Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Cieknie pompa wtryskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , cieknie mi z pompy wtryskowej od strony gdzie wchodza przeowdy metalowe te 4 ( po 1 kwazdym rogu) , na srodku jest jakby nakretka i z tego miejsca kapie dosc duzo, objawow w pracy silnika nie mam. Co to moze byc ? mechanik powiedzial ze za 100zl mi to naprawi ale nie bedzie wyciagal pompy ale moze pozniej zaczac ciec z innego miejsca i trzeba bedzie ja rozebrac.

Co wy na to ? Bo ja sie nie znam za bardzo :)

Opublikowano

mechanik powiedzial ze za 100zl mi to naprawi ale nie bedzie wyciagal pompy ale moze pozniej zaczac ciec z innego miejsca i trzeba bedzie ja rozebrac.

lepiej małym nakładem $$$ niż od razu rozbierać pompe, a jak bedzie ciekło to trzymaj portfel.

Daj foty!!

Opublikowano

Miałem to samo. Pojechałem do serwisu Boscha bo nie miałem takiego dużego nasadowego klucza trójkątnego (podobnych używają elektrycy ale mniejszych) żeby wymienić oring. Całkowity koszt wymiany to 35 zł z robotą i już rok jest ok.

Opublikowano

podepne sie zeby nie zaczynac nowego tematu, a moze ktos pomoze ;) ciekla pompa, ale auto jezdzilo. Tydzien stalo nieruszane, odpalilo, przejechalo 5km, zostawilem go na chwile i juz nie odpalil... W ogole nie kreci... Bezpieczniki sa ok, immo tez. Co zrobic zeby go uruchomic i dlaczego nie chce w ogole zakrecic? Zapowietrzyl sie uklad i przez to w ogole nie kreci? Jakies inne pomysly?

Opublikowano

Jeśli nie kręci to albo padł rozrusznik albo akumulator, a kontrolki się świecą??

Opublikowano

Jeśli nie kręci to albo padł rozrusznik albo akumulator, a kontrolki się świecą??

aku jest ok, rozrusznik wydaje mi sie tez tez, zadnych objawow nie bylo...Przekrecam kluczyk kontrolki sie swieca, po przekreceniu na zaplon nie przygasaja. Immo normalnie gasnie, grzanie swiec tez. Sprawdzilem przekazniki, tez sa ok, a auto dalej nie kreci...Z wczesniejszych objawow to wlasnie tylko ta pompa ktora ciekla juz 'ostro'.

Opublikowano

Nie chcę Cię straszyć ale u mnie przed ostateczną agonią pompy właśnie coś takiego nastąpiło. Mimo, że dostawała paliwo to nie dało się uruchomić silnika. Akurat miałem jechać zostawić auto u pompiarza na wymianę pompy (ponad 100km) i zonk nie odpala.

Sprawdziłem wszystko od świec po bezpieczniki przy ECU.

Pomógł samostart ale to ostateczność.

Opublikowano

No trudno, dzwonilem dzis do mechaniora, jutro zaholuje mu autko. Krzyknął mi 500zł, to chyba dobra cena? armistead ile placiles za regeneracje swojej, czy montowales nowa?

Opublikowano

No trudno, dzwonilem dzis do mechaniora, jutro zaholuje mu autko. Krzyknął mi 500zł, to chyba dobra cena? armistead ile placiles za regeneracje swojej, czy montowales nowa?

Przerabiałem na 11, doszły też nowe większe wtryski, nastawnik itd.

W sumie 2500zł ale jestem bardzo zadowolony. 1500zł za samo przerobienie pompy z 10 na 11.

Opublikowano

Jeśli nie kręci to albo padł rozrusznik albo akumulator, a kontrolki się świecą??

aku jest ok, rozrusznik wydaje mi sie tez tez, zadnych objawow nie bylo...Przekrecam kluczyk kontrolki sie swieca, po przekreceniu na zaplon nie przygasaja. Immo normalnie gasnie, grzanie swiec tez. Sprawdzilem przekazniki, tez sa ok, a auto dalej nie kreci...Z wczesniejszych objawow to wlasnie tylko ta pompa ktora ciekla juz 'ostro'.

sprawdz rozrusznik czy napiecie dochodzi do niego,albo kostka w stacyjce uwalona i nie daje napiecia na rozrusznik

c

Opublikowano

dzieki dzieki, okazalo sie ze faktycznie rozrusznik sie zmielil... a pompka nie ma nic do tego ze autko nie kreci heh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.