Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gottagetaway

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gottagetaway

  1. mi się pojawił, mam nadzieje, jednorazowy indydent ( CHCIAŁBYM W TO WIERZYĆ! ) mianowicie, auto mam prawie 3 miesiace, nigdy nie było problemów z powietrzem. jak było gorądo - leciała lodówa, ostatnimi czasy jak było koło 10 stopni, po krótkiej jeździe, powietrze było cieplutkie aż miło. natomiast dzisiaj pojawił się problem. jade 20, może 30 minut i nic - letnie powietrze. niewiedziałem co robić, gówniano mi się jechało bo jestem przeziębiony , i było mi zimno. różnie patrzyłem, auto, manualnie różne ustawienia no i klapa. dopiero pod koniec, auto postało 20 minut przed marketem, wróciłem do niego, ustawiłem klime na HI, cyrkulacje zamkniętą, no i pojechałem kawałek - czuć poprawe, ale nieznaczną - powietrze jest już lekko ciepławe, ale słabo;/ na pewno nie tak jak nawet kilka dni temu. jakieś pomysły? czy poprostu poczekać jak jutro np będzie się zachowywała klimatyzacja?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________hmm, wylaczylem automotycznaklime (dalem nawiew rownomiernie na kazda strefe ) i dziala normalnie, ladnie grzeje. na automacie - chlodno, bez roznicu jaka temp ustawie. pewnie jakis czujnik poszedl
  2. nie, to takie powierzchowne otarcie, bardzo plytkie, ale jest tak starte na bialo, niewiem czy ktos mniej wiecej wie o co mi chodzi. dzieki, Skorzystam napewno z forumowego sklepiku;) we wtorek , srode wszystko co potrzebuje zamowie. Puki co ogarniam problem z radiem, ze starym dzialal przod ( glosniki ), z nowym tylko tyl ( ), ale juz jest ok, teraz zrobie tylko podswietlenie, no i na koniec postaram sie wymontowac ten element z forniru i go dopiescic, tylko niewiem jeszcze jak - to ten z przodu , a te rysy sa pomiedzy klimatyzacja a radiem;/ ps. niemam chwilowo internetu, sprawdze wszystko dokladnie jak bede mia z gry wszystkim dziekuje za odpowiedzi
  3. malik - wielkie dzięki. dzisiaj poszukam coś na allegro albo ceneo[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________http://allegro.pl/meguiars-plastx-zegary-jak-nowe-mikrofibra-gratis-i1235558609.html tą , tak? i papier wodny kupić 2000 i 3000? byle jaką aukcje czy ze sklepu, czy jakiś tez konkretny? aha, jedno pytanie tylko, ponieważ nigdy nie stosowałem: jak się używa papieru wodnego ?
  4. się w pewnym miejscu że tak powiem zarysowała - widać takie prawie białe rysy, niestety duże;/ reszta auta jest w stanie wręcz idealnym o dziwo, więc chciałbym coś z tym zrobić. widać że zarysowanie jest bardzo powierzchowne, jednak samą wodą przecierajac niezchodzi;/ może jakiś specyfik do polerowania tych elementów, albo coś? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję, bo bardzo przywiązuje wagę do takich drobiazgów, i nieukrywam że mi to przeszkadza;/
  5. Jest radio. Zdjęcia zrobie jutro jak zamontuje ( dzisiaj LM itp ) I tak - odcień jest niemal taki sam, tyle że inny materiał z którego jest radio CD, i radio na kasety oraz klimatronik. Tyle że ja mam wersje przed liftem ( czyli ze z tego materiału to jest tylko radio i klimatronik w sumie, reszta okleina, nie tak jak na zdjęciu wyżej
  6. hmm są tylko takie oznaczone "do BMW ".
  7. niemam - kupuje fis ( już się dogadałem, brakuje mi tylko manetki ). Jeśli chciałbym mieć Kontrole przepalonych żarówek - to co musiałbym jeszcze dokupić i zrobić?
  8. Wiecie, ja mam stary panel klimatronika i co za tym idzie naokoło radia i klimatronika drewnopodobne okladziny, więc myślę że nie będzie widocznej różnicy. ale jak zamontuje i nadal chcesz, to zrobie zdjęcie. Radio doszło dzisiaj ale nie było mnie w domu, musze potem odebrac.
  9. hmm......... a nikt nie był w warsztacie jakimś tego sprawdzić?
  10. zapewne nie..... no, ale zobaczymy co mi powiedzą w tym warsztacie. narazie, czekam na przesyłkę z radiem Potem będę pewnie chciał okablowanie z głośnikami trochę zmienić - tragedi niema, ale szału równierz
  11. Vinox: chciałbym mieć na 4 jakiekolwiek szarpnięcie a teraz tak poważnie: to się dzieje na wszystkich biegach czy tylko na niektórych ( jakich ? ) Widzę z Waszych opisów, że to się dzieje na dokładnie tym samym modelu silnika...
  12. Ja jeżdzę na castrol magnatec i jest ok. jest w miare tani, nie jest to zapewne mistrzostwo świata ani pod względem ceny ani jakości, ale coś pomiędzy - raczej tani i całkiem ok
  13. poduchy od zawieszenia silnika prawie na 100% nie. od skrzyni biegów niemam pojęcia. Hmm, ale chodzi o takie szarpnięcie w sensie przyśpieszenia, czy że silnik tak jakby ... no niewiem, może opiszcie jakos hmm, dokladniej czy cos
  14. mam prośbę - podał byś mi może sklep albo dokladny model lamp ? ja chcialem zmienić na te po lifcie, a w większości aukcji itp pisze że niektóre można zakladac tylko w rocznikach po 1999 bo cośtam
  15. Radio w drodze. 450 zł, w stanie ponoć idealnym, ale sprawdze ( za pobraniem ). Pozatym ponoć człowiek ominoł konieczność stosowania adaptera w celu podświetlania ( jednak ciągle po godzinie bez niego gaśnie radio ) - ponoć coś drucik jest gdzieś i wystarczy coś tam zachacmęcić i będzie świecić - ale ja i tak zobacze ten adapter
  16. ... też tak myślę. poczekam na inną okazje
  17. jestem w trakcie zakupu fis , który jak mam nadzieje sfinalizuje, więc sobie po części darowałem sprawdzanie czy w liczniku jest zaślepka. Ale jak z fisem nie wyjdzie to na pewno sprawdze
  18. ''witam podał bym panu bardzo chetne numer ale tam gdzie jest ta kartka z numeram nic nie widac pozdrawiam a mnie sie wydaje ze to nie ma roznicy jaki numer ma byc'' ech....
  19. JA: Witam. Prosiłbym o podanie numeru manetki, to pozwoli mi sprawdzić czy będzie odpowiednia. Zależy mi na takiej do modelu Avant, około 96 roku Dziękuję i Pozdrawiam Sprzedający witam manetka pochodzi z audi a4 avant 1996 rok hmm..... niby wszystko ok, ale numeru nie podał i jakoś tak jakby odpowiadał podemnie, co myślicie ? ps: 3 negatywy, jeden anulowany
  20. hmm, czyli jak poda mi numer tej manetki , to będzie wiadomo do jakeigo modelu i z jakiego okresu jest?
  21. aaaa, rozumiem to się neizrozumieliśmy u mnie bierze się manetke do góry, w skali 3 stopniowej - każdy stopień to szybsza częstotliwość wycierania - tutaj jak widać jest różnica między rocznikami pewnie jeszcze jedno pytanie: czy manetka fisu powinna być też koło rocznika auta ( 96' ) i licznika?
  22. jak to nie? ja mam z 1996 i była.... nie no bez żartów tzn ze ona by chodziła jak chce? niemozliwe
  23. http://allegro.pl/przelacznik-kierunkow-wycieraczek-audi-a4-fis-i1236134158.html Czy to taka? Dzwoniłem, człowiek mi powiedział najpierw że niema róznicy, jak mu powiedziałem że potrzebuje do kombi, to powiedział ze ma i taką i taką.... hmm, niewiem co myśleć, ale takie pytanie: Czy ze zdjęć, ta manetka by pasowała?
  24. No właśnie mam taki zamiar, dzwoniłem i powiedziałem, że daje radio i niech założą z adapterem - z robocizną by wyszło 70-90 zł, to i tak dużo taniej niż adaptery na allegro Aczkolwiek - http://allegro.pl/adapter-can-bus-audi-z-fis-dla-chorus-2-concert-2-i1241889003.html myślałem o tym, ale cżłowiek nie odpisuje na moje maile, choć widze że je przeczytał, więc sobie odpuściłem
  25. No właśnie, zamieniam na takie z kaseciaka. Potrzebuje Can-Bus, no i z tego co wyczytałem na aukcjach kosztuje około 120-170zł ( jeśli nic nie pomyliłem ), tymczasem warsztat z car-audio w Łodzi twierdzi że ma taki za 40 zł. Za dobrze się nie znam więc może to inny adapter, albo jakiś zamiennik , niemam pomysłów. Proszę o pomoc i z góry dziekuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.