Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Drobiazgi elektryczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

kilka dni temu kupiłem A4 Avant(B5) 1998 r. i mam problem z takimi rzeczami:

1. Zapalniczka po wcisnięciu jej nie zostaje do nagrzania tylko wyskakuje z powrotem - o co tam chodzi ? Gniazdo jest ok bo GPS sie ładuje.

2. Na desce rozdz. nie ma termometru a na zdjęciach w tych modelach widziałem że jest, jak sprawdzic czy był fabrycznie czy nie ?

3. Centralny zamek działa tylko po włozeniu kluczyka i przekręceniu go, nie działa natomiast zdalnie chociaż na kluczyku jest taki jeden duży przycisk i pod spodem kluczyka jest też dioda ( a może to tylko latarka ? nie wiem... ) która nie świeci bo pewnie bateria się wyczerpała jesli w ogóle jest tam jakaś bateria. KLuczyk jest zwykły, nie scyzoryk.

Proszę Was o pomoc w powyzszych problemach.

Posiadacz pierwszego w życiu Audi :)

Opublikowano

ad 1. podegnij blaszki wewnątrz gniazda w stronę środka delikatnie ( tylko czymś plastikowym żeby zwarcia nie zrobić)

ad 2. możliwe, że twoja wersja nie ma termometra ( sprawdź czy jest czujnik pod zderzakiem)

ad 3. to raczej tylko latarka.(rozbierz a się dowiesz, przy okazji baterie sobie wymienisz)

Opublikowano

1 blaszki nie podegnij za mocno bo spalisz zapalniczkę bo się przegrzeje

2 wydaje mi się że każde audi ma termometr chyba

3 miałem taki sam kluczyk to jest latarka żebyś umiał w dziurkę w nocy trafić :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo za pomoc !

Jak to naprawię to napiszę czy się udało.

A swoją drogą to ciekawe ze w takim Audi są tak nietrwałe gniazda tych zapalniczek bo widziałe sporo postów z tym problemem na różnych forach.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

3 miałem taki sam kluczyk to jest latarka żebyś umiał w dziurkę w nocy trafić :cool1:

A jak rozebrać ten kluczyk??

Opublikowano

Proste, bierzesz nożyk i delikatnie rozpoławiasz kluczyk :wink4:

Ale kotleta odgrzałeś :decayed:

Opublikowano

Proste, bierzesz nożyk i delikatnie rozpoławiasz kluczyk :wink4:

Ale kotleta odgrzałeś :decayed:

hmm, - to po co jest to takie owalne zagłębienie na jednej stronie?

Opublikowano

Proste, bierzesz nożyk i delikatnie rozpoławiasz kluczyk :wink4:

Ale kotleta odgrzałeś :decayed:

hmm, - to po co jest to takie owalne zagłębienie na jednej stronie?

Służy on do zaświecania tej lampeczki z przodu kluczyka :wink4:

W drugim kluczyku tez jest ale nie ma lampeczki :decayed: więc nie wiem, aż tak bardzo mnie to nie interesuje ale pewnie klepali kluczyki i do jednych wkładali podświetlenie a do innych nie :decayed:

Opublikowano

ad 2. możliwe, że twoja wersja nie ma termometra ( sprawdź czy jest czujnik pod zderzakiem)

ja też nie mam termometru na desce, a czujnik pod zderzakiem mam, on jest wykorzystywany do climatronica

Opublikowano

ad 2. możliwe, że twoja wersja nie ma termometra ( sprawdź czy jest czujnik pod zderzakiem)

ja też nie mam termometru na desce, a czujnik pod zderzakiem mam, on jest wykorzystywany do climatronica

Tak masz racje nie w każdej jest termometr w liczniku a jak masz klime to masz czujnik, taki wyświetlacz zawsze można sobie dołożyć i wykorzystać ten termometr od klimy, opis jak to wyreżać jest na forum :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.