Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Mocny Szum i Szelest turbiny


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Moja a4 dostala dziwnych objawów ( w sumie po rozruszaniu sztangi w turbinie ) w czasie jazdy powyzej 2tys obrotow strasznie szumi ( wedlug mnie turbina ) czy to mozliwe jesli tak to czemu, juz sie konczy ? :rolleyes: Logi zrobie na dniach, ale wkurza mnie ten szelest i szum :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u mechanika i stwierdzil ze to napinacz paska wielorowkowego tak szumi przy jezdzie, ze jest na wykonczeniu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakl kreciles sztanga to teraz turbo wczesniej wstaje albo pózniej ale jak pisales ze przy 2 tys obrotów na moze masz nieszczelny gdzies układ i dlatego taki szelest przy takich nie szczelnościach auto zaczyna dymić i robi sie słabe zalezy jaka to dziurka jak mała to ciężko to zlokalizować ale badzie sie powiekszać napewno z dnia na dzien zalezy jak mu wstawisz albo masz gdzies dziurkę w IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztanga nie krecilem, rozruszalem strzykawka, co do szelestu to jest tez on jednak na postoju ale w granicach 3,5-4 tys obrotow.[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 14:41_________________________________________________Okazało się - banał :decayed: Dziura w wężu idącym od intercoolera do turbo, dziura byla pod spodem nie widoczna :wallbash::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrzucić paski osprzętu i sprawdzić, jak bedzie dalej to prawdopodobnie będzie uszkodzona lub zagięta któras łopatka z turbiny

to już by nie miał mocy :wallbash:

no ja mialem dziure w dolocie to, autem wiecej niz 90 km/h nie dalo sie jechac...

jak miałeś dziurę to jescze podczas jazdy za samochodem powinno być czarno od dymu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niedużej dziurce dymu może nie być i spadek mocy nie musi być bardzo zauważalny, a dźwięk będzie. Od małej dziurki w oponie ciśnienie od razu nie spadnie (np. w 2 sekundy), a uchodzące powietrze będzie słyszalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...