Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moje niezawione audi


gregor393

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich niewiem czy mi się uda włożyć fotki bo komputer to nie jest moja mocna strona ale się postaram.

Moja :a4fan: jest w kolorze ceglastym z silniczkiem o poj. 1,6 kóry jak na razie świetnie się sprawuje i stosunkowo mało chyba pali bo w trybie mieszanym to 8/100km. a słyszałem różne opinie że nawet jak bardzo spragniona to sobie łyknie 12l ale ja w to nie mogę uwierzyć bo nawet przy mojej ciężkiej nodze to nie weżmie więcej jak 9l :bicz2: .

Ale mniejsza o spalanie, komfort i przyjemność z jazdy jest warta wszystkiego.

pppppg4.jpg

gfdyk9.jpg

lastscanjx5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i żadko spotykany kolorek :) Do poprawki chyba standartowo kierunki boczne na białe, lampy przód zespolone. Noi felgi jakieś by sie tu przydały, bo to co jest :thumbdown: :thumbdown: Ogólnie autko ładne :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem koledzy te kierunki już do mnie idą, zmieniłem też kierunki przednie na chrom tak na razie zanim pomyślę o lampach z nowszego modelu. CB mam tak jak ktoś słusznie zauważył-oj piękna sprawa.

A propo tych felg to wszyscy macie racje stalówki to kicha ale na zimę będą jak znalazł, natomiast na wiosnę na pewno będę zmieniał ;) Chciałem jakieś 15 albo lepiej 16 to by wyglądał.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jakieś 15 albo lepiej 16 to by wyglądał.

No wlasnie nie za bardzo.. Jak zmieniac to na 17 co najmniej.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko - zgadzam sie z kolegami - migacze swiatla przod i ladna felga na poczatek!!

Ladnie zamontowana antena do CB - przewiercona z tego co widzę - fajnie musi sie sprawowac i masowac z autkiem!!

wrzuc fotki srodka!!

Felga 17 minimum!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem koledzy te kierunki już do mnie idą, zmieniłem też kierunki przednie na chrom tak na razie zanim pomyślę o lampach z nowszego modelu. CB mam tak jak ktoś słusznie zauważył-oj piękna sprawa.

A propo tych felg to wszyscy macie racje stalówki to kicha ale na zimę będą jak znalazł, natomiast na wiosnę na pewno będę zmieniał ;) Chciałem jakieś 15 albo lepiej 16 to by wyglądał.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 11:25 _________________________________________________Felgi zaczynaja sie od 17 cali..... mniejsze to są popierdółki a nie felgi :>.. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...