Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Remik-A4, i dobrze, ze nie kupiles tego kompletu, bo te tarcze nadawaly sie na smietnik :gwizdanie:

mowisz o tych Fly ? - http://moto.allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-audi-s4-a4-b6-b7-s6-a6-i1309658654.html

teraz gosc podkrecil do 1399 zl :> przetarl za 150 zl:polew:

stara aukcja - http://moto.allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-audi-s4-a4-s6-a6-01-07-i1303951531.html

Bede szukal zaciechy dalej... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dokladnie o tych.

te tarcze sa do wyrzucenia, choc on caly czas twierdzi, ze ktos to kupi :naughty:

gorzej jak ktos kupi nie zdajac sobie sprawy, ze tarcze sa juz zbyt cienkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dokladnie o tych.

te tarcze sa do wyrzucenia, choc on caly czas twierdzi, ze ktos to kupi :naughty:

gorzej jak ktos kupi nie zdajac sobie sprawy, ze tarcze sa juz zbyt cienkie.

cenna uwaga :good:

dzieki :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 13:05_________________________________________________

Nie mam pojęcia powiem szczerze, ale wizualnie ten twój co masz teraz wygląda 1000 razy lepiej

Jest to Zender z dokladkami :wink4:

nie mylic z UBERHÄUS jak przedstawili na stronie LLTek :gwizdanie: :cool1:

http://lltek.com/s4_b6_8e_indx.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Remik kiedy jakies dalsze plany?

ja wlasnie zrobilem swiatla i halogeny na żółto ale lampy byly za bardzo :shocked: :shocked: :shocked: ,wiec zostawilem tylko halogenyn :naughty: :naughty: :naughty:

pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dalsze plany pewnie po Nowym Roku :cool1: teraz nadchodza wielkie wydatki swiateczne itp. :polew:

Wpierw pewnie wyloze na hamulce S4

albo wydech MILLTEK - Milltek Sport Performance Exhausts

lub robiony na zamowienie POWERFLOW - Modified & Custom Cars - Powerflow Exhausts

tu wszystko jest bardziej szczegolowo pokazane :polew:Fitting - Powerflow Exhausts

wybierasz jaki chcesz wyglad, brzmienie oraz rozmiar :kox: Mam do nich okolo 40 mil wiec wstepne rozmowy zaliczone :naughty: ale jeszcze zobaczymy :gwizdanie:

Dalej zastanawiam sie nad brzmieniem :mysli: i szczerze nie wiem co wybrac Remus ( 500 funa na ebay za same 2 koncowki :gwizdanie: , Millteka wyrwe troche taniej :gwizdanie:

a tzw. custom jeszcze taniej :polew:

Tu sa filmiki A4 1.8T B6

Milltek :notworthy: :notworthy: :notworthy: jak dla mnie nr.1 :gwizdanie:

Remus

jak padnie na Custom to raczej przebarwie :tongue4: na Milltek lub Remus.

Co do twoich lamp Tomek to rzeczywiscie zbyt rzucaja sie w oczy :shocked::tongue4:

moze zapodaj takie jak ja mam

lub z lekka sciema + wymalowanie srodka na czarno :kox: - to jest mega rozwiazanie moim zdaniem :good: choc trzeba rozklejac :confused4:

Ja raczej sie nie podejme bo bym pewnie cos spartolil :polew: a folia ktora mam idealnie sciemnia :kox: widocznosc troche gorsza ( barwa ) ale nadrabiam fogami :polew:

wiec zaru na razie nie zmieniam i zostaje 6000K :>

dsc00618.jpg

dsc00619e.jpg

ps. jak sie wyrobie to pod koniec nastepnego tygodnia zaloze progi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie żółte halogeny zostaja jak dla mnie :kox:

zastanawiam sie caly czas nad rozklejaniem i malowaniem srodków,ale tez sie boje zeby niczego nie zje..ć,teraz szukam Hid-ów ale sprawdzonych(zeby nie migaly oby dwa swiecily itp. itd. na allegro lub ebay-u tylko ze ja chce H7 4300K chyba u ciebie w poscie wyczytalem ze sa najlepsze,wiem ze sa rozne opinie ale ja juz postanowilem H7 4300K tylko musi mi ktos polecic :> a pozniej pomysle nad H11 3000K

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mowia najlepsze swiatlo daje 4300K wiec bierz smialo :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 08:27_________________________________________________

domyślam się, a coś więcej o nich?

No name W5W led kupione na ebay [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 08:31_________________________________________________dsc00637hy.jpg

dsc00636b.jpg

dsc00635x.jpg

Dzis sie dowiedzialem, ze najblizszy termin zalozenia progow ABT to nastepny czwartek :wallbash: - gosc zasypany robota :gwizdanie:

nic trzeba czekac...

Zdazylem wymalowac progi wiec byla mala tasmo-przymiarka :polew:

68806578.jpg

okk0.jpg

dsc00660x.jpg

dsc00658o.jpg

Przed poprawnym zalozeniem :tongue4: progow, zdejme eski z drzwi bo byc moze bedzie jeszcze lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To badziewne zdjecia robione tel. ale ciesze sie, ze sie podoba :kox:

Jak zaloze progi to zrobie lepsze...

" real" wyglada 2x lepiej ( bez przesady ) i praktycznie co tydzien ktos robi zdjecia, pyta czy na sprzedaz lub ile kosztowaly modyfikacje... :tongue4:

Bardzo sie z tego ciesze bo to przeciez moj REMIX :decayed:

nawet wlasiciele Porsche, Aston Martin :notworthy: itp. skrecaja karki przejezdzajac obok :tongue4:

Choc pewnie wiele osob na tym forum sie nie zgodzi :wink4:

wiec tym bardziej dziekuje " indywidualistom " :notworthy: za pozytywne opinie :notworthy:

" Tradycjoinalisci " na forum milcza :polew: ale to zrozumiale przeciez to ORI-TRADYCJA PL :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

i pakiet s-line + ori skora to raczej szczyt marzen :polew: :polew: :polew:

Moze za jakis czas to sie zmieni tak jak tzw. polska polityka, ktora jest wielkim posmiewiskiem na arenie miedzynarodowej ( przynajmniej 10-20 lat z tylu ):polew: :polew: :polew:

i moze tzw. KON z klapami na oczach, ktorego ksiadz poblogoslawil :polew: zrobi tzw. prrrrr :polew:

Ten kto jest na forach europejskich AUDI itp. ( a wiem, ze jest pare uzytownikow z tego forum :wink4: ) wie o czym mowie :gwizdanie: :hi:

Gdzie praktycznie nikt :gwizdanie: nie zachwyca sie seria az tak :gwizdanie:

Pewnie mnie sie oberwie na tym forum za te szczere stwierdzenia ale... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto sie wyroznia i tyle (i tu szukalbym powodow "ogladania sie" na ulicy).

Ktos robi zdjecia Twojego auta? Zapytaj go w jakim celu... bo nie sadze, ze kazdemu sie podoba (tak mozna wywnioskowac z Twojego posta).

To, ze ktos robi sobie pakiet riegera, votexa, czy jeszcze innej firmy - od razu oznacza, ze jest "lepszy" ? Odwazniejszy? No prosze Cie.

Dla wielu osob seryjny wyglad auta jest tym wlasciwym.

To, czy Twoje auto jest ladne, czy nie to tylko kwestia gustu (kazdy ma inny) - a o tym sie nie dyskutuje (wiec jak sie komus nie podoba, to nie odzywa sie w temacie i tyle). Nie kazdy na forach chwali sie swoim wielkim telewizorem, czy, fotorelacja z wizyty u jakiegos tunera. Nie kazdego jaraja mody wizualne, inni wola bawic sie w mechanike.

p.s. Jakie masz kola na zime?

Aha - rozwin swoja mysl o polskiej "polityce"... chetnie podyskutuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly masz racje :naughty: nie kazdemu odp. mody wizualne :gwizdanie: i leca bardziej w mechanike :hi:

oczywiscie doceniam mody mechaniczne rowniez :good: to one przeciez robia banana na twarzy podczas jazdy... ale nie zapominam o istotnej wg mnie stylizacji :gwizdanie:

Wiedzialem, ze bede milal " pod gorke " bo wiekszosc urzytkownikow na tym forum preferuje ori serie

i nikt nie mowil, ze bedzie latwo sie przegryzc...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162603.30

OK ciach bajera w tym temacie :naughty:

Jakie kola na zime ? i tu pewnie mnie wysmiejesz :decayed: letnie :polew: tak jak rok i dwa lata temu :tongue4:

w tej czesci UK gdzie mieszkam raczej sniegu nie ma lub jest go bardzooo malo i utrzymuje sie max pare dni :gwizdanie:

ale kto wie jak przyjdzie prawdziwa zima :naughty: to zdecydowanie wymienie na wlasciwe :wink4:

ps. dyskusje o polityce mozemy zaczac ale to juz w innym dziale :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docen to, ze na tym forum nikt nie napisal Ci, ze Twoja auto to "wiocha".

jak sie komus podoba, to komentuje.

jak sie nie podoba - to z reguly zatrzymuje to dla siebie.

zapytalem o zimowe kola, bo z reguly sa mniejsze i jestem ciekaw jak np. ten mocarny zderzak wyglada na kole 16-17 cali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" proponujesz " - wiocha :polew: bo co zderzak Riegera sie nie podoba, kola za duze i tyl Votexa + progi ABT tez wiocha zalatuja :cool1: :gwizdanie:

Te elementy to stylizacja niemieckich tunerow a Ty porownujesz/proponujesz !!! " wioche " lub tez mam sie cieszyc, ze nikt do niej jeszcze :cool1: nie porownal :wallbash:

Juz sam nie wiem czy zal ci d*p... sciska czy zle pojmujesz pojecie " wiocha "

Byles kiedys na europejskich targach Tuningowych :mysli: :gwizdanie: chyba nie bo tam przeciez tylko wymodzone auta pokazuja :kox: :kox: :kox:

Ja bym bardziej szukal slowa " unikalna / unikat " :tongue4: bo tak jest w 100% nie ma nigdzie drugiej takiej :kox:

jak znajdziesz na necie, obojetnie na jakim forum i z jakiego panstwa :gwizdanie: to przesle tobie Johnnie Walker pod choinke :wink4: - pisze serio :gwizdanie:

Ty masz podobno pierwsza w Polsce ( jezeli chodzi o silnik oczywiscie ) a ja mam jedyna przynajmniej :gwizdanie: w Europie :tongue4: jezeli chodzi o stylizacje ( wszystko na ori tuningowych czesciach :good: )

i to moj REMIX a nie zakupiony od wlasciciela :gwizdanie:

ZE STR. 6

" Czarna, dosc podobna do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html

Autovogue - http://www.autovogue.com/

Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow cool1

Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku

a konkurencja byla wielka...

Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza :tongue4: te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. itd. :gwizdanie:

dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda

bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 !!!!!!!!!!!!!! :cool1: "

Firm tuningowych moze nie ma za wiele... :gwizdanie: i nie sa az tak popularne na tym forum - ale robia dobra robote :good: w wiekszosci niemiecka :good:

Auto dostaje nowe body :kox: i co najwazniejsze bryla auta nabiera charakteru :cool1:

Masywniejsza, szersza, obnizajaca optycznie auto itp. w stylizacji masz wiecej opcji wyboru i oto chodzi :good: ( wiekszy wybor :gwizdanie: )

Jednym wystarcza seria lub bardzo " popularny " pakiet S innym nie :no: :no: :no:

Tak jest i tak zawsze bedzie :gwizdanie:

z oponami wiedzialem, ze sarkastycznie pytasz :gwizdanie: ale nie bylem pewien o co dokladnie chodzi :mysli: - kurfa jak bym mogl zapomniec :polew: - zderzak :>

np. na Audizine.com :notworthy: :notworthy: :notworthy: piekna i formy ori Tuningu nie trzeba " udowadniac " od tego sa pokazy :gwizdanie: a twoja propozycja/porownanie " wiocha " sam sie domysl jak by zostala skomentowana... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie przedni zderzak zalatuje wiocha.Ogolnie rieger wg mnie jest bardZo przesadzony.No ale to tylko moje zdanie. A na targasz wiekszosc samochodow wyglada jak zywcem przeniesiona z NFS.

A to, ze jest to markowe i dobrej jakosci nie znaczy,ze ma smak i wyczucie stylizacyjne.

Widze,ze jak komus sie nie podoba Twoje auto to sie nie zna :kox: :kox:

Sorry znawco tuningu :polew: :polew: :polew: :polew:

Zeby nie bylo podoba mi sie naprawde auto,tylko nie ten zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...