Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] pompa wspomagania kierownicy - asta lavista


Gość dzikidzidz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzikidzidz

Witam,

na ten temat napisano sporo (zaznaczam, że przejrzałem wszystko) ale tego co u mnie jest ni jak nie mogę zrozumieć.

Auto było walniete w koło , 3000 km po kupnie stuk na maglu , wymiana na kayaba (prawie nowa ;)).

Ok nowy magielek, rozumiem, pechowo uderzone...zdarza sie... Zmieniony płyn (green mineral), ale już wtedy sobie buczała, ale przestało (poziom ok), znowu potem buczenie przestało, po 2 miechach znowu, dolałem płynu max, uspokoiło, wywaliło płyn przez korek zbiornika uzupełniajacego (najsłabszy, nieuszczelniony punkt układu). Myślę ok, zmieniłem płyn (2 razy) i wyje jakby się miała rozpaść. Płyn w zbiorniku wyrównawczym "sie gotuje". Nie jest zapowietrzony, plyn wywala pomimo, że ma go na optimum na zimnym..

Czyli nowa pompa, to wiem ...

Ale k..., co to za shit, auto ma 151 kkm przebiegu (to pewne, bez gdybania proszę), w volvinie 940 pompa mi padłą przy 365 tys km, ale tak, że zatrzymało mnie na miejscu :disgust:

Słychać ją na włączonym silniku , bez obrotów jak kręcę to az mnie boli, jak słyszę ten dzwięk.. :( z obrotami też mnie boli...

Czy aby dostać się do pompki, trzeba zrzucic przód...??

Do trzech razy sztuka, jak jeszcze coś wyjdzie to sprzedam, szkoda tylko przebiegu, bo ciężko trafić z takim ;(

Dzięki za pomoc

Zdegustowany dzidz

:audi:??????????? :mysli:

temat poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 200 i maglownica leje i tez juz sie wsciekam bo dopiero przywiozlem przebieg w 100proc pewny takie sa auta na pyt.czy masz inwestowac musisz sam odpowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy "dolałem płynu max" ? Ta ilość płynu jest określona i się ją bada na zimnym i ciepłym silniku (poszukaj na forum).

Jeśli zalałeś max, to źle zrobiłes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikidzidz

co to znaczy "dolałem płynu max" ? Ta ilość płynu jest określona i się ją bada na zimnym i ciepłym silniku (poszukaj na forum).

Jeśli zalałeś max, to źle zrobiłes.

tzn wlałem tyle, ze przsetała pompa wyć, optimum jej nie wystarczyło :gwizdanie:, w związku z tym, że okazało się za dużo wywaliło przez korek - jak napisałem. Howg

A teraz sie wysrała, chyba nie bede jeździł do wymiany, bo nie mogę nerwowo zniesć jej dogorywania :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...