Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale zobaczymy co wyjdzie...

Dupa_artysty.jpg

:gwizdanie: :kox::polew:

:polew: :polew: bardzo chciał się pokazać
Opublikowano

Kur$%a depilator polegnie... To trzeba gazem opalac :polew:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Piotrek, podobno zakładasz felunek RS6 :naughty:

Opublikowano

zapodaj jakieś foto jak stołki się prezentują

Opublikowano
  • Autor

Piotrek, podobno zakładasz felunek RS6 :naughty:

Podobno :) CZekam tyklo na paczke z nimi :naughty:

zapodaj jakieś foto jak stołki się prezentują

Zapodam jak już będzie wszystko zrobione :tongue4: teraz to nie ma na co patrzec. Brak rączek podłokietnika bo poszedł do obszycia, ogólnie tragedia wstyd jezdzic :wallbash: Zrobi się wszytko to wrzuce a troche się zmieni :naughty:

Opublikowano

rs-ki jej brakowało :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

będzie Borę upalał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zebys wiedział :polew: dlatego wystawiłem. Krycha kupuj to za 29 000 Ci moge sprzedac z gazem :polew:

będzie Borę upalał :gwizdanie:

Skąd ty wiesz o Borze?? :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

kamulator jaki procent na szybkach masz? :)

Opublikowano
  • Autor

kamulator jaki procent na szybkach masz? :)

Nie powiem Ci nawet bo nie wiem :wink4: ale nie wiem czy nie 30, musiał bys pytać Nosba, ogólnie są delikatnie przyciemnione tylko na zdjęciu wychodzą dość ciemno :>

Opublikowano

no właśnie podoba mi się taka ściema i przymierzam się do czegoś takiego :tongue4: Jest tak akurat :good:

Opublikowano

około 20% to jest seryjnie szyba ściemniona

Opublikowano

pewnie 30% w sensie przepuszczalności :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na szyby jest położona folia 30% o to mi chodziło :) a jaki dokaldnie jest procvent to nie wiem :) wiem że jak pojechalem na przegląd to nie chciał mi podbić o tą folie przeglądu bo przejść by nie przeszła :tongue4: Zresztą jak na szybe położysz folię przeźroczystą to i tak już się nie mieścisz w tej przepiuszczalności 70% :>[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:27_________________________________________________Taki tam mały update fmic + chlodniczka oleju + delikatna gleba troche przy mała ale na razie staczy czas się przyzwyczaić do gwintu - wiecej zdjec i moze nowych rzeczy wkrótce, się okaże bo heble i felgi leża ale są inne plany :tongue4:

zdjcie0081w.jpg

zdjcie0080oc.jpg

zdjcie0079n.jpg

zdjcie0082d.jpg

zdjcie0083jr.jpg

zdjcie0084je.jpg

Opublikowano

no całkiem całkiem to wygląda. Gdzie kupiłeś siatex?

Opublikowano
  • Autor

no całkiem całkiem to wygląda. Gdzie kupiłeś siatex?

Chdzo ci ten co jest w tablicy? to jest dolna kratka wycieta z ramki :decayed: patent Daniela

Opublikowano

był już chyba jeden ulep z takim zderzakiem :polew:

potężny fmic :hi::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.