Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!! na spot zawitasz?

:no:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam :hi: Widzę,że w ekstraklasie znowu leja kolejorza :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spocika, ja miałem przygodę jak wyjeżdżałem z parkingu, taxówkarz cofał skodą octavią i walnął mi w zderzak :) ale jednak lexusu jest mocny, skonczyło się na huku i szoku mojej żony :)

Opublikowano

dzięki chłopaki i dziewczyny za spocik ....... :good:August miło było w końcu poznać :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 20:10_________________________________________________

witam :hi: Widzę,że w ekstraklasie znowu leja kolejorza :decayed:

to co robi Leszek to jakaś żenada .... piłarze chyba prowokują do tego aby ich się pozbyć :kwasny:

Opublikowano

rowniez dzieki za spocik :good:

nastepnym razem mam nadzieje ze razem z Wami pojade na kartach :decayed:

Opublikowano

A ja Was szukałem i szukałem....i nie znalazłem...szkoda bo dawno się nie widzieliśmy :kwasny:

Opublikowano

A ja Was szukałem i szukałem....i nie znalazłem...szkoda bo dawno się nie widzieliśmy :kwasny:

na gokartach byliśmy w kinepolis :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 20:27_________________________________________________

rowniez dzieki za spocik :good:

nastepnym razem mam nadzieje ze razem z Wami pojade na kartach :decayed:

też mam taką nadzieję :)

Opublikowano

rowniez dzieki za spocik :good:

nastepnym razem mam nadzieje ze razem z Wami pojade na kartach :decayed:

też mam taką nadzieję :)

musze w koncu zaczac Was gonic :naughty:

Opublikowano

Szukałem na gokartach przed M1 :) W sumie zupełnie nie daleko....

Opublikowano

może następnym razem dwie grupy się spokojnie utworzy .....[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 20:38_________________________________________________

Szukałem na gokartach przed M1 :) W sumie zupełnie nie daleko....

no straszna szkoda ale za 2 albo 3 tyg znowu powtórzymy , więc nic straconego :good:

Opublikowano

Mi również. Cieszę się, że w końcu udało mi się zawitać na spocik.

Było miło, ale musiałem wcześniej uciekać bo mi rodzina zmarzła.

Opublikowano

Mi również. Cieszę się, że w końcu udało mi się zawitać na spocik.

Było miło, ale musiałem wcześniej uciekać bo mi rodzina zmarzła.

spoko ale mam nadzieję że na następny również zawitasz :)

Opublikowano

Mi również. Cieszę się, że w końcu udało mi się zawitać na spocik.

Było miło, ale musiałem wcześniej uciekać bo mi rodzina zmarzła.

spoko ale mam nadzieję że na następny również zawitasz :)

dokladnie - mamy nadzieje ze bakcyla zalapales i bedziesz czescia naszej ekipy :good:

ten spot byl bardziej meski ale zazwyczaj wiecej kobiet tez jest na spotach :)

Opublikowano

dokładnie jak mówi kolega Michał :wink4:

Opublikowano

a ja myślę że takie gokarty na zlocie to byłaby jazda :)

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:00_________________________________________________

Mi również. Cieszę się, że w końcu udało mi się zawitać na spocik.

Było miło, ale musiałem wcześniej uciekać bo mi rodzina zmarzła.

spoko ale mam nadzieję że na następny również zawitasz :)

dokladnie - mamy nadzieje ze bakcyla zalapales i bedziesz czescia naszej ekipy :good:

ten spot byl bardziej meski ale zazwyczaj wiecej kobiet tez jest na spotach :)

i dzieci też pojawia się trochę :)

Opublikowano

dokładnie jak mówi kolega Michał :wink4:

ciekawe kolego Adamie gdzie nasz kolega Bartek? :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:01_________________________________________________sluszna uwaga kolego Karolu :good: nie myslales czasem zeby zostac innym Karolem? :naughty:

Opublikowano

siema koledzy :tongue4:

Opublikowano

Dowiedziałem się, że obowiązuje tradycja ze starych spotów, czyli spotkanie przed MD, a dalej kinepolis. Jak znajdę czas następnym razem to się zobaczymy :)

Opublikowano

witaj kolego Wojtku :hi: co tam u Ciebie? :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:05_________________________________________________

Dowiedziałem się, że obowiązuje tradycja ze starych spotów, czyli spotkanie przed MD, a dalej kinepolis. Jak znajdę czas następnym razem to się zobaczymy :)

dzisiaj tak bylo bo byly kartingi... jak nie ma kartow to tylko pod Mc sie spotykamy :) chyba ze bedzie juz zimno to wracamy do bunkra pod KC :naughty:

Opublikowano

witaj kolego Wojtku :hi: co tam u Ciebie? :)

a looz kolego Michale jak zdrówko? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.