Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o płatkach pompy ? Że mogły się odkleić od trzpienia ?

= pasek chodzi na pompie, ale łopatki się nie kręcą ?

Tak . Wirnk to tworzywo na lekko karbowanej ośce pompy. Może się wykruszyć albo obruszać i ośka się kręci a wirnik nie bardzo i mamy gotowanie zupy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer a może cos z napieciem, bo to przecież jest termostat elektromechaniczny?? i chyba ten czujnik odpowiada za otwarcie termo?? popraw mnie jeżeli sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o płatkach pompy ? Że mogły się odkleić od trzpienia ?

= pasek chodzi na pompie, ale łopatki się nie kręcą ?

Tak . Wirnk to tworzywo na lekko karbowanej ośce pompy. Może się wykruszyć albo obruszać i ośka się kręci a wirnik nie bardzo i mamy gotowanie zupy :decayed:

Przecież pisałem wcześniej, że łopatki tej pompy są metalowe i po wyjęciu thermo sprawdzałem czy nie ma luzów.. i nie ma ...

Dopisany: 11 Październik 2010, 20:08_________________________________________________

Nosfer a może cos z napieciem, bo to przecież jest termostat elektromechaniczny?? i chyba ten czujnik odpowiada za otwarcie termo?? popraw mnie jeżeli sie mylę.

:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:08_________________________________________________Dobra, Wymieniłem kolejny termostat. Odpowietrzyłem. Obieg ruszył :disgust:

Niby wszystko jest ok. - Jest nowy Czujnik G2/G62.

Temperatura na desce ~+90*C

Temperatura na Vagu - 93*C <-> 98*C .

I co? Jadę dalej. Znalazłem gościa, który sprawdza drożnosć chłodnic. Zajrzę jeszcze do nagrzewnicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...