Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam towarzystwo :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam towarzystwo :cool1:

duch czy zjawa :cool1::decayed: , aż normalnie stęskniłem się za Tobą hyhyhy
Opublikowano

witam towarzystwo :cool1:

duch czy zjawa :cool1::decayed:

klon :decayed:
Opublikowano

witam towarzystwo :cool1:

duch czy zjawa :cool1::decayed: , aż normalnie stęskniłem się za Tobą hyhyhy

napisalem automat w javie, zeby sie wital za mnie i wysylal losowo posty :tongue4::decayed:

Opublikowano

napisalem automat w javie, zeby sie wital za mnie i wysylal losowo posty :tongue4::decayed:

gorzej jak wygeneruje post, co miał być na erotycznym forum , a tu napisze do Hugo , że "...chciałbym pieścić twoje bambole.." :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

"...chciałbym pieścić twoje bambole.." :polew: :polew: :polew: :polew:

tego nie znalem bambole to bambosze? jakas nowa perwersja? :cool1::naughty:

Opublikowano

jakas nowa perwersja? :cool1::naughty:

dla najtwardszych z twardych :cool1:
Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: Musashi to Ty jeszcze zyjesz???? gdzies Ty sie chlopie podziewał? :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 10:10_________________________________________________podpis Ci sie z lekka przeterminowal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak gdzie był na Tajwanie , dziwki , kox i szybkie nóżki rikszy :cool1:

Opublikowano

jak gdzie był na Tajwanie , dziwki , kox i szybkie nóżki rikszy :cool1:

tam nie ma dziwek - tam sa gejsze :decayed:

Opublikowano

tam nie ma dziwek - tam sa gejsze :decayed:

nie nie nie , tam są ladyboy'e :decayed::polew:
Opublikowano

jak gdzie był na Tajwanie , dziwki , kox i szybkie nóżki rikszy :cool1:

miales qva nikomu nie mowic :evil::naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 10:40_________________________________________________

tam nie ma dziwek - tam sa gejsze :decayed:

gejsze w japoni :cool1: na tajwanie wszystko tanie, dziwki, elektronika, zarcie :cool1:

Opublikowano

a Ty miałeś mi w plecaku przywieźć , śliczną skośną 18stkę :cool1: i co...??!!

Opublikowano

gdzies Ty sie chlopie podziewał? :mysli: :mysli:

Ive mnie juz podkablowal :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________

a Ty miałeś mi w plecaku przywieźć , śliczną skośną 18stkę :cool1: i co...??!!

mialem, ale zabrali mi ja na lotnisku :confused4:

Opublikowano

...to przynajmniej trzeba było żółwia wziąć :confused4::decayed:

Opublikowano

...to przynajmniej trzeba było żółwia wziąć :confused4::decayed:

zolwia jednego tez zabrali, a drugiego zjadla chinka :disgust:

Opublikowano

...damn :kwasny:

Opublikowano

tam nie ma dziwek - tam sa gejsze :decayed:

nie nie nie , tam są ladyboy'e :decayed::polew:

no trzeba uważać .. mi pokazali w jakimś mall-u w Kualal Lumpur Thajskiego chłopca w mini ....

i odeszła mnie ochota na imprezowanie w klubach ... :D[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:23_________________________________________________czy spot jest o 16tej czy 17tej .. i czy nia można tych naszych baranów zmniejszyć tak z 50% .. przynajmniej wysokość ?

Opublikowano

czy nia można tych naszych baranów zmniejszyć tak z 50% .. przynajmniej wysokość ?

troche zmniejszylem wysokosc pierwszego postu

Opublikowano

Musashi jak wkleić kod z you tube, bo robię i nie wychodzi[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:34_________________________________________________<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=XI-PYIGZxoE&hl=pl&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=XI-PYIGZxoE&hl=pl&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

http://www.youtube.com/watch?v=XI-PYIGZxoE&hl=pl&fs=1&rel=0"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.