Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Replika Felg RS6 czy warto kupić?


syrek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, otóż noszę się z zamiarem zakupu felg do a4 b7 Avant, najbardziej przypadły mi go gustu felgi jak w temacie.

Szukałem na allegro i 18' są w dość dobrej cenie, napisane jest na aukcji że są wyprodukowane w Niemczech, czy macie jakieś doświadczenie z taka felgą? czy warto ja kupić? jeśli tak to jaki rozmiar opon powinienem będzie do nich najodpowiedniejszy?

Rozmiar felgi 8.0 x 18" ET 45 przykładowa aukcja: http://allegro.pl/18-new-rs6-5x112-vw-audi-germany-nowosc-i1231585682.html

Myślałem o oponach 245/40/R18 Czy taki rozmiar będzie odpowiedni, czy nie będzie nigdzie obcierać? Doradźcie mi proszę bo jestem zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET45 taka opona Ci raczej nie wejdzie.

W dodatku bedzie za szeroka do 8" felgi. Max 235/40 - a i tak bedzie baloniasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie będą najodpowiedniejsze? żeby nie było "baloniasto"? i dobrze to wyglądało? tak jak pisałem wcześniej nie znam się za bardzo i chcę się poradzić?

Na felgę 8" oponka 225/40 :wink4: I jak masz możliwość to bierz z mniejszym ET, najlepiej ET 35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak masz możliwość to bierz z mniejszym ET, najlepiej ET 35

Zapytam sprzedawcę czy ma z ET 35. Jeśli by nie miał to taki sam efekt uzyskam zakładając dystanse do felgi ET 45? tylko pytanie jakiej grubości te dystanse?

I jeszcze jedno jaki jest otwór centrujący w B7 bo na forum znalazłem tylko ze B6 ma 66,6mm czy w B7 będzie taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak masz możliwość to bierz z mniejszym ET, najlepiej ET 35

Zapytam sprzedawcę czy ma z ET 35. Jeśli by nie miał to taki sam efekt uzyskam zakładając dystanse do felgi ET 45? tylko pytanie jakiej grubości te dystanse?

I jeszcze jedno jaki jest otwór centrujący w B7 bo na forum znalazłem tylko ze B6 ma 66,6mm czy w B7 będzie taki sam?

Taki dokładnie efekt uzyskasz przy ET45 i 10 mm dystansie. Co do Otworów, to audi ma 57,1mm - nowe B8 mają inne otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10mm dystans nie spradzi sie - kola beda Ci bic.

ET45 i felga 8" + opona 225/40 - 235/40 bedzie OK - ale wiadomo, ze ET35 wygladaloby duuuzo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiadomo, ze ET35 wygladaloby duuuzo lepiej.

Właśnie rozmawiałem ze sprzedawcą i tak ma ET35 i ET45 proponuje mi jednak ET45 bo mówi że na ET35 może trochę obcierać zwłaszcza jak założę oponę 235/40R18 choć ja zdecydowałem się na 225/40/R18.

Powiedzcie czy wszystko będzie ok felga 8x18 ET35 opona 225/40R18 nie będzie nic tarło mam seryjne zawieszenie, ale mam zamiar obniżyć o 30mm sprężynami eibacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejda bez problemu :cool1:

nawet 8.5 J przy ET35 bedzie ok !!!

Mialem 19"stki RS4 ET 35 opona 235/35 i caly "zaladowany" jechalem do PL !!!

teraz mam 19" ET 38 z przodu 8.5 J

a z tylu 9.5 J !!! :cool1: i przy 4 osobach zero tarcia !!!

ps. zawias S

tutaj masz sliczna B7 na 20"stkach DOTZ

http://s929.photobucket.com/albums/ad138/bez0435/audi/?albumview=slideshow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...