Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak ja testowałem nie wystrojone auto :)

Kompletnie bez szału, raz mi się udało wystartować dobrze, tak za każdym razem zmuła... wniosek wystroić w końcu :D

Był plan podjechać po Audi i zmienić klasę, ale klima w evo ratowała mi życie na tym słońcu :D

W octavii padła skrzynia :( szkoda sesika :( poza tym Audi stoi na allegro i nowy właściciel niech upala :)

Opublikowano

Ogólnie nie podobała mi się organizacja tej imprezy :thumbdown: a ten "tor" to się nawet dla rowerów nie nadawał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Organizacja imprezy nie była w rękach WST, więc nie ma co na nich psioczyć ;)

Tor był kiepskiej jakości, ale po zawodach driftu tak kleiło, że sprzęgło mi się ślizgało :polew:

Opublikowano

Organizacja imprezy nie była w rękach WST, więc nie ma co na nich psioczyć ;)

Tor był kiepskiej jakości, ale po zawodach driftu tak kleiło, że sprzęgło mi się ślizgało :polew:

ja mówię ogólnie o imprezie i organizatorach :wink4: A drift był dobry :) ten 17-latek 600tą rozwalał system :good: nieźle ogarnia :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisałem :gwizdanie:

Wystrojone:

- korby Manley

- tłoki Manley

- ARP tu i tam

- ACL Race

- DP 3" dwukomorowy (Przemo-car)

- Test pipe (Przemo-car)

- cat-back HKS Legamax Premium

- poprawiony dolot (Przemo-car)

- orurowanie IC AMS

- sprzęgło ACT HD (do 690 Nm, ale na 760 też jeździło :))

17d4487811292f74.jpg

Opublikowano

ostry pik w momencie obrotowym... chyba sprzęgło i skrzynia tyci dostają baty :-)... szczególnie jak się przeciągnie z niskich obrotów?

Tak zapytam, nie lepiej płaski ale szerszy zakres obrotów?

Choć wynik tutaj ciekawy... 540 Nm... pewnie ze dwa razy cięzszy w fotelu się wydajesz jak przyśpieszasz i się silnik wkręci na 3500 obr/min

Opublikowano
  • Autor

Jak by turbo było w 100% sprawne było by ponad 550-560 Nm przy 2.1 bara :) teraz jest 1,95 bara :) Sprzęgło jest do 690 Nm, skrzynia jest delikatnie powzmacniana, wszystko powinno dać radę. Next stage 450 Km 600 Nm :)

Opublikowano

uu... 600Nm to masakra będzie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wykresik ładny :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wykresik ładny :tongue4:

Ale do końca nie jestem zadowolony z wyniku... najprostszym modem to wymiana wałków na 272 i zmiana turbo na nowe, wtedy 400+ i 570 Nm można atakować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.