Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Audi Concert Cd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, zamieniam na takie z kaseciaka. Potrzebuje Can-Bus, no i z tego co wyczytałem na aukcjach kosztuje około 120-170zł ( jeśli nic nie pomyliłem ), tymczasem warsztat z car-audio w Łodzi twierdzi że ma taki za 40 zł. Za dobrze się nie znam więc może to inny adapter, albo jakiś zamiennik , niemam pomysłów. Proszę o pomoc i z góry dziekuję

Opublikowano

No właśnie, zamieniam na takie z kaseciaka. Potrzebuje Can-Bus, no i z tego co wyczytałem na aukcjach kosztuje około 120-170zł ( jeśli nic nie pomyliłem ), tymczasem warsztat z car-audio w Łodzi twierdzi że ma taki za 40 zł. Za dobrze się nie znam więc może to inny adapter, albo jakiś zamiennik , niemam pomysłów. Proszę o pomoc i z góry dziekuję

To coś za 40 PLN to pewnie jakaś przejściówka stosowana przy zamianie ori radia na niefabryczne. W twoim przypadku raczej zbyteczna. Do CAN BUS potrzebujesz adaptor, który swoje kosztuje (nawet więcej niż podałeś) dlatego myślę, że warsztat na ten moment nie do końca czai o co chodzi. No chyba, że leży im taki adaptor i nie mają co z nim zrobić i dlatego chcą go puścić za 40 pln w co osobiście wątpię.

Opublikowano

Podjedz,daj radio i powiedz niech Ci zamontują.

Jeżeli wszystko będzie ok. to nawet z robocizną wyjdzie Ci dobrze.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie mam taki zamiar, dzwoniłem i powiedziałem, że daje radio i niech założą z adapterem - z robocizną by wyszło 70-90 zł, to i tak dużo taniej niż adaptery na allegro

Aczkolwiek - http://allegro.pl/adapter-can-bus-audi-z-fis-dla-chorus-2-concert-2-i1241889003.html myślałem o tym, ale cżłowiek nie odpisuje na moje maile, choć widze że je przeczytał, więc sobie odpuściłem

Opublikowano

No właśnie mam taki zamiar, dzwoniłem i powiedziałem, że daje radio i niech założą z adapterem - z robocizną by wyszło 70-90 zł, to i tak dużo taniej niż adaptery na allegro

Aczkolwiek - http://allegro.pl/adapter-can-bus-audi-z-fis-dla-chorus-2-concert-2-i1241889003.html myślałem o tym, ale cżłowiek nie odpisuje na moje maile, choć widze że je przeczytał, więc sobie odpuściłem

Spróbuj opcji 1 a jeżeli nie podejmą się wtedy adapter,chociaż widaćże gość na alle nic nie sprzedawał.

Opublikowano
  • Autor

Radio w drodze. 450 zł, w stanie ponoć idealnym, ale sprawdze ( za pobraniem ). Pozatym ponoć człowiek ominoł konieczność stosowania adaptera w celu podświetlania ( jednak ciągle po godzinie bez niego gaśnie radio ) - ponoć coś drucik jest gdzieś i wystarczy coś tam zachacmęcić i będzie świecić - ale ja i tak zobacze ten adapter

Opublikowano

co do podłaczenia concert cd w b5 jest opis na forum w jaki sposób zrobić podświetlenie, z wyłączaniem bez can-busa nie obejdzie sie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zapewne nie..... no, ale zobaczymy co mi powiedzą w tym warsztacie. narazie, czekam na przesyłkę z radiem ;)

Potem będę pewnie chciał okablowanie z głośnikami trochę zmienić - tragedi niema, ale szału równierz

Opublikowano

gottagetaway mam przy okazji Twojego postu prośbę... jak już zamontujesz radio zrób fotkę bo interesuje mnie czy kolor plastiku radia bardzo odróżnia się od reszty. Niedawno założyłem taki temat ale bez odzewu. Byłbym bardzo wdzięczny bo sam chcę wymienić kaseciaka na CD.

see ya :hi:

Opublikowano

gottagetaway mam przy okazji Twojego postu prośbę... jak już zamontujesz radio zrób fotkę bo interesuje mnie czy kolor plastiku radia bardzo odróżnia się od reszty. Niedawno założyłem taki temat ale bez odzewu. Byłbym bardzo wdzięczny bo sam chcę wymienić kaseciaka na CD.

see ya :hi:

rózni sie jak byś poszukał to byś znalazł pare fotek[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:13_________________________________________________c1137538910.jpg

tragedii nie ma, ale zalezy jak światło pada :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wiecie, ja mam stary panel klimatronika i co za tym idzie naokoło radia i klimatronika drewnopodobne okladziny, więc myślę że nie będzie widocznej różnicy.

ale jak zamontuje i nadal chcesz, to zrobie zdjęcie. Radio doszło dzisiaj ale nie było mnie w domu, musze potem odebrac.

Opublikowano

wrzuć zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Jest radio. Zdjęcia zrobie jutro jak zamontuje ( dzisiaj LM itp )

I tak - odcień jest niemal taki sam, tyle że inny materiał z którego jest radio CD, i radio na kasety oraz klimatronik. Tyle że ja mam wersje przed liftem ( czyli ze z tego materiału to jest tylko radio i klimatronik w sumie, reszta okleina, nie tak jak na zdjęciu wyżej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.