Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieodmiennie rozrząd. Gdzie w Wawie? 2,5TDI


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiele już zostało powiedziane w temacie wymiany rozrządu. Wszystko to są bardzo cenne informacje, które przynajmniej mnie dają mocno do myślenia - za jakieś 10 tys będę zmierzał się z wyzwaniem wymiany wszystkiego co związane z rozrządem w moim Helmucie 2,5 TDI (A4 Avant '99).

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć dobrej rekomendacji, w którym warsztacie w Warszawie polecacie to zrobic?

Zależy mi na kimś solidnym i .... no jakżeby inaczej - możliwie niedrogim. Początkowo chciałem to wykonać w moim rodzinnym Tarnowie (niskie koszty), ale mam watpliwości czy są tam fachowcy, którzy sobie z tym poradzą

Help PLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Monster garage tam powstaja wszystkie rajdówki Masters tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.

Dzwoniłem. Niestety Jessie wyjechał na jakiś tajny projekt. Krążą ploty, że on lub ktoś podobny był widziany w Lublinie :razz:

Tak więc moje pytanie nadal aktualne.

A ja odrobinę zaniepokojony, bo wygląda na to, że w Wawie nikt nigdy nie robił rozrządu w Audiku. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:

przeciez rozrzad chce wymienic i pyta sie gdzie i tanio czego nie rozumisz :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuups :oops:

Chyba załapałem.

ctv polecił mi Master's Tuning w Warszawce przy Jerozolimskich, a ja myślałem, ze sobie jaja robi kierując mnie do Jessiego z Monster Garage na TVN Turbo.

ctv odezwij się co miałeś na myśli, bo wyszła zabawna sytuacja.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Zbyszka w bieniwicach gdzie powstaja auta Mastersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno serwis vw audi pezik na ulicy oplotek obok cmentarza pólnocnego,

jest ok, oraz polecali mi na ulicy przasnyskiej 2b.

Jeszcze nie robiłem rozrządu u siebie więc trudno mi polecić na 100%.

Jeszcze mój kolega ( miał a4 1995r) mówił że dobry jest warsztat w pruszkowie, ale co do nich dzwonie to nie maja czasu :grin: i chcą mnie umawiac na wrzesień :o

[ Dodano: 2006-08-09, 10:29 ]

Zależy mi na kimś solidnym i .... no jakżeby inaczej - możliwie niedrogim. Początkowo chciałem to wykonać w moim rodzinnym Tarnowie (niskie koszty), ale mam watpliwości czy są tam fachowcy, którzy sobie z tym poradzą

A jak zrobisz rozrząd to powiesz gdzie robiłeś? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że powiem.

Na razie to jeszcze trochę czasu, ale chcę chcę mieć pewność, że odpowiedni wcześnie znajdę coś dobrego.

ctv-dzieki za głos, ale nadal jesteś tajemniczy jak Yoda. Gdyby nie to, że Bieniewice rzeczywiście są pod Warszawą, znów bym myślał, że sobie ze mnie jaja robisz.

Jakieś bliższe namiary na Zbyszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim 1.8T rozrzad 3 dni temu wymienilem sam i dziala bez zarzutu ale jesli odpowiada ci warsztat pod wawa w sulejowku to moge podjechac i sie dowiedziec co i jak kiedy moga wymienic i jakie koszta.Chlopaki znaja sie na rzeczy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinium.

Z góry dzięki.

Dla mnie to nie jest sprawa bardzo pilna, ale jeśli będziesz gdzieś w pobliżu tego warsztatu i masz do nich zaufanie\rekomendujesz\własne auto byś bez wachania w ich ręce oddał, to ... będę wdzięczen za podpytanie o koszty i możliwości (2,5 TDI czasem nie chcą, albo po prostu nie potrafią zrobić)

Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 663 70 80 proś Adama

ul. Przasnyska

serwis audi-vw-seat

tylko u nich naprawiam, jestem po maksie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym warsztacie robilem pare rzeczy ale i remont silnika jak mi w roverze 623 polecial (silnik hondy) a japonczyki nie naleza do latwych w naprawach jutro podjade do nich to bede wiedzial

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-08-10, 17:30 ]

witam

wiec tak nie bedzie problemu z wymiana poniewaz jak rozmawialem w warsztacie juz robili pare takich audi z tym silnikiem cena wymiany 350-400 zl. umawiac sie najlepiej z dwa tygodnie wczesniej mozesz kupic swoje czesci ale nie bedzie zadnego problemu jak nie kupisz jesli ci pasuje to daj znac to dam namiar na priv

pozdrawiam lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli beda zabierac sie do wymiany rozrzadu, zapytaj, czy blokuja wal od dolu i oba walki rozrzadu od tylu. Sa do tego odpowiednie blokady i bez tego nawet niech sie nie probuja dotykac do 2.5TDI. Z przodu blokada pompy paliwa i pasek mozna zrzucac, a po zalozeniu masz nastawy fabryczne. Mam znajomych pracujacych w ASO AUDI i robia takie rzeczy po pracy u siebie w domu. Diagnozuja Vagiem za zupelna darmoche, a i oryginalne czesci nie raz taniej zalatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...