Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy Audi. :hi:

Po ponad rocznej obecności na forum przyszedł czas na zaprezentowanie swojego autka. :) Na początku miała być a4 1.8T Q sedan po lifcie ale zdecydowałem się na mocniejszą wersje tego modelu czyli S4 :naughty:. Znaleźć Eske było ciężko szczególnie w sedanie oraz w miarę dobrym stanie. Poszukiwania trwały ponad 7 miesięcy (na początku chciałem znaleźć coś za granicą ale nic nie było a jak się już coś trafiło to cena była zbyt wysoka aby opłacało się ściągnąć autko od naszych sąsiadów :kwasny:). W końcu udało się kupić w Polsce. Co prawda autko nie jest w idealnym stanie :angry:, ale znalezienie eski w sedanie w bdb stanie graniczy z cudem więc się tym za bardzo nie przejmuję. Z czasem będzie coraz lepiej a przynajmniej mam taką nadzieję.

Autko pochodzi z Włoch. Było ściągnięte dwa lata temu. Odkupiłem je od pierwszego właściciela w Polsce. Po sprowadzeniu samochód miał wymieniane elementy zawiasu przód, rozrząd i drobne pierdoły co jest udokumentowane fakturami z ASO, gdzie samochód był podobno serwisowany:).

Audi S4 B5 1999r

WYPAS:

- Skórzana kierownica S4

- Elektryczne szyby

- Jaśki

- Podgrzewana fotele w pełnej elektryce

- Elektryczne lusterka

- Podgrzewana lusterka

- Elektrycznie składane lusterka

- Podłokietnik

- Klimatronik

- Centralny zamek

- Wspomaganie kierownicy

- ESP

- Tempomat

- Elektryczny szyber

- Carbon

- Alarm

- Xenony

- Roleta tył

To by było chyba na tyle z wypasu. Co do silnika to oczywiście:

- 2.7 BiT AGB 265KM

- chip :) więc około 300KM

AUDIO:

zmienione boczki - przód 6 głośników, tył 4 + tylnia półka 2

Ori Symphony

Wzmacniasz 4- kanałowy Voicekraft

Włozone Ori BOSE

Felgi standart S4 17" AVUS.

To by było tyle z opisu. Co do planów to wyjdzie w praniu ale kilka pewniaków już jest.

Plany:

- delikatna ściema szyb <-- prawie done :wink4:

- gwint <-- done

- inna felga na lato

- bixenon + środki na czarno <-- done

- grill RS4 + ramka czerń <-- done

- zdezio RS4 - <-- done

- lusterko prawe w normalnym rozmiarze <-- done

- FMIC - kupiony czeka na lepsze czasy :) <-- done

- chłodniczka oleju <-- done

- Stołki Recaro <-- done

- Konsola 2DIN <-- done

- Zegary RS4 <-- done

- Lampy tył LED <-- done

- Wywalić wkładke i znaczki z tylnej klapy - <-- done

- Zegarki w nawiewach <-- done

- Układ wydechowy <-- done

- Zmienić kiere bo moja troszeczke zniszczona <-- done

- Ori boczki <-- done

- Stożek

- Carbonexy :kox:

- Wieksze hebelki

Czas na zdjęcia. Mile widziane wasze opinie i propozycje modów.

IMG_7579.jpg

IMG_7580.jpg

IMG_7581.jpg

IMG_7582.jpg

IMG_7584.jpg

IMG_7588.jpg

IMG_7589.jpg

IMG_7591.jpg

IMG_7592.jpg

IMG_7593.jpg

IMG_7594.jpg

IMG_7595.jpg

IMG_7596.jpg

IMG_7597.jpg

IMG_7598.jpg

IMG_7605.jpg

IMG_7606.jpg

IMG_7607.jpg

IMG_7637.jpg

IMG_7638.jpg

IMG_7639.jpg

IMG_7599.jpg

Obecnie :wink4:

IMG_7688.jpg

IMG_7689.jpg

IMG_7690.jpg

IMG_7720.jpg

IMG_7722.jpg

IMG_7741.jpg

IMG_7743.jpg

IMG_7744.jpg

IMG_7745.jpg

IMG_7746.jpg

IMG_7747.jpg

IMG_7748.jpg

IMG_7749.jpg

IMG_7750.jpg

IMG_7751.jpg

IMG_7752.jpg

IMG_7754.jpg

IMG_7755.jpg

IMG_7758.jpg

IMG_7759.jpg

IMG_7762.jpg

IMG_7767.jpg

IMG_7815.jpg

zdjcie0081w.jpg

zdjcie0080oc.jpg

zdjcie0079n.jpg

zdjcie0082d.jpg

zdjcie0084je.jpg

zdjcie0084je.jpg

Opublikowano

najsss S :naughty:

Opublikowano

O rzesz w tytę :slina:

Czas na zdjęcia. Mile widziane wasze opinie

:slina:

Opublikowano

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda :polew:. A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana.

Opublikowano

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda :polew:. A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana.

Dokładnie.

Dlatego dla mnie osobiście największym bólem jest brak B5 RS4 w sedanie ;(

Opublikowano
  • Autor

do pełni szczescia brakuje tylko recarosow :kox:

A co do Recarosów to na pewno będą ale nie teraz. Pewnie po zimie będę czegoś szukał, chyba że się coś trafi wcześniej w promocji :naughty:.

Opublikowano

1 wada tego auta - nie AVANT :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

1 wada tego auta - nie AVANT :tongue4:

Co kto lubi. Do avanta bym musiał budowac nowy garaż bo by się do obecnego nie zmieścił :decayed: a poza tym mimo wszystko bardziej mi się widzą samochody w sedanie dlatego wybór padł właśnie na model w sedanie

Opublikowano

1 wada tego auta - nie AVANT :tongue4:

Dla jednych wada, dla innych zaleta, ja też przykładowo preferuję sedany :)

Opublikowano

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

Opublikowano
  • Autor

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej.

Opublikowano

ale wiedziales o nich czy po kupnie wyszlo?

Opublikowano

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej.

Moim skromnym zdaniem - można "przymknąć" oko na pewne usterki (oczywiście pomijam auto po czterech dzwonach, złożone z pięciu innych) - w przypadku tak rzadkiej wersji, jak S4.

Ja też zaryzykowałbym taki zakup i nawet jeśli kosztowałoby mnie to trochę pracy, czasu i kasy - doprowadziłbym go do stanu pełnej sprawności. S4 jest tego wart.

Opublikowano
  • Autor

Wyszło po kupnie. Dobrze, że z ceny trochę spuścił więc akurat będzie na dopieszczenie silniczka. [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 13:46_________________________________________________

W jednej głowicy coś stuka tak jak by napinacz łańcucha po wstępnych oględzinach Nosba. Wyrzuca też troche oleju więc uszczelka pod głowicą do wymiany. :(. Do wymiany jest też jedna sonda lambda a poza tym to wszystko chyba OK.

troche duzo tych usterek :mysli: zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie

No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej.

Moim skromnym zdaniem - można "przymknąć" oko na pewne usterki (oczywiście pomijam auto po czterech dzwonach, złożone z pięciu innych) - w przypadku tak rzadkiej wersji, jak S4.

Ja też zaryzykowałbym taki zakup i nawet jeśli kosztowałoby mnie to trochę pracy, czasu i kasy - doprowadziłbym go do stanu pełnej sprawności. S4 jest tego wart.

Dobrze mówisz. Właśnie takie podejście do sprawy lubie :)

Opublikowano

a ile cie wyszło kupno ????

ładna fura, juz sie nie moge doczekać mojej :drool: :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

a ile cie wyszło kupno ????

ładna fura, juz sie nie moge doczekać mojej :drool: :buhaha:

Dosyć sporo bo 27,5 tys ale jak pisałem dostać toto coś w sedanie jest naprawdę ciężko więc pewnie z tąd ta cena.

Moskal twoja też się ładnie prezentuje :slina:

Opublikowano

a ile cie wyszło kupno ????

ładna fura, juz sie nie moge doczekać mojej :drool: :buhaha:

Dosyć sporo bo 27,5 tys ale jak pisałem dostać toto coś w sedanie jest naprawdę ciężko więc pewnie z tąd ta cena.

Moskal twoja też się ładnie prezentuje :slina:

cena za polifta nie taka zła :wink4:

a gdzie ty widziałeś moją ???? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ta na forum to nie twoja? VIAGRA Reaktywacja?? :).

Opublikowano
  • Autor

moskal myslal, ze na zywo widziales :decayed:

Zapomniałem dodać, że na zdjęciach się ładnie prezentuje :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.