Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Kontrolki... (foto)


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Autko mam od paru dni wiec prosze o wyrozumialosc dla mnie... szukalem na forum, znalazlem odpowiedzi na podobne pytanie jednak nie jestem pewien czy to to samo... Problem dla Was moze wydawa sie błachy a moje pytania glupie, ale mimo tego licze na Wasza pomoc... a mianowicie:

1) na wyswietlaczu komputera swieci mi sie na srodku zolta kontrolka, zdjecia jej nie zrobilem ale postaram sie ja opisac: "kolko z malym prostokatem u gory w srodku kolka krzyzyk a po bokach polowy nawiasow."

(z tego co czytalem to wydaje mi sie ze to klocki sie koncza jednak tam opisywaliscie takie cos... ((!)) a to jednak wyglada troszku inaczej)

2) druga sprawa to mrugajaca czerwona kontrolka w miejscu przycisku oznczonym jako tylne swiatlo przeciwmgielne zapalajaca sie po zamknieciu auta i uzbrojeniu sie alarmu (tyle ze od alarmu mam niebieska diode po lewej stronie na kierownicy) nie wiem czy to normlane :/ spotkaliscie sie z czyms takim ?

Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź żarówki, jezeli pomyliłeś się w opisie i tam nie ma nawiasów to jest żarówka(żarnik w przyp. Xsenonów) z przodu. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2007, 21:46 _________________________________________________Jeżeli chodzi o drugie pyt. to nie za bardzo rozumiem o czy piszesz, mam wrażenie, że o jakiejś dołożonej sygnalizacji świetlnej alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie foto tej kontrolki (odnosnie pytania pierwszego)

odnosnie tego drugiego... wychodzac z samochodu naciskam pilota auto sie zamyka i uzbraja sie alarm. i po dwoch sekundach zaczyna migac na czerwno podswietlenie przycisku na konsoli srodkowej sluzacego do wlaczania swiatla przeciwmgielnego tylnego.

I nie wiem czy to jest cos dodatkowego czy jak... poprostu zaczyna migac na czerwono

A sygnalizaja swietlna alarmu znajduje sie na kierownicy po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga kontrolka to od fabrycznego alarmu, pewnie ten alarm który masz dołożony to tylko po to żeby Ci się auto otwierało z pilota. Spróbuj po prostu zamknąć auto kluczykiem zobaczysz, powinno Ci się tez zapalić. pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiec jeden "problem" mam z glowy :)

ale z ta kontrolka na kompie musze jeszcze zrobic porzadek... nie wiem od czego ona jest :/ ale jesli swiatla... tyle ze wszystkie sprawne, swieca sie, wiec nie bardzo wiem o co chodzi. Jutro chociaz komorka cykne fotke i postaram sie Wam ja pokazac. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2007, 22:30 _________________________________________________Zrobilem foto tej kontrolki :

http://www.otofotki.pl/pokaz.php?id=bzfb1596990857m.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi o to, ze wszystkie zarowki sa sprawne... hmm a czy jest mozliosc, ze ktoras z zarowek jest innej mocy albo cos takiego, i komputer wykrywa to jako błąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykłe żarowki, czy ledy w stopie?

wiem,że to wskazanie jescze coś oznacza poza możliwością spalonej żarówki stopu, ale skleroza zacmiła mi umysł... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a czy jak nacisnieś pedał stopu to ta kontrolka gaśnie ,bo jezeli gasnie to tak ma być ,u mnie po włączeniu zapłonu zapala się a po naciśnięciu pedału hamulca gaśnie na forum dostałem odpowiedz ze tak ma być

U mnie nie gaśnie... jest to problem Bremslicht (załozony osobny temat w tym dziale) - w dodatku do dzis nierozwiazany... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...