Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Bardzo proszę o analizę logów. Dodatkowo czarny dym!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy mógłbym prosić kolegów o analizę logów, dzisiaj robione.

LOGI STATYCZNE

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24365.html - grupa 000

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24366.html - grupa 004

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24367.html - grupa 013, 014, 018

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24368.html - grupa 007

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24369.html - grupa 003

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24370.html - grupa 001

LOGI BASIC SETTINGS

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24371.html - grupa 004

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24372.html - grupa 003

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24373.html - grupa 000

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24374.html - grupa 001

LOGI DYNAMICZNE

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24375.html - grupa 003

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24376.html - grupa 000

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24377.html - grupa 008

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24378.html - grupa 011

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24379.html - grupa 001

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24380.html - grupa 004

http://vaglog.rtnet.pl/mkat_24381.html - grupa 010

teraz powinno być bardziej czytelne, proszę bardzo o wyrażenie dalszych opinii i spostrzeżeń

pozdrawiam

mkat

Opublikowano

tak na szybko rzuciłem okiem; LMM i EGR do czyszczenia, potem ponowne logi, zobaczymy czy jest różnica

Opublikowano

Odczyty EGR są zamazane przez padniety przeplywomierz wiec poki co nic z nim nie rob.

Do sprawdzenia szczelnosc wezykow podcisnienia.

Podpisz linki ktory jaką grupe oznacza to ulatwia analize.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Przewody sprawdziłem, nie ma przetarć, pęknięć ani nic w tym rodzaju.

A za co odpowiada ten wężyk zaznaczony strzałką bo wygląda trochę na podniszczony.

nF40.jpg

EGR czyściłem jakieś 5 tys km temu przy okazji wymiany rozrządu i odmy.

Czy ktoś dorzuci jeszcze jakieś swoje uwagi i sugestie.

dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam

Marcin

Opublikowano

przewód podciśnienia od pompy vakum, podmień od kogoś tą przepływke lub spróbuj jednak umyć to nic nie zaszkodzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mam taki jeden problem, mam AFB 2,5TDI w automacie, na luzie wszystko ładnie pięknie a przy włączeniu na bieg samochód zaczyna dymić na czarno, nie jest to "Batory" ale widać że dymi. Co może być tego powodem?? Jak tak postoi chwile to na ziemi pod wydechem jest mokra plama. Czu to wina paliwa?? Katalizator jest przewiercony, turbo spawdzone i sprawne. Brak błędów na Vagu a logi w/w. Proszę o radę.

pozdrawiam

mkat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.