Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

i jest kurna sprawca tego ze moja kwitnie w polu :evil: narazie juz nie cuduj wiecej takich numerow :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest kurna sprawca tego ze moja kwitnie w polu :evil: narazie juz nie cuduj wiecej takich numerow :tongue4:

E tam twoja juz na garazu pewnie :P Daniel Ci tylko tak mowil ze ja sprawcą a sam spi do 16 a pozniej tego efekty sa :polew: nie no zart :P Nie chciał bym już takiego numeru bo troche $$$ pochłonoł ;p Były by nowe turbiny do tamtego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze spi to ja wiem i to nie zarty :polew: ja szukam turbo i nie ma szkoda by sie jakies skromne 400 zrobilo ciekawe jak by latalo :gwizdanie: a ty jezdzil bez zderzaka dobry bandzior :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze spi to ja wiem i to nie zarty :polew: ja szukam turbo i nie ma szkoda by sie jakies skromne 400 zrobilo ciekawe jak by latalo :gwizdanie: a ty jezdzil bez zderzaka dobry bandzior :naughty:

Nie rozumiem?:D nie no zderzak był jezeli chodzi ci o lawet ale niestety nie weszla by ze zderzakiem wiec zdjety od razu. Ogolnie fmic tez musieli zdjac zeby ja wciagnac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że mohery oglądały całą akcje :polew:

To zdjecie dobre :polew: teraz zauważylem dopiero :naughty: Krycha widze ze Ciebie takie pociagaja skoro zauważyłeś :polew: :polew: :polew:

ty masz zwykłe lampki czy Bixa tam?

Bi-Xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że mohery oglądały całą akcje :polew:

To zdjecie dobre :polew: teraz zauważylem dopiero :naughty: Krycha widze ze Ciebie takie pociagaja skoro zauważyłeś :polew: :polew: :polew:

ty masz zwykłe lampki czy Bixa tam?

Bi-Xenon

no racja nawet w tytule masz :rolleyes:, skrobnij PW ile cenisz za nie :wink4:

a tą elektrykę pod tylne szybki Kasku łyknął w końcu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardziej bez zderzaka podoba :good: moja tez wroci laweta ale u mnie nie powinno byc tak tragicznie.teraz masz zdrowiutki motor to trzeba wszadzic jakies zdrowiutkie k04 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że mohery oglądały całą akcje :polew:

To zdjecie dobre :polew: teraz zauważylem dopiero :naughty: Krycha widze ze Ciebie takie pociagaja skoro zauważyłeś :polew: :polew: :polew:

ty masz zwykłe lampki czy Bixa tam?

Bi-Xenon

no racja nawet w tytule masz :rolleyes:, skrobnij PW ile cenisz za nie :wink4:

a tą elektrykę pod tylne szybki Kasku łyknął w końcu :naughty:

W sobote bo musze sie zorientowac czy qwerty robi jescze lampy czy nie i oglnie jak to sie ceni :P Nie wiem wkoncu niby mial wziasc ale co i jak to nie wiem. Nie pytalem go pozniej. Moze napisze zaraz :P [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________

mi sie bardziej bez zderzaka podoba :good: moja tez wroci laweta ale u mnie nie powinno byc tak tragicznie.teraz masz zdrowiutki motor to trzeba wszadzic jakies zdrowiutkie k04 :wink4:

Czy ja wiem. Powiem Ci ze w porownaniu do tego co mialem to zap$eprz# teraz wiec nie wiem czy jest sens, a poza tym ja biedny student teraz to nie wiem czy bym sie z kasa ogarnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem biedniejszy student i teraz obrona to ile no opijanie potrzeba :polew: fura zapierdziela bo msc nie jezdziles poczekaj jeszcze z tydzien to juz tak nie bedzie zapierdzielac.ale to chyba z kazda moca tak jest hehe

elektryka idzie do kumpla rsa ale z nosba zacieciem to dobre pol roku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem biedniejszy student i teraz obrona to ile no opijanie potrzeba :polew: fura zapierdziela bo msc nie jezdziles poczekaj jeszcze z tydzien to juz tak nie bedzie zapierdzielac.ale to chyba z kazda moca tak jest hehe

elektryka idzie do kumpla rsa ale z nosba zacieciem to dobre pol roku :polew:

uuu, miałem chrapkę na nią :polew:, no widać Nosb coś robota zaalony nawet na forum sie nie pojawia, zajeździcie go tam w tym garażu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem biedniejszy student i teraz obrona to ile no opijanie potrzeba :polew: fura zapierdziela bo msc nie jezdziles poczekaj jeszcze z tydzien to juz tak nie bedzie zapierdzielac.ale to chyba z kazda moca tak jest hehe

elektryka idzie do kumpla rsa ale z nosba zacieciem to dobre pol roku :polew:

uuu, miałem chrapkę na nią :polew:, no widać Nosb coś robota zaalony nawet na forum sie nie pojawia, zajeździcie go tam w tym garażu :polew:

Chłopak wczoraj do 23 składał moja to pewnie dzisiaj spi caly dzien :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wstal bo nawet moja na garaz zabral :polew: :polew: :polew: tylko ciekawe czy bedzie robil czy na zimowanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wstal bo nawet moja na garaz zabral :polew: :polew: :polew: tylko ciekawe czy bedzie robil czy na zimowanie :decayed:

Z tego co wczoraj mowil to wprowadzil ja tylko po to zeby zdjecie zrobic i Ci wyslac :mysli: :mysli: :mysli: nie no zart :polew: :polew: nie ma co Cie stresowac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare nowych i najprawdopodobniej ostatnich fotek Audi :P

W przyszłym tygodniu możliwe że zmieni właściciela i najprawdopodobniej wygląd i pare innych rzeczy :)

img8368p.jpg

img8369w.jpg

img8370u.jpg

img8371r.jpg

img8372x.jpg

img8373c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż takiego auta oznaczać może jedynie zmiane na coś lepszego, co w chwili obecnej jest trudne bo ta S4 jest mega:decayed:

Co będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...