Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Czy można zastosować przepływkę HITACHI od AKE w AKN?


Grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosyć tych Boschowskich gówien stąd moje pytanie. Nie musi mierzyć idealnie tak jak Boschowski, jakieś odchyłki mogą być, zależy mi tylko na trwałości. Odpowiadających proszę o uzasadnienie.

Pozdrawiam.

Dołączam logi z oryginalnej wymienionej w zeszłym roku nowej przepływki BOSCHA

screenhunter01oct012115.jpg

Przecież to jakieś kpiny!!! :/[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:06_________________________________________________[br]Poszperałem trochę i do AKN podobno można zastosować przepływki 3 producentów. BOSCH, PIERBURG I MAGNETI MARELLI, może ktoś powiedzieć coś o tej ostatniej? Czy PIERBURG byłby lepszy niż ten cholerny BOSCH a może MAGNETI?

Jeszcze jedna sprawa, z tego co widziałem na allegro to PIERBURG pasuje do AFB; AKE; AKN; AYM; BAU; BDH (chyba, że gościu nie wie co pisze), zatem biorąc na logikę dlaczego HITACHI pasuje tylko do AKE a już do AKN nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, ja bym sie nie sugerowal rekomendacjami lub ich braku z opisow allegro.

musialbys poszperac w danych technicznych konkretnych przeplywek z ich kart katalogowych producentow. czesto sa zamienne.

kiedys potrzebowalem do bmw, okazalo sie ze pasuje z vw, a kosztuje polowe... ale byl to bosch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, ja bym sie nie sugerowal rekomendacjami lub ich braku z opisow allegro.

musialbys poszperac w danych technicznych konkretnych przeplywek z ich kart katalogowych producentow. czesto sa zamienne.

kiedys potrzebowalem do bmw, okazalo sie ze pasuje z vw, a kosztuje polowe... ale byl to bosch

tylko gdzie znaleźć te dane techniczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie da sie podlaczyc, pisalem Ci juz.

Podobno to troszkę za skromne wyjaśnienie. :) Ja chcę mieć pewność...[br] Ty mi udowodnij, że można zastosować a biorę przepływkę od Ciebie w trymiga :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie da sie podlaczyc, pisalem Ci juz.

Podobno to troszkę za skromne wyjaśnienie. :) Ja chcę mieć pewność...[br] Ty mi udowodnij, że można zastosować a biorę przepływkę od Ciebie w trymiga :D

samej przepływki się nie da zamienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chyba zdecyduję się na tego Pierburga, ze względu na prostszą zasadę działania i wg mnie mniejszą wrażliwość na zabrudzenia. W Boschu jest więcej elektroniki zatem jest bardziej wrażliwy.[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:40_________________________________________________Kupiłem wkład PIERBURGA od Tomka i nie poznaję auta. Płynna moc w zakresie od 2tys w górę! Tego właśnie oczekiwałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat, czy te wartości kwalifikują przepływke do reklamacji?

kupiona niecały rok temu w ASO

xNohA.jpg

szczególnie chodzi mi o przedział pow. 3800obr

[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 15:59_________________________________________________http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_6_Zylinder_VE.html

wg tego info powinno być >750 mg/H ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat, czy te wartości kwalifikują przepływke do reklamacji?

kupiona niecały rok temu w ASO

xNohA.jpg

szczególnie chodzi mi o przedział pow. 3800obr

[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 15:59_________________________________________________http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_6_Zylinder_VE.html

wg tego info powinno być >750 mg/H ... :mysli:

Ja mając takie wartości oddałem BOSCHA regenerowanego(czyli tańszego) do reklamacji i na zasadzie dopłaty wziąłem ori BOSCH, która padła po pół roku jak widać w logach na początku tematu. Logi z prawidłowo mierzącej przepływki powinny wyglądać mniej więcej tak : http://img167.imageshack.us/img167/5307/0803010zkf5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...