Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jejacek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czesc podpiolem Vasa i wyszedl blad : kanal 16 usterka 3 00576 057 zacisk 15 dalej 01301 049 komputer sterujacy podawanie jezyka J507 01303 049 R36 jednostka nadawcza telefonu brak komunikacji pomoze ktos co to oznacza ? dzieki
  2. NIe, bezpiecznikow nie sprawdzalem, zobacze, wogole mam ciezko z czasem :-) Moga byc tez bledy ? moze sprawdzic kompa ?
  3. Dzieki za podpowiedz, tez mi sie tak wydaje, ale sktos mi mowil ze jest w tunelu obok recznego dlatego pytam, a z drugiej strony rowniez slyszalem ze pod tapcerka pod fotelem pasazera
  4. hejka, a w ktorym miejscu dokladnie jest modul montowany fabrycznie? a4 b7 2006 rok dzieki za odpowiedz ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ja bym wyciągnął radio i podpiął inny BT.... hejka, a w ktorym miejscu dokladnie jest modul montowany fabrycznie? a4 b7 2006 rok dzieki za odpowiedz
  5. czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ktos moglby mi pomoc tzn. naprawic ? dzieki za odpowiedz
  6. czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ten modul ktory sprzedajesz bedzie pasowal ? dzieki za odpowiedz
  7. Witam, mam pytanie, czy autko Ci teraz dymi? Ja jak wycialem juz jakies 2000 km temu, i dalej mi puscza dymki przy redukcji albo zapalaniu , Czasami jak zapalm to nawet jest wiekszy obloczek, czy u Ciebie tez ise tak dzisje ? Pozdrawiam
  8. Czesc,ja w mojej B7 tez zmienialem na bi xenonki z swiatlami do jady dziennej, najprosciej ,polecam stronke kufatec.de tam znajdziesz calutki komplet do poziomowania , ja tak zrobilem w mojej niuni kosztuje okolo 349 euro, prtzejsciowki zeby nie rozpinac wtyczek , jakies 40 euro. Wszystko pasuje idealnie, dostaniesz instrukcje po niemiecku jak pozniej przestawic na kody na FIS-ie. troche zabawy z ciagnieciem instalacji, ale za to masz jak ori. . Wszystko idealnie pasuje ,naprawde polecam, bo jak robic to w u "Pana Mietka " to lepiej wcale.
  9. Witam,mam podobny problem, od tygodnia szukam w internecie i nie potrafie znalezc jakiegos schematu kostek przednich lamp w B7, a Tobie udalo sie moze? Jak bys cos mial to daj znac, zalezy mi bardzo. Dzieki i pozdrawiam
  10. Jestem Jacek,na wstepie chcialbym wszystkich uzytkownikow Klubu goraco przywitac,Tak w skrocie, od miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem A4 B7 @,) TDI Multitronic. Radosc z jazdy niesamowita :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.