Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM] Potrzebne wydajniejsze wtryskiwacze-proszę o pomoc


Gość otfwebd

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od początku gdy do auta wlożyłem gaz mam z nim problemy

okazało się że po sofcie moc jest za duża a wtryskiwacze benzynowa są mało wydajne i zapętlają się i po prostu muszę dać wydajniejsze

i teraz moje pytanie

moge pewnie wsadzić np a audi TT 225ps i pewnie spasują bez przeróbek ani nic

ale jakie jeszcze moge dać nie wiem z innego auta które ma na 1 cylinder 60KM-bo takie potrzebuje

sprawdzałem np z saab aero ale te wtryski są inne

ktoś z Was pewnie to robił dlatego pomocy

bo moge dac jeszcze regulator ciśnienia niby ale wtedy muszę robić nowy program a po kupnie wtryskiwaczy z TT wgram orginalne oprogramowanie z Audi TT[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 14:00_________________________________________________czy ktoś mi pomoże???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od początku gdy do auta wlożyłem gaz mam z nim problemy

okazało się że po sofcie moc jest za duża a wtryskiwacze benzynowa są mało wydajne i zapętlają się i po prostu muszę dać wydajniejsze

i teraz moje pytanie

moge pewnie wsadzić np a audi TT 225ps i pewnie spasują bez przeróbek ani nic

ale jakie jeszcze moge dać nie wiem z innego auta które ma na 1 cylinder 60KM-bo takie potrzebuje

sprawdzałem np z saab aero ale te wtryski są inne

ktoś z Was pewnie to robił dlatego pomocy

bo moge dac jeszcze regulator ciśnienia niby ale wtedy muszę robić nowy program a po kupnie wtryskiwaczy z TT wgram orginalne oprogramowanie z Audi TT[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 14:00_________________________________________________czy ktoś mi pomoże???

Kolego, odnosząc się do tego co napisałeś zadam Ci proste pytanie, KTO robił Ci program? jeżeli wtryski nie dają rady to tuner powinien zmniejszyć moc i nie było by kłopotu, więc jak obstawiam, masz wgranego gotowca lub inny tego typu śmieć

po drugie, to że założyłeś gaz i od tego momentu masz problemy, to sprawa tylko i wyłącznie złego montażu lub beznadziejnej instalacji a może jedno i drugie, więc zastanów się w końcu nad dobrym tunerem i dobrym gazownikiem

a właśnie, teraz twierdzisz że masz około 200 koni, a jeszcze nie dawno twierdziłeś że ten tuner zrobił Ci 250 koni ale nie masz wykresu, więc jakoś dziwnym trafem te koniki Ci uciekły :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżko powiedziec ile mam koni na "oko"

kumpel kupił a4 tq z niemiec po sofcie i w dowodzie ma 196km

po przejechaniu sie jego autkiem stwierdzam że moj jest ciut szybszy i zrywniejszy

ile ps mam wali mnie to -fajnie się jeździ i chciałbym zrobić w końcu gaz i tyle

ale gazownik teraz polecany przez was forumowiczów któremu oddałem autko skasował kupe kasy i w sumie nic nie zrobił

oprócz tego stwierdził że dlawi go na PB bo wtryski nie dają rade

a ja teraz nim przyjechałem na pb chodzi jak burza do końca nie dławi go i nie wykazuje błędów żadnych

więc to raczej jeszcze gaz a nie wtryski PB[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 16:38_________________________________________________mój gazownik stwierdził że wtryski sie zapętlają na bucie ale jak to stwierdzic w sumie?

a ja jechałem i auto smiga

każdy lepszy od drugiego i każdy ma inna wiedze to jest najgorsze

teraz auto na

lpg chodzi niby dobrze po przejechaniu 60km check nie zapalił się ale nie dawałem mu po piździe

jutro wymiana reduktora bo tez się zepsuł bo puszcza gaz przez co słabo pali i tyrpie na wolnych obrotach

więc okaże się czy Wasz super gazownik jest dobry czy też nie:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę się z Tobą kłócił, ale ten polecany gazownik zakładał mi gaz w lipcu, do teraz nie wiem że mam gaz, jeżdżę bezproblemowo, a mam prawie 200 koni, więc ja na Twoim miejscu, pojechał bym na hamownię, sprawdził sobie na wykresie ile jest dowalone koksu, ile ładuje turbo i jak przebiega moment

a potem założył dobrą instalację gazową :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak-jeśli to tylko program,bez żadnych innych "mocniejszych" gratów-to nawet nie licz,że masz więcej niż 200koni,bo na seryjnych gratach-na tym Forum-przynajmniej nie pamiętam,żeby ktoś samym programem miał więcej ,niż 200 koni w B5,czy B6 wyjątkiem jest BEX w B6-ale tam inne turbo i większe wtryski...co do dławienia się-zrób logi,z przepływki,doładowania-zobaczymy ,co tam słychać- no i powiedz,co to za program i gdzie robiony-to może pomóc w rozwiązaniu problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 150ps może i więcej niż 200ps się nie da ale ja mam seryjnie 170ps więc to aż 20ps więcej

a jaką hamowanie polecacie koło mnie-tak żeby 4 koła mi załadowali:)[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:30_________________________________________________znalazłem hamownie w katowicach remap.pl

znacie ich jakie są opinie czy raczej żeby zrobic wykres to bez różnicy???[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:43_________________________________________________a jeszcze jedno bo w sumie nie potrzebuje wiedzieć ile mam ps ale ten gazownik mówi że program mam wykonany źle bo wtryski nie dają rade

ale wczoraj na pb cisnąłem go ile zwlezie i auto idzie jak burza

i na PB nie wyświetla żadnych błędów po podłączeniu kompa

a gdyby przecież wtryski nie dawały rady to tez łapał by jakies błędy prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 150ps może i więcej niż 200ps się nie da ale ja mam seryjnie 170ps więc to aż 20ps więcej

a jaką hamowanie polecacie koło mnie-tak żeby 4 koła mi załadowali:)[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:30_________________________________________________znalazłem hamownie w katowicach remap.pl

znacie ich jakie są opinie czy raczej żeby zrobic wykres to bez różnicy???[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:43_________________________________________________a jeszcze jedno bo w sumie nie potrzebuje wiedzieć ile mam ps ale ten gazownik mówi że program mam wykonany źle bo wtryski nie dają rade

ale wczoraj na pb cisnąłem go ile zwlezie i auto idzie jak burza

i na PB nie wyświetla żadnych błędów po podłączeniu kompa

a gdyby przecież wtryski nie dawały rady to tez łapał by jakies błędy prawda???

od początku jestem zdania że ten program który ktoś Ci wgrał jest mocno przesadzony :gwizdanie:

dlatego wysyłam Cie na hamownię, żebyś pokazał nam potem wykres i wtedy zobaczysz sam że mieliśmy rację

pochwal się kolegą kto Ci wgrał ten program :) [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:57_________________________________________________pokusiłem się żeby znaleźć informacje na temat Twojej instalacji

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119585.0

po przeczytaniu tego tematu już więcej mi nie potrzeba, ta instalacja jest do bani :)

to samo będzie z chipem...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8109.285

hiper tuner i 80KM, nie mam pytań :thumbdown:

życzę powodzenia w szukaniu przyczyny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z tym że na pb działa wszycho ok

gdyby na pb chodził tez źle to bym wy***przył softa którego mam ale na pb jest ok

w poniedziałek zmienie parownik bo przepusza gaz z membrany z golda na magic 3 którego poleca

Wasz gazownik

tylko nie wiem czy nie trzeba będzie zasilic go wężami grubszymi bo ja mam chyba 6

no okaże się za kilak dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 150ps może i więcej niż 200ps się nie da ale ja mam seryjnie 170ps więc to aż 20ps więcej

a jaką hamowanie polecacie koło mnie-tak żeby 4 koła mi załadowali

niestety muszę Cię zmartwić-Twój silnik kontrukcyjnie nie różni się od mojeggo-ma zmieniony soft-nic więcej-dlatego masz 170,a nie 150-wtryski,turbo-masz takie same jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że turbo też jest inne ale nie jestem pewnien

zle Ci się wydaje-temat 1,8T -To jeden z najczęściej poruszanych na tym Forum,jeśli chcesz coś się dowiedzieć-zacznij czytać Forum-masz Tu lektury na dwa tygodnie :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ok

we wtorek jade na hamowanie więc wszystko wyjdzie kto ma racje

a tak apropos mojego softa to nie gotowiec jak to mówicie

program robiony był u gościa mega muzga z wrocka pewnie znacie

autoseba chip tuning polecam

jak będe miał wykres wrzuce to dacie opinie bo ja sie słabo znam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu linka do wykresu,co było z AWM-170koni z K04 i większymi wtryskami

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138616.0

i wykresik ze 170-konnej serii

http://www.postimage.org/image.php?v=aVbqzUr

nie będę szukał dalej,bo to tylko po to,żebyś się otrząsnął :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre

jutro sie okaże

tak czy siak mnie ta moc którą mam zadowala bardzo

kolejny raz twój temat o aucie w którym tak na prawde nie wiesz jaką masz moc, przyjedź do nas na spota chętnie obejrzymy tak szybkie 1.8 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program robiony był u gościa mega muzga z wrocka pewnie znacie

autoseba chip tuning

mega mózg ? :OMG::wallbash:

opini negatywnych na temat tego gościa jest zdecydowanie za dużo

ale spokojnie koledzy, czekamy na wykres i wszystko będzie jasne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...