Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile oleju w silniku ??


Puerto

Rekomendowane odpowiedzi

popatrz na bagnet a nie martw sie na wyrost a pozatym zapraszam najpierw do newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o bagnet to ja na przykład nie miałem w bagnecie tej plastikowej osłonki co jest przy końcu i mi pokazywało ze oleju mam dwa centymetry ponad max,jak sobie kupiłem ten kołnierzyk to pokazywało mi między max. a mini.no to w normie.rzecz w tym ze ten kołnierzyk kupiłem za 3 zł. a orginalny kosztyje 15zł i ciekawe czy ten za trzy zeta spełnia swoje nory jeżeli chodzi o ten pomiar,ba jak go załozyłem to baknet sie telepie na boki:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o bagnet to ja na przykład nie miałem w bagnecie tej plastikowej osłonki co jest przy końcu i mi pokazywało ze oleju mam dwa centymetry ponad max,jak sobie kupiłem ten kołnierzyk to pokazywało mi między max. a mini.no to w normie.rzecz w tym ze ten kołnierzyk kupiłem za 3 zł. a orginalny kosztyje 15zł i ciekawe czy ten za trzy zeta spełnia swoje nory jeżeli chodzi o ten pomiar,ba jak go załozyłem to baknet sie telepie na boki:roll:

ja wymieniałem u siebie ten plastik bo miałem poklejony i przez "oszczędność" wlałem do silnika 4,5l oleju i pozim był dopiero na 3/4 jakiśczas tak jeżdziłem ale nie dawało mi to spokoju kupiłem w ASO ten plastik i się zagłowę złapałem ponad litr oleju za dużo w silniku! :shock:

więc kupuj takie rzeczy tylko w oryginale bo nie ma z tym żartów :lol:

więc do silnika 1,6 oleju wchodzi 3,3l i tak powinno być! a wogóle to temat oleju na tym forum jest bardzo powielany sam założyłem kilka dni temu wcześniej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...