Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(JVC) Kasuja sie ustawienia po wyciagnieciu kluczyka


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nareszcie wrocilem na fo :dance: mam pytanko mam problem z radyjkiem kupilem JVC-ka dziala fajniutko tylko nie zapisuja mi sie ustawienia po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki radio gascie (normalne) po ponownym właczeniu radio sie kasuje utawienia od nowa zegarek sie przestawia... :confused4: Co z tym zrobic? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w CLIO.Myślę,że nie masz podłączonego jednego kabelka który daje stale prąd z akumlatora i podtrzymuje pamięć.

Zanim upomną Cię moderatorzy to w I kolejności radzę Ci poprawić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się chcesz pozbyć ??? Jeśli chodzi o radio to musisz go wyjąć i sprawdzić czy wszystkie kabelki masz podłączone.U mnie podtrzymanie pamięci było na kabelku + ale to było w CLIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to mi chodzi po wyciagnieciu kluczyka radio sie kasuje stacje radiowe sie zapisuja ale ustawienia padaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli kolego masz oryginalną kostkę Iso przy JVC to: żółty kabel pamięć powinien być na nim prąd bez znaczenia czy kluczyk włączony czy nie , czerwony zasilanie radia. Jeśli nie zależy Ci na tym aby radio wł się tylko po przekręceniu kluczyka to zrób tak, połącz kabel czerwony z żółtym wychodzące od radia, poszukaj w instalacji kabelka w który bez znaczenia czy zapłon wałczony czy nie jest prąd, połącz je i będzie grało zawsze kiedy chcesz:) pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...