Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

folia do niektórych aut pasuje ale mocno osłabia jasność świecenia..idzie zima więc nie wiem czy sam bym się zdecydował na taki mod..dodatkowo też zmieniłem barwę na oryginalną bo już mnie wkurzało 8k podczas deszczu lub w nocy...widoczność najważniejsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK zimy raczej dlugie nie sa :gwizdanie: a jeszcze 3,4,5 lata temu nie bylo wcale !!! :polew:

przynajmniej tam gdzie ja mieszkam...

co masz teraz 6000K czy 4300K ?

Ja mam 6000K i jestem zadowolony ( w UK pada prawie codziennie :polew: )

ale jeszcze nie prubowalem 4300K slyszalem tylko, ze wlasciwosci jezdne sa najlepsze przy tej temp.[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:50_________________________________________________tak przy okazji

Czarna, dosc podobna do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html

Autovogue - http://www.autovogue.com/

Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow :cool1:

Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku

a konkurencja byla wielka...

Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza :tongue4: te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: :polew:

dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda :cool1:

bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie:

ladnie wystaja i oto wlasnie chodzi :kox:

dscn0290q.jpg

dsc02300p.jpg

dsc00248v.jpg

alex1r.jpg

Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :>

raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi, kolor u kolesia z USA - i tyle :tongue4:

wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!! :decayed:

Ps.nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :>

Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymiarka juz poszla :cool1: balem sie, czy wejda idealenie :> Nigdzie w necie, na forach nie widzialem takich zalozonych na B6 :naughty:

wszedzie pisza ze do B7 2005 - ... wiec nie bylem w 100% pewnien. :mysli:

Rieger odpadl bo slabo wystaje :tongue4: a RS4 Hofele do zderzaka raczej by nie pasowal :no:

ABT pasuja zajeb... jak dla mnie :kox: :kox: :kox: tak jak myslalem wyyyyystaja ( na foto moze tago az tak nie widac bo mam przeciez listwy zalozone :cool1: )

Wiec tak jak wczesniej pisalem... zrobilem REMIX :polew: Rieger + ABT + Votex :thumbup:

Przymiarka :polew:

kkktd.jpg

hgjgh.jpg

kljlk.jpg

hgfhfg.jpg

hgfhf.jpg

sh102830.jpg

sh102842.jpgsh102843.jpg

olip.jpgjhjmh.jpg

liuluui.jpg

sh102850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba! Tylko moim zdaniem do tych progów to jeszcze trochę niżej powinno być :P

zawias S zostanie bo guma z tylu bedzie obcierala :decayed: przy paru osobach :gwizdanie:

i zderzakiem bede ryl na podjazdach np. parking... a tak jest idealnie bez tarcia !!!

Jak kiedys przyjdzie wymieniac zderzak :naughty:

na taki

s48euhstraigthonzz.jpg

i zamienie tylne kapcie na 8.5j ( a mam jeszcze 3 szt. luzem :naughty: )

to wtedy 100% gleba gwint oczywiscie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :> wiec jak zmienie zderzak na inny to znowu pewnie ktos napisze, ze nie pasuje :sick3: i oceniajac cale auto bedzie tylko to widzial :gwizdanie:

Tak jak juz kilka osob pisalo... na forach UK , DE, NL, AT lub USA zdecydowanie bardziej doceniaja takie rarytasy ( zderzak :kox: ) i wiele osob dodaje cos extra z zew. modyfikacji body bo chce sie wyrozniac z tlumu :gwizdanie:

taki charakter :polew: :polew: :polew:

z kolei zderzaki do B6 ktore mnie sie podobaja :naughty: to : Oettinger, Rieger i ten, ktory wyzej pokazalem... a tak z ciekawosci Mateusz wiesz jakiej firmy to za zderzak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia powiem szczerze, ale wizualnie ten twój co masz teraz wygląda 1000 razy lepiej, ja bym został przy tym, ale jak zmienisz to zmienisz, może coś ciekawego wyjdzie jak będzie na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pomylił chyba B6 z calibrą .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

uwielbiam takie teksty :wallbash:

Remik-A4 jak rób to co Ci się podoba i nie zwracaj uwagi na opinie innych, to Ty będziesz nią jeździł :)

Furka fajna ogólnie i obecny wygląd jest super. Osobiście nie zmieniałbym już zderzaka bo ten jest ok - takie moje zdanie :good:

A środeczek kozacki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecny wyglad jest dobry+te boki ABT i bedzie :good:

ale nie mozna tez przesadzac zeby audi nie wygladalo dziwnie :shocked:

mi sie twoje audi podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pomylił chyba B6 z calibrą .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Ty forum :cool1:

Remik-A4 fajne masz to B6 jest inne. Też kiedyś miałem zderzak rieger ale to było dawno :) na Twoim miejscu zmieniłbym tył na rieger-a albo ABT :hi: ten odstający Votex kiepsko wygląda do reszty moim zdaniem :hi: dobrze że czarna :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia powiem szczerze, ale wizualnie ten twój co masz teraz wygląda 1000 razy lepiej, ja bym został przy tym, ale jak zmienisz to zmienisz, może coś ciekawego wyjdzie jak będzie na aucie :)

nie mam zamiaru zmieniac zderzaka Rieger !!! pisalem, ze jak przyjdzie kiedys mnie wymieniac zderzak... - czyli jak zalicze :wallbash: to wtedy tak :polew:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:18_________________________________________________

Kolega pomylił chyba B6 z calibrą .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moze kiedys bedziesz mniej " konserwa " i zrozumiesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:21_________________________________________________

Kolega pomylił chyba B6 z calibrą .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Ty forum :cool1:

Remik-A4 fajne masz to B6 jest inne. Też kiedyś miałem zderzak rieger ale to było dawno :) na Twoim miejscu zmieniłbym tył na rieger-a albo ABT :hi: ten odstający Votex kiepsko wygląda do reszty moim zdaniem :hi: dobrze że czarna :kox: :kox:

Remix zostanie :tongue4: i raczej stylizacja zew. tez :kox:

teraz pora na gabaryty :>

ostatnio prawie :confused4: kupilem 4 zaciski z tarczami od S4 :> ale niestety koles sie wylamal :gwizdanie:

nie chcial wystawic na ebay.pl a tylko przez ebay mam gwarancje ( PayPal ) w razie czego odzyskac te 1250zl - bo tyle chcial :wink4:

tak przy okazji :tongue4: waza, 58 kg. :shocked: :shocked: :shocked: przynajmniej tak mowil

bede szukal dalej rozsadnej ceny bo w UK same uzywki na przod kosztuja od 300 funtow :shocked: i to same zaciski bez tarcz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik-A4, i dobrze, ze nie kupiles tego kompletu, bo te tarcze nadawaly sie na smietnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...