Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Szarpniecie multitronica przy 1600 obrotow.


arczito

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, nic nie ma o tym jesli chodzi o moj problem. Zalozylem tez nowy watek jakich pomiarow mam dokonac, ale niestety nikt nie odpisal.[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ok, dzisiaj bylem w serwisie zajmujacym sie typowo automatycznymi skrzyniami. facet podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie , zrobil dynamicznie logi i nie byl w stanie podejrzewac nawet co to jest. Sprawdzil wersje oprogramowania i bylo tam kilka 0 a na koncu kilka 9.

Ma sie rozeznac i pomyslec co to moze byc, potem zaprosic mnie na naprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nic nie ma o tym jesli chodzi o moj problem. Zalozylem tez nowy watek jakich pomiarow mam dokonac, ale niestety nikt nie odpisal.[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ok, dzisiaj bylem w serwisie zajmujacym sie typowo automatycznymi skrzyniami. facet podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie , zrobil dynamicznie logi i nie byl w stanie podejrzewac nawet co to jest. Sprawdzil wersje oprogramowania i bylo tam kilka 0 a na koncu kilka 9.

Ma sie rozeznac i pomyslec co to moze byc, potem zaprosic mnie na naprawe.

W jakim serwisie byłeś? Sam szukam jakiegoś do wymiany oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie awarii mojej skrzyni bylem u Kisielnickiego na Przeclawiu na ulicy kasztanowej o ile sie nie myle. na tej samej ulicy jest siedziba UPS. Ale do wymiany oleju moge z powodzeniem polecic mechanika, ktory wczesniej pracowal w serwisie audi. ma zaklad naprzeciwko szpitala MSWiA na ul. Jagiellonskiej. Koszt wymiany oleju u niego to 460zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzisiaj bylem w serwisie zajmujacym sie typowo automatycznymi skrzyniami. facet podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie , zrobil dynamicznie logi i nie byl w stanie podejrzewac nawet co to jest. Sprawdzil wersje oprogramowania i bylo tam kilka 0 a na koncu kilka 9.

Jedź na spota lokalnego - zapnij normalnego VAGa i zrób printscreena na głównym ekranie sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 20:13_________________________________________________nie majac przez ten okres nikogo z VAGiem aby sprawdzic i zrobic print screena wersji softu, stwierdzilem, ze zrobie sobie update softu skrzyni; w serwisie audi... koszt takiej uslugi 500zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba spasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...