Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! :hi:

Po wielu miesiącach poszukiwań wreszcie mogę pochwalić się moim zakupem.

Jest to :audi::a4fan: B6 z klekotem 1.9 TDI AVF 131 KM w serii, skrzynia 6-cio biegowa.

Auto jest z 2004r. (pierwsza rejestracja kwiecień), sprowadzona z Belgii, 100% bezwypadkowa :naughty:

Co jest?

- elektryka szyb przód

- elektryka lusterek

- bardzo fajna "gruba skóra"

- podgrzewanie foteli przód

- tempomat

- czujnik zmierzchu

- lusterko wsteczne wewnętrzne fotochrom.

- cząstkowy pakiet oświetlenie (schowek pasażera, podłokietnik przedni, kratki nawiewów, popielniczka :tongue4: )

- dwustrefowy klimatronic (standard)

- felgi 18" i opony 225/40

- pełny FIS !! (huuuraaaa :naughty: )

- podgrzewane spryski

- podgrzewane lusterka

Co zrobiłem?

- już drugiego dnia padł mi prawy zawias od schowka pasażera :polew: (jak się okazało nie po raz pierwszy). Szybkie wyrezanie dzięki poradnikowi z forum i wszystko jest extra :gwizdanie:

- od nowości coś skrzypiało na dołkach. dźwięk dochodził z okolic tylnej kanapy. Jak się okazało skrzypiał zawias od podłokietnika tylnego oraz nie dokładnie domknięte oparcia foteli. Trochę siły i smaru załatwiło problem :kox::naughty:

- Nowe oponki zimowe: Goodyear UG 7+ 205/55 R 16 (10.2010)

- Nowe felgi na zime: Ronal (10.2010)

- Nowy komplet opon letnich: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 225/40 R 18 (10.2010)

Najbliższe plany:

- nowy komplet tarcz i klocków hamulcowych przednich

- oddanie felg 18" do renowacji i prostowania

- zmiana oświetlenia wnętrza na LED

No to zaczynamy!

Wrzesień '10

DSCF1980.JPG

DSCF1983.JPG

DSCF1986.JPG

DSCF1987.JPG

DSCF1991.JPG

DSCF1997.JPG

DSCF2000.JPG

DSCF2006.JPG

DSCF2010.JPG

Październik '10

Nowe ogumienie Lato + zima

20101006125.jpg20101007127.jpg20101016134.jpg

20101016135.jpg20101016137.jpg

Istny Szatan !!

Opublikowano

ładny , co to za kolor ?? ciekawy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

szary chyba :D

Opublikowano

Bardzo ładne autko :) Sam takiego szukam ;)

Opublikowano

szary chyba :D

aaaa bo na zdjęciach wydaję się jakis taki brudny niebieski - zmyliło mnie to , trzeba iśc po okulary jednak :D
Opublikowano

ładniutki :good:

Opublikowano

bardzo ladne auto...no a co do koloru to jedyne sluszny :tongue4:

Opublikowano

Sliczna jest :) ale ktoś bystry zakładał opony na te felgi :P zwróć uwage na bieżnik :D

lepiej przełożyć oponki w dobrym kierunku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

te oponki ... nie maja już bieżnika :D taki "slik" prawie :)

bardzo ladne auto...no a co do koloru to jedyne sluszny :tongue4:

wiadomo że tak :D

lepiej przełożyć oponki w dobrym kierunku :gwizdanie:

hmm z tego co widziałem to są założone zgodnie z napisem rotation

Opublikowano

czy ja cie jakies czas temu nie widzialem na ametysowej w lbn? :)

Opublikowano
  • Autor

byłem w pobliżu w pani od tłumaczenia dokumentów :D a więc bardzo możliwe :D

Opublikowano

DSCF2000.JPG

zobacz :P bieżnik tej widocznej prawej przedniej ściąga wode do środka opony :P weź sprawdź bo mnie to męczy :decayed: spać nie mogłem :kox:

Opublikowano
  • Autor

to teraz ja kolego nie będę mógł spać po nocach ...

jakiś kozak zamienił stronę lewą z prawą :kox:

Lewa opona

20100924103.jpg

prawa opona

20100924104.jpg

Na szczęście dzisiaj zamawiam nowe oponki letnie bo są w promocji :naughty:

I jeszcze mały OT. Patrzcie co znalazłem u sąsiada na parkingu :D skubany stał na dwóch miejscach :kox: :kox:

20100908098.jpg

Opublikowano

no fura naprawde ładna....ale ta fotka z autem od sąsiada to powala :polew:

Opublikowano

ja bylem taka sama furka i wtedy bardzo lalo i jechales z kolega hehe glebe masz zrobiona? bo chce do siebie kupic 18 ale boje sie ze bez gleby bedzie tragicznie wygladac :no:

Opublikowano

Bo będzie tragicznie wyglądać, jak koza :wink4:.

Najpierw gleba potem felga :).

Opublikowano

Bardzo ładne auto :good:

Opublikowano
  • Autor

ja bylem taka sama furka i wtedy bardzo lalo i jechales z kolega hehe glebe masz zrobiona? bo chce do siebie kupic 18 ale boje sie ze bez gleby bedzie tragicznie wygladac :no:

powiem szczerze że nie wiem. autko jest świeżo po zakupie i nie wiem czy poprzedni właściciel modyfikował zawieszenie.

Jak na mój gust to jest zawias fabryczny

Opublikowano

Gleby nie ma raczej :P

no fura naprawde ładna....ale ta fotka z autem od sąsiada to powala :polew:

ja kiedys widzialem kartke z narysowanym 8==D i napisane pod spodem "tak staje tylko ch*j " :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Gleby nie ma raczej :P

JESZCZE nie ma :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.