Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z odpaleniem auta po wymianie sprzęgła?


WOJTAS36

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów,wymieniłem w swojej audiczce kompletne sprzęgło razem z kołem dwumasowym z tym że teraz nie odpala mi autko jak przed wymianą,czy sprzęgło ma coś wspólnego z odpaleniem auta?co się mogło stać?proszę o pomoc za co z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów,wymieniłem w swojej audiczce kompletne sprzęgło razem z kołem dwumasowym z tym że teraz nie odpala mi autko jak przed wymianą,czy sprzęgło ma coś wspólnego z odpaleniem auta?co się mogło stać?proszę o pomoc za co z góry dziękuje.

Jedynie co mi przychodzi do głowy to brak masy jeżeli w ogóle nie kręci rozrusznik co jest możliwe bo jet on odkręcany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u tego gościa co mi wymieniał i stwierdził ze on wszystko dobrze poprzykręcał i po dopinał wcześniej palił mi na dotyk a teraz trzeba z 6 sekund kręcić żeby odpalił dodam że sprawdzałem na nowym aku i jest to samo czyżby rozrusznik do remontu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może skrzynie dobrze zrobił ale może tez coś mu się przydało z silnika... bo tu nie widzę co ma wpływ na odpalanie...- hmmm ciężar koła 2umasowego ze sprzęgłem (ciężej rozrusznikowi to zamachnąć) - cięższe od zestawu z pierwszego montazu czy jak.... dziwna sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby 2wa sa przy skrzyni przy lewej półosi napędowej. czyli czujnik prędkościomierza i włącznik świateł cofania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cholera wie co ten gość tam nabroił - bo to nie możliwe aby po wymianie sprzęgła były takie herezje...

albo facet ci coś podmienił

albo zbieg okoliczności i coś kucnęło i wystąpił problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...