Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urządzenie Yanosik.Co sądzicie o tym??


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

A co z przenośnymi ? Stacjonarne są raczej wszystkie oznaczone i to urządzenie właśnie to pokazuje więc wielkiej furory nie robi.

Poza tym działa to na śmiesznej zasadzie i trochę można powiedzieć NIEPEWNEJ: dajmy na to ktoś zgłasza pusty maszt, bo zobaczył fotoradar. Wpisywane jest to do POI Yanosika, a potem ktoś inny jadący z tym urządzeniem hamuje przed pustym masztem. Albo ktoś jadący chcąc zrobić sobie jaja odznacza np. fotoradar czy patrol i następny z Yanosikiem wpada w to jak w masło. Równie dobrze ktoś może dodawać punkty fałszywe - sprawdzanie trochę zajmuje.

Wg mnie urządzenie bez sensu - to samo posiada każda najprostsza NAVI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba,że zgłoszenia będą weryfikowane ,poprzez kilka zgłoszeń z różnych zródeł-tomtom ma taką opcję i tak to właśnie działa,ze musi kilka osób zgłosic radar,czy zmianę na warstwie mapy-wtedy centrala umieszcza info na mapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wolę antyradar :tongue4:

mam takie coś w tomtomie i powiem,ze tak średnio się sprawdza na mniejszych miejscowościach i rzadziej używanych drogach,bo nie wszyscy wiedzą,jak działa funkcja "Map share" i nie wszyscy jej używają-wolą wykupić roczną subskrybcję i mają w d... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie coś w tomtomie i powiem,ze tak średnio się sprawdza na mniejszych miejscowościach i rzadziej używanych drogach,bo nie wszyscy wiedzą,jak działa funkcja "Map share" i nie wszyscy jej używają-wolą wykupić roczną subskrybcję i mają w d... :wink4:

Tylko na angielskich drogach nie ma takiej ilości fotoradarów jak w PL, a my jesteśmy krajem z najwyższym współczynnikiem liczonym ilością fotoradarów na 1 km drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to porażka. Bardzo wolno zapewne to działa i ma dużą dozę błędu.

Dużo razy na CB usłysząłem o rozkłądającym sie patrolu a jak ma sobie z tym to urządzenie poradzć.

Jak ktos na cb głupoty wygaduje to inni użytkownicy go od razu banują a do yanosika wstawic mogę pewnie co chce.

Szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na angielskich drogach nie ma takiej ilości fotoradarów jak w PL, a my jesteśmy krajem z najwyższym współczynnikiem liczonym ilością fotoradarów na 1 km drogi.

w UK nie są problemem kamery przy drodze-mają dosyć duża tolerancję,najgorsze są kamery,które są poustawiane przy jakimś odcinku nowo budowanej/naprawianej drogi i jest ścisłe ograniczenie,np 50km/h i tolerancja jest bardzo niewielka-mierzą średnią prędkość,jest ich przeważnie kilka/kilkanaście-jednak o bezpieczeństwo tych,co pracują na drogach tu chodzi najbardziej

kolejnym miejscem jest np M25 obwodnica Londynu-bardzo dużo jest ich poustawianych nad każdym pasem-i nigdy nie wiesz,które działają-pokazują ,z jaką prędkością powinno się jechać,żeby rozładować korki itp...

jednak dobrą alternatywą są antyradary,czy roadangel'e-mój szef ma i sobie chwali-to samo ,co w navi,tylko pokazuje same radary i update za każdym razem,kiedy polączy się z telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef w firmie ma tego Yanosika ale widzę że leży to na półce i nigdzie nie zabiera, a co do fałszywych informacji to z tego co pamiętam wyczytałem w instrukcji, że jest potrzebne kilka zgłoszeń żeby dodano ostrzeżenie. Urządzenie mało popularne więc pewnie i mało skuteczne ze względu na zasadę działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...