Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem ze skrzynią Multitronic - nieprawidłowy zakres przełożeń...


ARTI1988

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam GWX skrzynie ale troche sie dziwie ze masz tak niskie spalanie mnie spala przy takiej jezdzie 130-150 km/h na biegu D - 7l, no moze 6,8-7,2l autostrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest - mam takie samo spalanie jak Ty, na kołach 19" 235/35 (mierzone tempomat + autostrada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhh ja mam 16' ale 225 raczej kolo 7l to sie ma jak jade ponizej 100km/h to nawet mozna zejsc ponizej 6l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zrobilem sterownik w myslowicach w zasadzie mi go podmienili, czas roboty ok 45min z jazda testowa do 1h 30 min, koszt naprawy bez wymiany oleju 1200zl, gwarancja na 6 miesiecy, wszystko na pismie, narazie dziala i jest git, oby tak dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK fastest :good: - teraz jedź do ASO na upgrade. I do czasu aż nie zdecydujesz się na sprzegło "7" nie katuj auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu jest to serwis VW AUDI, teraz wykonalem telefon, do NOMA 2 rowniez Sosnowiec rowniez ASO, koles mi strasznie wymigujaco gadal, ze robia tylko w razie jakiejs usterki takie aktualizacje ze to zalezy co system powie, jesli system powie ze nie ma nowej badz jest niepotrzebna to tego nie wykonaja a cena tam bajka 360zl :wallbash:

te aktualizacje oprogramowania skrzyni biegow robia tylko w autoryzowanych punktach ? no to ja mam prosty wybor MAGRO 260zl , w drugim 360 i w dodatku nie wiadomo czy zrobia - chore

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udpate zrobi serwis, który ma umowę z Kulczykiem (czyli generalnie ASO choć zdarzają się wynalazki tak jak warsztat Sopy). Do aktualizacji wymagane jest połączenie on-line z bazą Audi/VW.

Co do tego, że niechętnie robią aktualizacje - no pewnie, lepiej poczekać aż skrzynia/sterownik się sp***doli i zarobić 4 tyś zamiast marnych 260zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok umowiony na aktualizacje oprogramowania skrzyni w magro-sosnowiec, najlepsze jest to ze dzisiejsza cena jaka mi podali przy zapisie na termin to 150zl, dzwoniac tydzien temu ktos rzucil 260 huh , okaze sie na aktualizacji ile naprawde zaplace :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok umowiony na aktualizacje oprogramowania skrzyni w magro-sosnowiec, najlepsze jest to ze dzisiejsza cena jaka mi podali przy zapisie na termin to 150zl, dzwoniac tydzien temu ktos rzucil 260 huh , okaze sie na aktualizacji ile naprawde zaplace :kox:

:doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...