Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

Chce, ale najpierw musze kupic normalne bo bez boczkow jezdzic nie bede. zreszta dalem ogloszenie w zamienie i kupie z tego co pamietam, ale praktycznie zero odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce, ale najpierw musze kupic normalne bo bez boczkow jezdzic nie bede. zreszta dalem ogloszenie w zamienie i kupie z tego co pamietam, ale praktycznie zero odpowiedzi :)

Sory ale nie widzialem ogloszenia :wink4: sa u nas w klubie boczki w maskownicami od BOSE przod+tyl za 200zl z wysylka lub jak chcesz to chlopak moze sprzedac same maskownice od BOSE :)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:27_________________________________________________tu masz link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180466.msg2127978#msg2127978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo do niego pisałem i miałem je brać, ale raz ze mial bym dziury po korbkach z tylu a dwa ze jak bym przelozyl wklady skorzane ze swoich to nie wiem czy bym pozniej sprzedal swoje boczki bez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenia sa takie, że chcesz aby był dzwiek jak w EVO albo STI a nigdy nie uda sie takiego uzyskac i zakladajac te BOVy bedziesz bardzo zawiedziony. wg mnie sie totalnie nie oplaca, lepiej na dobre heble wydac ta kase albo zbierac na k04

i ja tak zrobilem :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgrzej silnik i sprawdz ta odcinke na postoju :)

W wolnej chwili ci sprawdze, moze nawet jutro jak sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet mialem zamiar, ale mialem pelne auto, to co by tam u Ciebie robili? na przystanku mogliby co najwyzej usiasc, albo w jakas kupe wlezc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wyglądała jak dla mnie z wcześniejszymi kratkami w zderzaku :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie widziałem cie :), ale z początku myślalem ze jakies rs4 :> mowie co jest k**#a że w Suchedniowie jakis Rs :shocked:, ale później załapalem że chyba to ty jechaleś :). Co do modow to kto co woli, dla mnie teraz wyglada duzo lepiej, a jak ja skoncze bedzie wygladala idealnie :naughty: , mysle tylko nad swiatlami czy nie dac znowy chromu i ramką grilla, zderzak na pewno zostaje bo jest dużo ladniejszy, jak wpadnie fmic nabierze wygladu :wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 01:20_________________________________________________Dzisiaj przyjechały nowe zabawki do esy :kox: , co pradwa żeby je dostać trzeba było kupić całe autko ale chyba było warto :tongue4: , Wleciały nowe zegary od RS4 i pare innych drobnych rzeczy. A teraz to co przyjechało :>

IMG_8065.JPG

IMG_8069.JPG

Jak by ktoś chciał moje kubly to będą na sprzedaz tylko przełoże Recarosy do siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dają rade chociaż myslałem że będą białe a sa kremowe ;/ zobacze jak wlęcą do mnie jak to będzie wyglądać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć nasrane w głowie żeby całe auto dla foteli kupić :decayed: :decayed:

BTW szkoda że nie białe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie bylo samych rec a jakby byly to pewnie w cenie 3k :) Tez bym tak zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć nasrane w głowie żeby całe auto dla foteli kupić :decayed: :decayed:

BTW szkoda że nie białe :rolleyes:

Dobra dobra Buba, ale jak sprzedam reszte to recaro mi może za darmo wyjdą no nie licząc mojej pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...