Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

Taki blizniak to zaden wstyd :

dscf5155a.th.jpg

dscf5154z.th.jpg

czy ja wiem :decayed::tongue4:

Przyznaj Buba, że ci żal dupe ściska że nie bedziesz miał takiej :polew: , a nie bedziesz ludzi denerowal :tongue4: , było kupić se sedana :naughty:

Brata bliźniaka pewnie jeszcze długo nie bedzie, za dużo rzeczy na raz trza by robic a nie ma na to wystarczająco $$$, ale z czasem kto wie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ile za kółka? :gwizdanie: A masz może zderzak wcześniejszy na zbyciu :gwizdanie:

Zderzak poszedł od ręki, za kółka coś koło 2k pewnie, 5 felg i opony w stanie bdb do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony to grubasne z 7 mm maja ( musialbym zmierzyc ) bridgestone potenza chyba a wizualnie lakier w stanie bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki blizniak to zaden wstyd :

dscf5155a.th.jpg

dscf5154z.th.jpg

czy ja wiem :decayed::tongue4:

Przyznaj Buba, że ci żal dupe ściska że nie bedziesz miał takiej :polew: , a nie bedziesz ludzi denerowal :tongue4: , było kupić se sedana :naughty:

Brata bliźniaka pewnie jeszcze długo nie bedzie, za dużo rzeczy na raz trza by robic a nie ma na to wystarczająco $$$, ale z czasem kto wie :kox:

Tiaaaa, szczegolnie ten sedan :sick3:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda :polew:. A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana.

I to sa swiete slowa . Ku..a za***isty furak jak bym tam widzial Recaro w srodku i moglbym tam zamieszkac . Skad ty jestes i dlaczego cie nie widzialem jeszcze na spocie :bicz3: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszka obok goscia od ktorego brales czesci do forda :polew: Sasiaaad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic nie mowiles ze chcesz sprzedac go :confused4: , szkoda ze nie mieszkam blizej ciebie :wallbash:

Mówił, mówił http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32012.msg1868051#msg1868051 tylko już wtedy większość była zarezerwowana dla mnie :> , szkoda tylko, że nie wyszło z recaro, gwintem i zegarami od RS4 ;(. Gwint mi moskal z przed nosa zabrał :wallbash: a z siedzeniami za póżno żeśmy się ogarneli - a było by siwe wnętrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne auto sie robi... ale 19" bym na Twoim miejscu odpuscil.

Auto ma zapitalac, a nie co chwila zwalniac i omijac wszystkie studzienki i dziury :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne auto sie robi... ale 19" bym na Twoim miejscu odpuscil.

Auto ma zapitalac, a nie co chwila zwalniac i omijac wszystkie studzienki i dziury :wink4:

Zobaczymy jak to wyjdzie, na 19" troche lepiej bedzie wygladalo. Na pocieszenie zostakje to że na wiosne beda nam robic drogi, a przynajmniej te co byly najgorsze na odcinku berezów-suchedniów:) pewnie je widziałeś :wink4: no i droga na kielce ska i inne wieksze miasta tez w sumie bedzie idealna bo ekspresowki :naughty: wiec tam bedzie mozna zapitalac a w sumie nigdzie indziej sie i tak tym nie jezdzi wiec na razie wpadna chyba 19" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście do S4 włożył bym 17tki, max 18tki bo tak jak Fly napisał auto ma zapitalać a przy 19" i szerokim kapciu zmuli go strasznie.

Jak byś się już decydował na 19" to ja może będę po nowym roku sprzedawać 19tki z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz jestem praktycznie zdecydowany. Najprawdopodobniej wleca prosiaki od Nosba albo Rs-y, innych raczej nie bralem pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba będzie, innego wyjścia nie ma :wallbash: Ja koło 8 będe miał kase wiec jakoś w tych okolicach trzeba zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba będzie, innego wyjścia nie ma :wallbash: Ja koło 8 będe miał kase wiec jakoś w tych okolicach trzeba zamówić.

Spoko to ja tez jednego przytule :) ile takie cudo bo juz sie pogubiłem jakos Danielek to dziwnie rachował :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID wystawiał na alle po 200zł. Tu masz link do aukcji http://allegro.pl/zawor-dv-audi-s4-rs4-rs6-a3-a4-1-8-t-saab-estd-i1373248257.html Napisz do Daniela to ci powie dokładnie bo ja nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja i tak miałem go kupić z alle. więc skoro Ty jeszcze bierzesz to 20zł zostanie w kieszeni :wink4: To się odezwij jak będziesz go zamawiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...