Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] 1be + sprezyny H&R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :) posiadam w mojej audicy zawieszenie 1be i jest niżej niż seria ale chciał bym jeszcze niżej i czy jak założę sprężyny o których jest mowa w tym wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159317.0

to czy amortyzator i cale zawieszenie nie będzie dostawało po d*pie i jak będzie z jazda na takim zawieszeniu?

czytałem na forum ze same sprężyny na zaw 1ba to nie dobre rozwiązanie ale nie wiem jak jest z 1be proszę o pomoc pzdr

Opublikowano

do amorów z 1be te springi bedą ok i bedziesz miał to minimalnie niżej - jakieś 15mm

Opublikowano

witam :) posiadam w mojej audicy zawieszenie 1be i jest niżej niż seria ale chciał bym jeszcze niżej i czy jak założę sprężyny o których jest mowa w tym wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159317.0

to czy amortyzator i cale zawieszenie nie będzie dostawało po pupie i jak będzie z jazda na takim zawieszeniu?

czytałem na forum ze same sprężyny na zaw 1ba to nie dobre rozwiązanie ale nie wiem jak jest z 1be proszę o pomoc pzdr

ja miałem 1BE + H&R -40mm i normalnie sie jezdziło , troszke twardziej ale bez tragedii

Opublikowano

witam :) posiadam w mojej audicy zawieszenie 1be i jest niżej niż seria ale chciał bym jeszcze niżej i czy jak założę sprężyny o których jest mowa w tym wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159317.0

to czy amortyzator i cale zawieszenie nie będzie dostawało po pupie i jak będzie z jazda na takim zawieszeniu?

czytałem na forum ze same sprężyny na zaw 1ba to nie dobre rozwiązanie ale nie wiem jak jest z 1be proszę o pomoc pzdr

ja miałem 1BE + H&R -40mm i normalnie sie jezdziło , troszke twardziej ale bez tragedii

a jak auto stało ??

Opublikowano

czerwone H&R

eaw8r.jpg

Opublikowano

witam :) posiadam w mojej audicy zawieszenie 1be i jest niżej niż seria ale chciał bym jeszcze niżej i czy jak założę sprężyny o których jest mowa w tym wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159317.0

to czy amortyzator i cale zawieszenie nie będzie dostawało po pupie i jak będzie z jazda na takim zawieszeniu?

czytałem na forum ze same sprężyny na zaw 1ba to nie dobre rozwiązanie ale nie wiem jak jest z 1be proszę o pomoc pzdr

ja miałem 1BE + H&R -40mm i normalnie sie jezdziło , troszke twardziej ale bez tragedii

a jak auto stało ??

jak koza :kox: :kox: :kox: :kox:

parwa.jpg

Opublikowano

no nie jest zle ale na gwincie znacznie lepiej jest :tongue4:

moskal a gwint mozna sobie na zime podwyższyć a na lato zniżyć?

Opublikowano

no nie jest zle ale na gwincie znacznie lepiej jest :tongue4:

moskal a gwint mozna sobie na zime podwyższyć a na lato zniżyć?

no pewnie ze gwint lepszy ale troszke droższy :wink4:

mozna podnosić na zime ale ogólnie szkoda go bo sie niszczy :thumbdown:

Opublikowano

Jak bedziesz sie pozbywal 1be to ja rezerwuje ;)

Opublikowano

Jak bedziesz sie pozbywal 1be to ja rezerwuje ;)

o mnie mówisz?

a ile dasz za 1be?? :decayed:

Opublikowano

Potrzebuje do sedana ;)

Opublikowano

Potrzebuje do sedana ;)

a to jest jakaś różnica? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no dzięki za odp :) czyli będę montował te sprężynki u siebie :decayed:

Opublikowano

Ej "TOMKAUS" ja biore twoje 1be srzedajesz???

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie wiem jeszcze,zobaczę co i jak gdy założę te H&R :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________a jeśli pasily by mi te sprężyny to za ile mogę opchnąć te moje 1be?

Opublikowano

Pokaz wogule fotkę jak stoi twoja na 1be ?? bo ja mam sprężyny weiteca zielone (zobacz w moim profilu jak stoi) i kurde muszę troszkę ja podnieść bo zawadzam na działce o wszystko hehehe

A może się zamienimy ??

Opublikowano
  • Autor

nie no już kupiłem tamte, także zamiana nie wchodzi w gre :)

a moja na 1be stoi tak chociaż za dużo nie widać bo zdjęcie robione tel :confused4: i sory za bałagan w garażu :decayed:

zdjcie0088.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0089k.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0090i.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

I jak masz już nowe?? sprzedajesz stare ??

Opublikowano
  • Autor

poczekaj jeszcze trochę bo nawet ich nie mam, a kiedy założę to nie wiem :no: jak coś to dam ci znać :)

a po ile stoją sprężyny 1be?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.