Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM] Potrzebne wydajniejsze wtryskiwacze-proszę o pomoc


Gość otfwebd

Rekomendowane odpowiedzi

:)

pozytywnych tez jest dużo

jaki czlowiek taka opinia sami wiecie

jutro jade rano więc wieczorkiem wrzuce wykresik

pozdrawiam

a gdzie się wybierasz?

elprosys Gliwice? [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:39_________________________________________________aaa i ile za pomiar, jeśli możesz to napisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba opłacało

mieliście racje bo ja nie znając się za bardzo twierdziłem że mam ponad 200ps-zwracam honor:)

mam 193ps ale moment obr.jest dość dobry 285nm

wykres sam super według mnie więc mod dobry

oceńcie

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:45_________________________________________________fa06722f1add8f9a.html[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:45_________________________________________________

l35C0.jpg

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:48_________________________________________________a zamykając temat moje przerywanie czasem powyżej 5 tys obr.na Pb spowodowane jest nie wtryskami PB tylko lub pompa lub po prostu trzeba lać pb ale lepsze -nie 95 tylko 98 lub power shell:)

zgadzacie się ze mną???[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 23:14_________________________________________________i co z tymi co tak wykres chcieli zobaczyć i twierdzili że to szmelc i gotowiec hmmmm

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliście racje bo ja nie znając się za bardzo twierdziłem że mam ponad 200ps-zwracam honor:)

stary zrobie OT ale powiem ci kilka słów , w kazdym swoim temacie grasz kozaka , najpierw masz 250KM , potem wieksze turbo , potem soft u mega mózga we Wrocku któremu nota bene nie dałbym kół zmienić bo nawet to by spierdolil.

Ludzie z forum ,którzy naprawde wiedzą co piszą uswiadamiaja cie ,ze jestes w błędzie a ty zachowujesz sie jak taki mały fiut , nie dasz sobie powiedzieć bo jesteś mądrzejszy , w ogóle och i ach, a w zasadzie głupszy od pierwszej lepszej kozy spotkanej na drodze.

Moja rada : nie chcesz być głupi jak koza ZACZNIJ CZYTAĆ FORUM A NIE ZADAWĆ PYTANIA albo zmień forum na a4club.eu , tam takich potrzebują bo poodchodzili im ludzie i muszą trzymać pewien poziom kretyństwa.

Tyle z mojej strony , jakbyś miał pytania to wal na ogólny lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliście racje bo ja nie znając się za bardzo twierdziłem że mam ponad 200ps-zwracam honor:)

stary zrobie OT ale powiem ci kilka słów , w kazdym swoim temacie grasz kozaka , najpierw masz 250KM , potem wieksze turbo , potem soft u mega mózga we Wrocku któremu nota bene nie dałbym kół zmienić bo nawet to by spierdolil.

Ludzie z forum ,którzy naprawde wiedzą co piszą uswiadamiaja cie ,ze jestes w błędzie a ty zachowujesz sie jak taki mały fiut , nie dasz sobie powiedzieć bo jesteś mądrzejszy , w ogóle och i ach, a w zasadzie głupszy od pierwszej lepszej kozy spotkanej na drodze.

Moja rada : nie chcesz być głupi jak koza ZACZNIJ CZYTAĆ FORUM A NIE ZADAWĆ PYTANIA albo zmień forum na wytarmoś-mi-suty.eu , tam takich potrzebują bo poodchodzili im ludzie i muszą trzymać pewien poziom kretyństwa.

Tyle z mojej strony , jakbyś miał pytania to wal na ogólny lub PW

Brawo brawissimo :oklaski:

Wykres może i ok ale kolego otfwebd zacznij słuchać rad innych, bardziej doświadczonych userów, a jak nie chcesz ich słuchać to po kiego uja zadajesz tu pytania i żalisz się swoimi problemami :wallbash:

Jakbyś już dawno posłuchał innych to byś miał instalację wymienioną na lepszą i pewnie problemy by już dawno zniknęły i byś miał zaoszczędzone trochę kasy :cool1:

Ale rób jak uważasz i dalej się upieraj przy swoim i wywalaj kasę na niepotrzebne wymiany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojechali hehe

przecież po to to forum jest żeby sobie pomóc a skoro ktoś jest laik powinniście pomóc

a ja zadaje pytanie a Wy nie odpowiadacie na nie tylko Wy się wymądzżacie mądrościami

ja przyznaje że mam małe pojęcie ale ludzie tu pytający po prostu szukają pomocy a nie wymądrzania się

koniec temtu dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba opłacało

mieliście racje bo ja nie znając się za bardzo twierdziłem że mam ponad 200ps-zwracam honor:)

mam 193ps ale moment obr.jest dość dobry 285nm

wykres sam super według mnie więc mod dobry

oceńcie

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:45_________________________________________________fa06722f1add8f9a.html[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:45_________________________________________________

l35C0.jpg

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:48_________________________________________________a zamykając temat moje przerywanie czasem powyżej 5 tys obr.na Pb spowodowane jest nie wtryskami PB tylko lub pompa lub po prostu trzeba lać pb ale lepsze -nie 95 tylko 98 lub power shell:)

zgadzacie się ze mną???[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 23:14_________________________________________________i co z tymi co tak wykres chcieli zobaczyć i twierdzili że to szmelc i gotowiec hmmmm

:tongue4:

Czyli wszyscy ci, którzy pisali, że wykresy autoseby polegają na idealnym przeniesieniu lini wyżej mieli racje :dziura:

Nie powinieneś się tym softem chwalić bo w życiu auta nie sprzedasz (pomijam jego wygląd :cool1:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojechali hehe

przecież po to to forum jest żeby sobie pomóc a skoro ktoś jest laik powinniście pomóc

a ja zadaje pytanie a Wy nie odpowiadacie na nie tylko Wy się wymądzżacie mądrościami

ja przyznaje że mam małe pojęcie ale ludzie tu pytający po prostu szukają pomocy a nie wymądrzania się

koniec temtu dzięki

Pierwsza zasada : zanim założysz nowy temat to przeczytaj czy już takiego nie było !!!!! Moskal w 100% Ci powiedział prawde, zadajesz tak chaotyczne pytania, dziwne tezy tylko dlatego bo jakiś idiota z szyldem nad garażem który się zwie mechanik,tuner,gazownik nazywa. Zmień gazownika, jest opisanych wielu w odpowiednim temacie. Jeśli chcesz to Ci podam numer do mojego, tyle, że nie wiem czy zabardzo by sie nie wk***iał po babraniu się w gównie który Ci ktoś wsadził. Pozdrawiam i powodzenia w sprzedaniu tego 250 konnego killera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...