Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Montaż ksenonów w B8


camilo...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zamontowac ksenony z diodami do jazdy dziennej do A4 b8, w obecnej chwili mam zwykłe lampki z czujnikiem zmierzchu i spryskami. Wstępnie się orientowałem że jest mały problem z czujnikami które odpowiadają za poziomowanie ksenonów. Przerabiał ktoś może ten temat? Co ewentualnie trzeba jeszcze kupic prócz samych ksenonów? :mysli: Z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz aby to jakos funkcjonowało to musisz zakupić jeszcz czujniki poziomowania do zawieszenia na przód i tył oraz sterownik regulacji zasiegu reflektorów.

xenony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,ja w mojej B7 tez zmienialem na bi xenonki z swiatlami do jady dziennej, najprosciej ,polecam stronke kufatec.de tam znajdziesz calutki komplet do poziomowania , ja tak zrobilem w mojej niuni :rolleyes: kosztuje okolo 349 euro, prtzejsciowki zeby nie rozpinac wtyczek , jakies 40 euro.

Wszystko pasuje idealnie, dostaniesz instrukcje po niemiecku jak pozniej przestawic na kody na FIS-ie. troche zabawy z ciagnieciem instalacji, ale za to masz jak ori. . Wszystko idealnie pasuje ,naprawde polecam, bo jak robic to w u "Pana Mietka " to lepiej wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...