Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Temperatura silnika czy jest ok.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę bo po przeszukaniu w różnych działach i tematach nie znalazłem odpowiedzi.Chodzi mi o temperaturę silnika który nagrzewa się dość szybko do 90 C po czym wskazówka opada o jakieś 2-3 mm do tyłu gdy silnik ma 2000 obr. na 4 lub 5 biegu. Po przyśpieszeniu i wkręceniu silnika od 2200-3000 obr. wskazówka znowu wskazuje idealne 90C.Na postoju trzyma 90C czasami też spadnie delkatnie.I teraz pytanie czy już termostat się powoli kończy czy czujnik temperatury a może wszystko jest w porządku.

Opublikowano

Co mówi VAG??? Jest tyle wątków na ten temat, więc poszukaj.

Opublikowano
  • Autor

Przeszukałem VAG(forum) i nic nie znalazłem co mogło dać mi odpowiedz.

Opublikowano

Witam!

Odpowiedź strasznie enigmatyczna. Tzn VAG pokazał Ci 90 stopni???

Nara

Opublikowano

po czym wskazówka opada o jakieś 2-3 mm do tyłu gdy silnik ma 2000 obr. na 4 lub 5 biegu.

co to znaczy opada do tylu??? :decayed:

Opublikowano

powiedzenie dekarzy "do góry nie polecisz" :tongue4:

Opublikowano

Przeszukałem VAG i nic nie znalazłem co mogło dać mi odpowiedz.

:decayed:

spoko ale nie chodzi o przeszukanie vaga tylko forum

Opublikowano

Jak na postoju lub przy delikatnej jeździe stałą prędkością temperatura opada, to termostat do wymiany. Miałem dokładnie to samo, latem wszystko było ok, jesienią trochę opadało, a zimą to w ogóle rzadko kiedy osiągał 90*C a na postoju potrafiło zejść do 60 nawet. Koledzy pewnie doradzą ori termostat, ja kupiłem Wahlera za 30 zł i od pół roku wszystko hula.

Opublikowano
  • Autor

Jak na postoju lub przy delikatnej jeździe stałą prędkością temperatura opada, to termostat do wymiany. Miałem dokładnie to samo, latem wszystko było ok, jesienią trochę opadało, a zimą to w ogóle rzadko kiedy osiągał 90*C a na postoju potrafiło zejść do 60 nawet. Koledzy pewnie doradzą ori termostat, ja kupiłem Wahlera za 30 zł i od pół roku wszystko hula.

dzięki kolego za odpowiedz jeszcze trochę pojerzdze i zobacze co się bedzie dzało bo ten spadek temperatury nie jest tak duży tak jak u ciebie do 60*C tylko delikatny.To znaczy czy jadę powli czy stoje i mam włączone ogrzewanie to ma trzymać cały czas 90*C

Opublikowano

Jak na postoju lub przy delikatnej jeździe stałą prędkością temperatura opada, to termostat do wymiany. Miałem dokładnie to samo, latem wszystko było ok, jesienią trochę opadało, a zimą to w ogóle rzadko kiedy osiągał 90*C a na postoju potrafiło zejść do 60 nawet. Koledzy pewnie doradzą ori termostat, ja kupiłem Wahlera za 30 zł i od pół roku wszystko hula.

dzięki kolego za odpowiedz jeszcze trochę pojerzdze i zobacze co się bedzie dzało bo ten spadek temperatury nie jest tak duży tak jak u ciebie do 60*C tylko delikatny.To znaczy czy jadę powli czy stoje i mam włączone ogrzewanie to ma trzymać cały czas 90*C

cały czas ma być 90

Opublikowano

Jak na postoju lub przy delikatnej jeździe stałą prędkością temperatura opada, to termostat do wymiany. Miałem dokładnie to samo, latem wszystko było ok, jesienią trochę opadało, a zimą to w ogóle rzadko kiedy osiągał 90*C a na postoju potrafiło zejść do 60 nawet. Koledzy pewnie doradzą ori termostat, ja kupiłem Wahlera za 30 zł i od pół roku wszystko hula.

dzięki kolego za odpowiedz jeszcze trochę pojerzdze i zobacze co się bedzie dzało bo ten spadek temperatury nie jest tak duży tak jak u ciebie do 60*C tylko delikatny.To znaczy czy jadę powli czy stoje i mam włączone ogrzewanie to ma trzymać cały czas 90*C

Również polecam wahlera. Ja bym wymieniał póki nie ma mrozów...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.