Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje pierwsze logi i niewiem co z czym sie je :)

80bYr.jpg

80qWi.jpg

80vVA.jpg

Jakie grupy jeszcze pomierzyć ?

Z góry dziękuje za pomoc

Opublikowano

Te które wrzuciłeś do niczego kompletnie się nie nadają, chyba że zmienisz silnik na 1.9 TDI.

Opublikowano
  • Autor

dlaczego sie nie nadaja? a jak moge zdiagnozowac przeplywomierz turbine sonde?

Opublikowano

dlaczego sie nie nadaja? a jak moge zdiagnozowac przeplywomierz turbine sonde?

przeplywomierz grupa 2 sonde jak pamietam 7 turbo musisz wpiac manometr i wtedy zmierzysz cisnienie

Opublikowano
  • Autor

Grupa 2 :)

95QvS.jpg

Niebawem zrobie sonde. Co mozecie powiedziec o przeplywomierzu? Macie jakas tabelke z ktora mozna porownac te dane? Bo nie znalazlem na forum analizy logow tego silnika. ciezka sprawa z AEB to analizy logow.

Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Opublikowano

Zloguj do 6500 rpm.

Wygląda jakbyś miał jakiś program, chociaż pewności nie mam, jak nie zobaczę poprawnych logów.

Opublikowano

Witam

Zrób logi z grup:002,003,009-Dynamiczne na w pełni rozgrzanym silniku.

Statyczne po w/w dynamicznych z grup 002,003,008.009.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

O.K zrobilem dynamiczne.

002

ePkQS.jpg

ePnl0.jpg

003

ePuPr.jpg

ePxjA.jpg

008

ePHi9.jpg

eQ5eA.jpg

009

eQ7JJ.jpg

statyczne dodam jutro wieczorkiem

Pozdrawiam Kamil

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:06_________________________________________________Logi statyczne

002

waJt0.jpg

waOsi.jpg

003

waTrA.jpg

waVWJ.jpg

008

wa_W0.jpg

wb2q9.jpg

009

wb4Vi.jpg

wb9UA.jpg

wbcoJ.jpg

Bardzo proszę o analizę

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 17:41_________________________________________________.

Opublikowano

Witam

Jeszcze na logach dynamicznych 11-go sonda oscylowała Ci normalnie, ale już na statycznych jest prawie martwa.

Przepływka podaje Ci bardzo nisko, Powinna ponad 2mg(czy masz oryginalną przepływkę Boscha)

Na logach dynamicznych i na statycznych masz bardzo wysoką temperaturę powietrza w dolocie(masz duże przedmuchy)Jaki masz przebieg?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje za analize. Przeplywomierz mam oryginalny boscha(czyscilem go tak samo jak i przepustnice). Mam mozliwosc zamienic sonde i przeplywomierz z passata b5 przed liftem 1.8t będzie to pasowalo?? Przebieg 195tys ale pewnie ma z 280tys. Co moge poradzic na wysoka temperature w dolocie?

Pozdrawiam

Opublikowano

sprawdzic czujnik temp bo moze szwankuje, a jak nie to FMIC wsadzic

masz wirusa wgranego tylko cos z osprzetem nie halo

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ze chodzi o czujnik temperatury powietrza w dolocie?? i znajduje sie on za przepustnica przykrecony na jedna srubke?? Sprawdzic go moge na klimatroniku czy dobrze wskazuje??

Pisząc wirus masz na mysli ze auto jest z chipowane ?

Pozdrawiam

Opublikowano

tak, chodzi o chip

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.