Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Fela od mercedesa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze temat był wałkowany już wiele razy ale nigdzie nie mogę znaleźć fotki jak to wygląda faktycznie na a4 w sedanie :wallbash:

Więc jeśli ktoś ma fotkę jak to wygląda to bardzo bym prosił :> Kombinuje takie fele zapodać na zimówki i do tego oponka 195/65/15... Co o tym myślicie?

felev.jpg

7J x 15 H2 - ET:35

Cena za fele to 300pln.. Myślicie że warto czy lepiej szukać oryginalu?

Opublikowano

bedzie wygladac jak na innych alu w rozmiarze 15" , a czy 300 zl to malo to nie tak do konca bo jak widac nadaja sie do malowania

Opublikowano

mogły by być trochę tańsze :) 250zł dobra cena za nie :) a pomysł nie jest głupi :)

Opublikowano

widziałem takie fele ale 17 i były wypolerowane nawet fajnie to wyglądało

Opublikowano
  • Autor

17 w polerce tez widziałem na forum właśnie i wyglądały :good::)

Nie wiem jak będą jednak wyglądały 15 z zimowym kapciem... Była fotka na forum ale już jej nie ma...a opinie na temat wygladu 15 były bardzo różne..

Opublikowano

myślę że w b5 nie będzie źle w b6 było by gorzej bo bardziej masywna bryła i 15 ginie

Opublikowano
  • Autor

To mam jeszcze jedno pytani: czy do tej felgi trzeba stosować jakieś pierścienie cz podchodzi bez problemu?

Opublikowano

wydaje mi się, że otwór centrujący jest inny, w Audi jest 57,1 a Mercedes ma chyba inny

Opublikowano

mam stalowe felgi od mersia jutro sprawdzę to ci napiszę ale ale napewno otwór jest większy

Opublikowano

mietek ma większy napewno a audi mniejszy otwór cętrujący kwestia ile tam mm nie pamietam dokładnie

Opublikowano

mercedes ma 66,6 mm otwór centrujący także potrzebny będzie pierścień

Opublikowano

maluj je na czarno i powinno być gites :decayed:

Opublikowano

a co za różnica przy 15cali jak felga wygląda? może być nawet stalowa i tak nie będzie to wyglądać

Opublikowano

Jezeli ci sie podobaja to bierz. Ale na zime lepiej kupic stalowke za 25zl zamiast krzywic lub lakier ma odchodzic z alu..

Opublikowano

dokładnie otwór centrujący wiekszy, ale czy pomyślałeś o tym, że wiekszość felg do merców ma śruby 12mm a w audi są 14mm?

mniejsza część merców ma 14mm

Opublikowano

dokładnie otwór centrujący wiekszy, ale czy pomyślałeś o tym, że wiekszość felg do merców ma śruby 12mm a w audi są 14mm?

mniejsza część merców ma 14mm

malo kto o tym wie ale to nie problem bo mozna rozwiercic otwory w felgach :wink4:

Opublikowano

malo kto o tym wie ale to nie problem bo mozna rozwiercic otwory w felgach

mozna , mozna takze nawiercić nowy rozstaw, ale wydaje mi się, że gra nie warta świeczki :)

Opublikowano
mozna , mozna takze nawiercić nowy rozstaw, ale wydaje mi się, że gra nie warta świeczki

oczywiscie ze warta bo taki rozwiert nie kosztuje duzo :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.