-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
ja bym stawiał na pompowtryskiwacz(e)
-
[B6 AWX] Szarpanie przy dodawaniu gazu po wymianie węża płynu chłodniczego
do rury dolotu (tej plastikowe) jest z tyłu przymocowana instalacja podciśnieniowa, a z dołu zaworek. przypuszczam że napewno spadł ci któryś wężyk
-
[B5 AVG] Mocny Szum i Szelest turbiny
zrzucić paski osprzętu i sprawdzić, jak bedzie dalej to prawdopodobnie będzie uszkodzona lub zagięta któras łopatka z turbiny
-
[B6 AKE] Sączący się olej prawdopodobnie spod silnika
najczęstsze nieszczelności: pokrywy zaworów, przednia ścianka, miska olejowa 1 i 2
-
[B5 AJM] Wyciek przy silniku
ten wyciek ma praktycznie każde auto na pompkach (mniej lub bardziej) wymiana uszczelnień rozwiązuje problem tymczasowo. Z tego co pamiętam koszt przepustnicy to jakieś 700zł
-
[B6 AVF] Filmik z dziwnym dzwiekiem z silnika
bedzie pstrykac jeżeli zrobimy opór na silnik tzn, duszenie sprzęgłem, lub pompa wspomagania(kierownica do oporu)
-
[B5 AVG] Mocny Szum i Szelest turbiny
jak bedzie nieszczelność w dolocie: autko słabsze, zaolejenie przy nieszczelności
-
[INNE] Problem z odpalaniem
może też mieć słabą wydajność tzn. trzeba będzie kręcic silnikiem żeby wytworzyła odpowiednie ciśnienie. Tak jak pisał kolega andrewb25 dobrze by było sprawdzić oringi na pompkach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie. Jestem posiadaczem A4 z 2004r 1.9 tdi (160ps) Na codzień pracuje jako mechanik (tylko diesel) więc myśle że może na forum posłuże trochę pomocą. Pozdrawiam
jarenty84
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta