Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Coś rzegocze w klimatroniku


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdy mam miedzy 3-3,5 tys obrotów to coś rzegocze w klimatroniku, jakby sie miała spalić jakaś żarówka. Co to może być? i Druga sprawa, miedzy 2-2,4 obr dochodzi jakiś świst z nadmuchu środkowego, chyba to nie turbo tak robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie troche roboty żeby je wymienić;/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:18_________________________________________________a moze jest jakaś nieszczelność w nadmuchu i robi taki swist przy prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem bo juz go kupiłem z taka wada;/ a da sie jakos wyciągnać ta konsole klimatronika?to bym sprawdził co jest grane?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________panowie to jak wyciągnąć ten panel klimatronika? bo nie chce czegos urwać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem bo juz go kupiłem z taka wada;/ a da sie jakos wyciągnać ta konsole klimatronika?to bym sprawdził co jest grane?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________panowie to jak wyciągnąć ten panel klimatronika? bo nie chce czegos urwać:)

:szukaj: w dziale warsztat[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:40_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3521.0;highlight=naprawa+panela+klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...