Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba mieć nasrane w głowie żeby całe auto dla foteli kupić :decayed: :decayed:

BTW szkoda że nie białe :rolleyes:

Dobra dobra Buba, ale jak sprzedam reszte to recaro mi może za darmo wyjdą no nie licząc mojej pracy :naughty:

przecie wiem, jaja sobie robię smutasy :tongue4:

Opublikowano

ten grill RS4 czy tylko imitacja :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ten grill RS4 czy tylko imitacja :mysli:

RS4 gdzie imitacja do eski !!! :naughty:

Opublikowano

przecież widać że to jakaś samoróbka. popatrz na znaczek :thumbdown:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

przecież widać że to jakaś samoróbka. popatrz na znaczek :thumbdown:

Buba pojaw się tylko u nas na wichurce a dostaniesz po :bicz3: :bicz3: du$%e gamoniu :decayed: :> Jak tylko widze na poczcie ze buba cos dodal to juz wiem ze cos glupiego napisal :polew:

Opublikowano

:przebiegly:

patrzysz z przodu wygląda jak RS

patrzysz z boku wygląda jak S

patrzysz z tyłu wygląda jak B5

a jak się przyjrzysz dokładnie i zobaczysz znaczek to S4 B6

gdzie tu logika?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

patrzysz z przodu wygląda jak RS

patrzysz z boku wygląda jak S

patrzysz z tyłu wygląda jak B5

a jak się przyjrzysz dokładnie i zobaczysz znaczek to S4 B6

gdzie tu logika?? :decayed:

Buba nie podpuszczaj bo zrobie body Rs-a bo ostatnio juz wystawilem eske zeby robic body :polew:

A tak poza tym to przynajmniej wyglada to a nie tak jak twoja, z przodu Acztero Eso Ereso padlina :evil:, cieknaca chlodnica, grill z a4, malunki jak w przedszkolu, no jedynie te recaro cie ratuja no i ten komputer z wirusem ode mnie :polew: :polew:

Opublikowano

niewskazane mi zobaczyć innych grilli RS4 Mozilla się wiesza ilekroć wpisze grill audi RS4 :polew:

Opublikowano

:przebiegly:

patrzysz z przodu wygląda jak RS

patrzysz z boku wygląda jak S

patrzysz z tyłu wygląda jak B5

a jak się przyjrzysz dokładnie i zobaczysz znaczek to S4 B6

gdzie tu logika?? :decayed:

Buba nie podpuszczaj bo zrobie body Rs-a bo ostatnio juz wystawilem eske zeby robic body :polew:

to już w ogóle przestanie jechać jak tyle szpachli dostanie :gwizdanie:

Opublikowano

Nie grysc sie gamonie :bicz3:

Ale fakt ta kamusia ulep straszny wiekszy nawet od bubolota i troche mniejszy niz moj :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie grysc sie gamonie :bicz3:

Ale fakt ta kamusia ulep straszny wiekszy nawet od bubolota i troche mniejszy niz moj :polew:

No faktycznie ulep, zderzka przedni lepiony i poprawki tylnej klapy :polew: duzo tego bylo :> A twoj :polew: szpachla na blotnikach, spawy na blotnikach, lakeir na zderzaku dwu kolorowy :polew: nie mowiac o desce spawanej z 10 :polew:

Dobra koniec tych żartów :naughty: nie robić mi oftopu :bicz3:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo ładna SSSa, jakieś plany co do mocy?

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładna SSSa, jakieś plany co do mocy?

Dzięki, twoja też bardzo ładna :kox:

No niestety beda wymuszone :confused4: Jedno turbo leje olej wiec trzeba bedzie dzialać po wakacjach albo po nowym roku. Wlecą turbo albo K04 od RS4 albo od RS6 bo serii raczej nie bedzie. W drugiej głowicy słychać napinacz bo w jednej robiłem a teraz mam silniczek 2.8 na stanie z bardzo dobrymi głowicami i zastanawiam się czy ich nie zostawiać do siebie. Nie długo wpadnie FMIC i chłodniczka oleju, a dalej zobaczymy co i jak, chce teraz wizualnie je dokończyć a później moc :) , ale zobaczymy co wyjdzie...

Opublikowano

ale zobaczymy co wyjdzie...

Dupa_artysty.jpg

:gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

ale zobaczymy co wyjdzie...

Dupa_artysty.jpg

:gwizdanie: :kox::polew:

I znowu się zaczyna :polew: tylko zobaczyłem Buba napisał wiadomość to wiedziałem czego się spodziewać :wallbash:

Jeszce Buba zobaczysz :naughty:

A tak wogóle to co z nie umytą d*pą wyskakujesz na forum ? :polew:

Opublikowano

fajna fura :wink4:

kubły już na pokładzie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fajna fura :wink4:

kubły już na pokładzie? :naughty:

Recaro on board :kox:, ale jescze boczki, bose wrzucic wiec troche roboty bedzie, bo przednie boczki musze przerobic :) Pewnei za miesiac zrobie bo teraz tego angola musze porozbierac do konca :wallbash:

Opublikowano

ale zobaczymy co wyjdzie...

Dupa_artysty.jpg

:gwizdanie: :kox::polew:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Buba umyj rowa[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 19:04_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

ale zobaczymy co wyjdzie...

Dupa_artysty.jpg

:gwizdanie: :kox::polew:

Ale Buba masz krzaki na tylku , wes to troche ogarnij :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.