Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wklejam...

stop i nie tylko jest raczej wyrazny foto w dzien :wink4:

sh103163.jpg

Remik to folia czy malowales lampy? moj blad :wallbash: sorki

a u mnie tak juz od jakiegos czasu

4dcd1cd4c1302acem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowalem... ale jak lakier wyschnie to wyglada jak folia :cool1:

polecam to nie jest badziewie, myjko szczota tez zaliczona :wink4:

firma E-Tech 150ml - http://cgi.ebay.co.uk/E-tech-ETECH-Light-Tinting-Spray-Lens-Tint-Black-SMOKE-/290475498106?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a1b05a7a

a w sklepie 12 funa za 150ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, u kadafiego lamp nie widać ma zrobione sprayem, u Ciebie też pewnie nie widać, u mnie też miałem góre sprayem i była kupa straszna !! Kierunków w dzień nie widać, w nocy cofania nie było... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj i zrób zdjęcie w rażącym słońcu, teraz jest niebo zachmurzone więc i światło inne... Jak Ci mówię to Ci gadam, wygląda fajnie ale nic poza tym. No chyba, że nie obchodzi Cię czy ktoś widzi, że hamujesz czy nie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, u kadafiego lamp nie widać ma zrobione sprayem, u Ciebie też pewnie nie widać, u mnie też miałem góre sprayem i była kupa straszna !! Kierunków w dzień nie widać, w nocy cofania nie było... Pozdr

jak to mlody lamp nie widac :polew: troche widac :polew:

i migacze i wsteczne tez widac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie sie wydaje Mlody, ze to zalezne od lakieru i od warstwy...moje wydaja sie byc ok :good:

zobacz na srodkowa listwe STOP na szybie :cool1: i jedne i drugie widac przy tej samej pogodzie :cool1::good:

a przeciez listwe STOP chyba widac nawet slabiej :wink4:

cimg1250.jpg

ale w tzw. summer sun tez zrobiie foto bo to raczej ostre slonce nie jest :tongue4:

cimg1271edited.jpg

dsc00817oh.th.jpgdsc00819ki.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik nic sie nie martw wszystko widac ja malowalem ta sama farba co ty tylko troszke przelalem zeby matowe nie wyszly

mi sie podoba innym nie musi :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tzw. summer sun tez zrobiie bo to raczej ostre slonce nie jest :tongue4:

nie wiem Czy Ci sie w UK uda zrobić fotke w pełnym słońcu :decayed:

ale co do lamp to mam zrobione tak jak Ty chociaż Folią i jest wypas ;) i nikt mi jakoś w dupe od roku nie wjechał , a w KAto bywają słoneczne dni :) a poza tym to w słoneczny dzień to auto widać i bez świateł , a Stopy są przecież 3 w samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik nic sie nie martw wszystko widac ja malowalem ta sama farba co ty tylko troszke przelalem zeby matowe nie wyszly

mi sie podoba innym nie musi :tongue4::wink4:

Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' :D Bo ja jechałem za tobą i wiem :P Nie mówię, że są brzydkie, bo tak jak Remik też bym z chęcią zrobił bo za***iście wyglądają!! Ale mało praktyczne no ale zobaczymy, może kiedyś się wezmę za swap diód do ori lamp i wtedy zobaczymy. Pozdr i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' :D Bo ja jechałem za tobą i wiem :P

A wlasnie ze jechalem,dziwnie to brzmi :shocked: ale tak i nie jest najgozej widac i to jest wazne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik nic sie nie martw wszystko widac ja malowalem ta sama farba co ty tylko troszke przelalem zeby matowe nie wyszly

mi sie podoba innym nie musi :tongue4::wink4:

Kadafi jechałeś kiedyś 'za sobą?' :D Bo ja jechałem za tobą i wiem :P Nie mówię, że są brzydkie, bo tak jak Remik też bym z chęcią zrobił bo za***iście wyglądają!! Ale mało praktyczne no ale zobaczymy, może kiedyś się wezmę za swap diód do ori lamp i wtedy zobaczymy. Pozdr i szerokości

co szkodzi sprawdzic :decayed: wydaj te 7 funtow :naughty: na lakier o E-Tech ktorym byla mowa...

malnij tylko bez przesady :wink4:

zobaczysz, ze bardzo dobrze przepuszcza swiatlo :cool1:

foto wyzej z 3 stopami :naughty: zobacz jak wyraznie widac :cool1: i to w dzien :gwizdanie:

i zobacz jak sa mocno czarne :kox: bez Stopu :cool1:

To jest dobry lakier - http://cgi.ebay.co.uk/NEW-E-tech-Light-Tinting-Spray-BLACK-SMOKE-lens-tint-/270622937152?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f02625040

jak nie bedziesz przekonany to mozesz zawsze zmazac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zakupilem doslownie :tongue4: kompletne hamulce od S4 B8 2010 :kox: :kox: :kox:

maja 5-6 miesiecy wiec prawie jak nowe :kox:

rrrtce.jpg

tutaj wiecej fotek -http://img222.imageshack.us/gal.php?g=sh103169.jpg

uklad wydechowy musi chyba poczekac bo to nie koniec zakupow... c.d.n :tongue4:

ps. do sprzedania beda 4 x tarcze ( z przodu 345mm a tyl to 330mm :kox:) i reszta niepotrzebnych gratow bo nie podejda pod B6 - tylko i wylacznie B8

moze inni uzytkownicy A4 B8 najlepiej z UK maja ochote na wielkie tarcze itp. ? jak cos to na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...