-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
mi się pojawił, mam nadzieje, jednorazowy indydent ( CHCIAŁBYM W TO WIERZYĆ! ) mianowicie, auto mam prawie 3 miesiace, nigdy nie było problemów z powietrzem. jak było gorądo - leciała lodówa, ostatnimi czasy jak było koło 10 stopni, po krótkiej jeździe, powietrze było cieplutkie aż miło. natomiast dzisiaj pojawił się problem. jade 20, może 30 minut i nic - letnie powietrze. niewiedziałem co robić, gówniano mi się jechało bo jestem przeziębiony , i było mi zimno. różnie patrzyłem, auto, manualnie różne ustawienia no i klapa. dopiero pod koniec, auto postało 20 minut przed marketem, wróciłem do niego, ustawiłem klime na HI, cyrkulacje zamkniętą, no i pojechałem kawałek - czuć poprawe, ale nieznaczną - powietrze jest już lekko ciepławe, ale słabo;/ na pewno nie tak jak nawet kilka dni temu. jakieś pomysły? czy poprostu poczekać jak jutro np będzie się zachowywała klimatyzacja?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________hmm, wylaczylem automotycznaklime (dalem nawiew rownomiernie na kazda strefe ) i dziala normalnie, ladnie grzeje. na automacie - chlodno, bez roznicu jaka temp ustawie. pewnie jakis czujnik poszedl
-
[ALL] Okleina "drewnopodobna"
nie, to takie powierzchowne otarcie, bardzo plytkie, ale jest tak starte na bialo, niewiem czy ktos mniej wiecej wie o co mi chodzi. dzieki, Skorzystam napewno z forumowego sklepiku;) we wtorek , srode wszystko co potrzebuje zamowie. Puki co ogarniam problem z radiem, ze starym dzialal przod ( glosniki ), z nowym tylko tyl ( ), ale juz jest ok, teraz zrobie tylko podswietlenie, no i na koniec postaram sie wymontowac ten element z forniru i go dopiescic, tylko niewiem jeszcze jak - to ten z przodu , a te rysy sa pomiedzy klimatyzacja a radiem;/ ps. niemam chwilowo internetu, sprawdze wszystko dokladnie jak bede mia z gry wszystkim dziekuje za odpowiedzi
-
[ALL] Okleina "drewnopodobna"
malik - wielkie dzięki. dzisiaj poszukam coś na allegro albo ceneo[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________http://allegro.pl/meguiars-plastx-zegary-jak-nowe-mikrofibra-gratis-i1235558609.html tą , tak? i papier wodny kupić 2000 i 3000? byle jaką aukcje czy ze sklepu, czy jakiś tez konkretny? aha, jedno pytanie tylko, ponieważ nigdy nie stosowałem: jak się używa papieru wodnego ?
-
[ALL] Okleina "drewnopodobna"
się w pewnym miejscu że tak powiem zarysowała - widać takie prawie białe rysy, niestety duże;/ reszta auta jest w stanie wręcz idealnym o dziwo, więc chciałbym coś z tym zrobić. widać że zarysowanie jest bardzo powierzchowne, jednak samą wodą przecierajac niezchodzi;/ może jakiś specyfik do polerowania tych elementów, albo coś? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję, bo bardzo przywiązuje wagę do takich drobiazgów, i nieukrywam że mi to przeszkadza;/
-
[ALL] Audi Concert Cd
Jest radio. Zdjęcia zrobie jutro jak zamontuje ( dzisiaj LM itp ) I tak - odcień jest niemal taki sam, tyle że inny materiał z którego jest radio CD, i radio na kasety oraz klimatronik. Tyle że ja mam wersje przed liftem ( czyli ze z tego materiału to jest tylko radio i klimatronik w sumie, reszta okleina, nie tak jak na zdjęciu wyżej
-
[ALL B5] Kontrola przepalonych żarówek
hmm są tylko takie oznaczone "do BMW ".
-
[ALL B5] Kontrola przepalonych żarówek
niemam - kupuje fis ( już się dogadałem, brakuje mi tylko manetki ). Jeśli chciałbym mieć Kontrole przepalonych żarówek - to co musiałbym jeszcze dokupić i zrobić?
-
[ALL] Audi Concert Cd
Wiecie, ja mam stary panel klimatronika i co za tym idzie naokoło radia i klimatronika drewnopodobne okladziny, więc myślę że nie będzie widocznej różnicy. ale jak zamontuje i nadal chcesz, to zrobie zdjęcie. Radio doszło dzisiaj ale nie było mnie w domu, musze potem odebrac.
-
[B5 ADR] Szarpnięcie po wciśnięciu gazu
hmm......... a nikt nie był w warsztacie jakimś tego sprawdzić?
-
[ALL] Audi Concert Cd
zapewne nie..... no, ale zobaczymy co mi powiedzą w tym warsztacie. narazie, czekam na przesyłkę z radiem Potem będę pewnie chciał okablowanie z głośnikami trochę zmienić - tragedi niema, ale szału równierz
-
[B5 ADR] Szarpnięcie po wciśnięciu gazu
Vinox: chciałbym mieć na 4 jakiekolwiek szarpnięcie a teraz tak poważnie: to się dzieje na wszystkich biegach czy tylko na niektórych ( jakich ? ) Widzę z Waszych opisów, że to się dzieje na dokładnie tym samym modelu silnika...
-
[B5 AWT] Pytanie o tani olej
Ja jeżdzę na castrol magnatec i jest ok. jest w miare tani, nie jest to zapewne mistrzostwo świata ani pod względem ceny ani jakości, ale coś pomiędzy - raczej tani i całkiem ok
-
[B5 ADR] Szarpnięcie po wciśnięciu gazu
poduchy od zawieszenia silnika prawie na 100% nie. od skrzyni biegów niemam pojęcia. Hmm, ale chodzi o takie szarpnięcie w sensie przyśpieszenia, czy że silnik tak jakby ... no niewiem, może opiszcie jakos hmm, dokladniej czy cos
-
[B5 1Z] Biały Goniec
mam prośbę - podał byś mi może sklep albo dokladny model lamp ? ja chcialem zmienić na te po lifcie, a w większości aukcji itp pisze że niektóre można zakladac tylko w rocznikach po 1999 bo cośtam
-
[ALL] Audi Concert Cd
Radio w drodze. 450 zł, w stanie ponoć idealnym, ale sprawdze ( za pobraniem ). Pozatym ponoć człowiek ominoł konieczność stosowania adaptera w celu podświetlania ( jednak ciągle po godzinie bez niego gaśnie radio ) - ponoć coś drucik jest gdzieś i wystarczy coś tam zachacmęcić i będzie świecić - ale ja i tak zobacze ten adapter
gottagetaway
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta