Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak to komus przeszkadza to zawsze mozna wrzucic 165/15 :gwizdanie:

tu nie chodzi o przeszkadzanie kokosku tylko ja tez uważam ze lepiej wyglądalaby 215 lub 225 naciągnięte na tą felge :kox: :kox: :kox:

chodzi o naciąg :wink4::good:

BTW jakie wymiary felgi ??? chodzi mi o "J"

8,5.loooz zalozylem z oponami jakie byly na feldze,drugi komplet jest 225/17 i jest calkiem w pipke,

Michał przecież wygląd :kox: i chyba o to chodzi ............... :gwizdanie:

Sory Kokos za O.T. :hi:

...ale ja sie nie czepiam wygladu przeciez. Tylko moim zdaniem taka opona jest bez sensu troche :) - nie dosc, ze zamula auto, to jeszcze w koleinach niezle ciaga.

jak to komus przeszkadza to zawsze mozna wrzucic 165/15 :gwizdanie:

widze, ze juz nie mozna napisac nic innego poza "za***iste autko" :naughty:

Miiichaaał nie spinaj sie juz tak :wink4: i pisz co chcesz,po to sa takie watki, fakt ze troche zamula ale do kolein mozna sie szybko przyzwyczaic,mam tak po kazdej zmianie z zimy na lato :gwizdanie:

kolejne za***iście zrobione B6 na forum .... szczerze mówią spodziewałem się tego po Kokosie :good: :good: :kox: gratki KOKOS :) kurcze nie wiem czemu ale nie podobają mi się osobiście ciemne fele ...

wiedzialem ze we mnie wierzysz :polew:

Opublikowano

Jak za***iście, że nie stoi już na tamtych starych felach ..te są w pytę :kox::hi:

Opublikowano

Miiichaaał nie spinaj sie juz tak :wink4: i pisz co chcesz,po to sa takie watki, fakt ze troche zamula ale do kolein mozna sie szybko przyzwyczaic,mam tak po kazdej zmianie z zimy na lato :gwizdanie:

wybacz :good: , poprostu co napisalem, to zaraz kontrofensywa jakas :kox::drunk:

Opublikowano

8,5" felga z a5 pomalowana proszkowo na czarny mat jak były srebrne wyglądały tak

xSD6A.jpg

Opublikowano

8,5" felga z a5 pomalowana proszkowo na czarny mat jak były srebrne wyglądały tak

8,5 to nie 7,5 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

na 8,5 idealnie wygladałaby 215/40 :good:

Opublikowano

215/40 jest srednio praktyczne przy 8,5.

Przeciez to prawie 200konne auto, ono ma jezdzic, a nie omijac kazda dziurke :tongue4:

Opublikowano

8,5" felga z a5 pomalowana proszkowo na czarny mat jak były srebrne wyglądały tak

xSD6A.jpg

ano właśnie :wink4: dzięki cantona chociaż jeden odpisał :tongue4:

Opublikowano

Kokos zaje.. sedanik :good: :good: :good: :good:

ja jeszcze bym listwy dolne na drzwi z s4 or s line

Opublikowano
  • Autor

dzieki,w sobote wylecial kat a w piatek strojenie ,zobaczymy jak wyjdzie :wink4:

Opublikowano

Chyba się wyrobie do Rogala :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Chyba się wyrobie do Rogala :gwizdanie:

poje...aly mi sie tygodnie,do Rogala jade w next piatek

Opublikowano

Paweł , przecież piszę ....może i ja się wyrobie w przyszły piątek :kox:

BTW , jutro zadzwonię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ok.smialo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i jak wyszło :slina: , dziś piątek :cool1:

Opublikowano

Z 10 koni wiecej bedzie mial :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z 10 koni wiecej bedzie mial :decayed:

skad wiedziales?

Opublikowano

lepiej mow jak tam po korekcie :wink4:

Opublikowano

No to powiedział :polew:

Paweł rzuć ochłap sępom :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

190,5 KUNIA I 402,5 NIUTA,wiecej zaczynal kopcic i dyr.Witek uznal ze dosyc :hi:

Opublikowano

Teraz, to się odpycha jakoś :kox:

Witek :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.