Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raczej nie... to jest Mateusz lakier do lamp :wink4:

stare lampiony na Nowy Rok musialem malnac :tongue4:

Opublikowano

Juz wklejam...

stop i nie tylko jest raczej wyrazny foto w dzien :wink4:

sh103163.jpg

Remik to folia czy malowales lampy? moj blad :wallbash: sorki

a u mnie tak juz od jakiegos czasu

4dcd1cd4c1302acem.jpg

Opublikowano

Aj tam, u kadafiego lamp nie widać ma zrobione sprayem, u Ciebie też pewnie nie widać, u mnie też miałem góre sprayem i była kupa straszna !! Kierunków w dzień nie widać, w nocy cofania nie było... Pozdr

Opublikowano
  • Autor

to moze malnij tak jak ja mam :cool1: bedzie rezerwa i kierunki :wink4:

Opublikowano

Poczekaj i zrób zdjęcie w rażącym słońcu, teraz jest niebo zachmurzone więc i światło inne... Jak Ci mówię to Ci gadam, wygląda fajnie ale nic poza tym. No chyba, że nie obchodzi Cię czy ktoś widzi, że hamujesz czy nie. Pozdr

Opublikowano

Aj tam, u kadafiego lamp nie widać ma zrobione sprayem, u Ciebie też pewnie nie widać, u mnie też miałem góre sprayem i była kupa straszna !! Kierunków w dzień nie widać, w nocy cofania nie było... Pozdr

jak to mlody lamp nie widac :polew: troche widac :polew:

i migacze i wsteczne tez widac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ale mnie sie wydaje Mlody, ze to zalezne od lakieru i od warstwy...moje wydaja sie byc ok :good:

zobacz na srodkowa listwe STOP na szybie :cool1: i jedne i drugie widac przy tej samej pogodzie :cool1::good:

a przeciez listwe STOP chyba widac nawet slabiej :wink4:

cimg1250.jpg

ale w tzw. summer sun tez zrobiie foto bo to raczej ostre slonce nie jest :tongue4:

cimg1271edited.jpg

dsc00817oh.th.jpgdsc00819ki.th.jpg

Opublikowano

Remik nic sie nie martw wszystko widac ja malowalem ta sama farba co ty tylko troszke przelalem zeby matowe nie wyszly

mi sie podoba innym nie musi :tongue4::wink4:

Opublikowano

ale w tzw. summer sun tez zrobiie bo to raczej ostre slonce nie jest :tongue4:

nie wiem Czy Ci sie w UK uda zrobić fotke w pełnym słońcu :decayed:

ale co do lamp to mam zrobione tak jak Ty chociaż Folią i jest wypas ;) i nikt mi jakoś w dupe od roku nie wjechał , a w KAto bywają słoneczne dni :) a poza tym to w słoneczny dzień to auto widać i bez świateł , a Stopy są przecież 3 w samochodzie :)

Opublikowano

Remik nic sie nie martw wszystko widac ja malowalem ta sama farba co ty tylko troszke przelalem zeby matowe nie wyszly

mi sie podoba innym nie musi :tongue4::wink4:

Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' :D Bo ja jechałem za tobą i wiem :P Nie mówię, że są brzydkie, bo tak jak Remik też bym z chęcią zrobił bo za***iście wyglądają!! Ale mało praktyczne no ale zobaczymy, może kiedyś się wezmę za swap diód do ori lamp i wtedy zobaczymy. Pozdr i szerokości

Opublikowano

Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' :D Bo ja jechałem za tobą i wiem :P

A wlasnie ze jechalem,dziwnie to brzmi :shocked: ale tak i nie jest najgozej widac i to jest wazne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Remik nic sie nie martw wszystko widac ja malowalem ta sama farba co ty tylko troszke przelalem zeby matowe nie wyszly

mi sie podoba innym nie musi :tongue4::wink4:

Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' :D Bo ja jechałem za tobą i wiem :P Nie mówię, że są brzydkie, bo tak jak Remik też bym z chęcią zrobił bo za***iście wyglądają!! Ale mało praktyczne no ale zobaczymy, może kiedyś się wezmę za swap diód do ori lamp i wtedy zobaczymy. Pozdr i szerokości

co szkodzi sprawdzic :decayed: wydaj te 7 funtow :naughty: na lakier o E-Tech ktorym byla mowa...

malnij tylko bez przesady :wink4:

zobaczysz, ze bardzo dobrze przepuszcza swiatlo :cool1:

foto wyzej z 3 stopami :naughty: zobacz jak wyraznie widac :cool1: i to w dzien :gwizdanie:

i zobacz jak sa mocno czarne :kox: bez Stopu :cool1:

To jest dobry lakier - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-E-tech-Light-Tinting-Spray-BLACK-SMOKE-lens-tint-/270622937152?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f02625040

jak nie bedziesz przekonany to mozesz zawsze zmazac :tongue4:

Opublikowano

Teraz jakieś nowe głupie zasady i już spraya nie można poczta wysłać :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no co ty mnie wlasnie ida 2 szt.

kobiety auto tez malne :decayed:

Jakies zmiany prawne w Irlandii ?

Opublikowano

tzn sorry, za wody nie można :P W kraju tak jak najbardziej

Opublikowano
  • Autor

... zakupilem doslownie :tongue4: kompletne hamulce od S4 B8 2010 :kox: :kox: :kox:

maja 5-6 miesiecy wiec prawie jak nowe :kox:

rrrtce.jpg

tutaj wiecej fotek -http://img222.imageshack.us/gal.php?g=sh103169.jpg

uklad wydechowy musi chyba poczekac bo to nie koniec zakupow... c.d.n :tongue4:

ps. do sprzedania beda 4 x tarcze ( z przodu 345mm a tyl to 330mm :kox:) i reszta niepotrzebnych gratow bo nie podejda pod B6 - tylko i wylacznie B8

moze inni uzytkownicy A4 B8 najlepiej z UK maja ochote na wielkie tarcze itp. ? jak cos to na pw.

Opublikowano

A podejdą?

Opublikowano
  • Autor

z przodu na 100% ale pisze teraz z Tomkiem i mowi, ze bedzie problem z tylu :confused4:

Opublikowano

Jaka to średnica w ogóle?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.