Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki laptop do 3000zł 15.4''-17"


Rekomendowane odpowiedzi

a co do HP to kolega ma dość wysoki model Pavilion, który się grzeje i wyłącza nagle :gwizdanie:

ja mam HP Pavilion dv6000 i jest dokładnie to samo....tzn pojawia się niebieskie tło i się wyłącza bez powodu :wallbash: .... coraz częściej :wallbash:

a kilka postów napisałeś, że polecasz tę firmę :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a co do HP to kolega ma dość wysoki model Pavilion, który się grzeje i wyłącza nagle :gwizdanie:

ja mam HP Pavilion dv6000 i jest dokładnie to samo....tzn pojawia się niebieskie tło i się wyłącza bez powodu :wallbash: .... coraz częściej :wallbash:

a kilka postów napisałeś, że polecasz tę firmę :naughty::decayed:

bo do tej pory myślałem że szwankuje po przejściach (2xzalany,2x spadł ze stołu) :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiłem ASUSa z serii K52J - K52JC

Grafika GF 310M 1GB, Intel Core I5 450M nowszy, 15", 4GB RAMu, HDMI itd za 3100zł. Szkoda tylko, że USB jest 2.0 a nie 3.0.

Coś takiego ale z nowszym prockiem 450M.

http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_15_-16/878738_asus_k52jc_i5-430m_15_6_4gb.aspx

ASUSa nie trzeba chyba reklamować. Jakoś wykonania jest ok. Możliwość przedłużenia gwarancji (z czego skorzystałem) nawet i do 5 lat chyba. Za rok zapłaciłem coś koło 280zł, czyli mam 3 lata. Zrobiłem tak, bo wcześniej laptop mi się sypnął po lekko ponad 2 latach... :wallbash: Nie był to ASUS :)

Wg mnie w okolicy 3 tys to dobra opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do HP to kolega ma dość wysoki model Pavilion, który się grzeje i wyłącza nagle :gwizdanie:

ja mam HP Pavilion dv6000 i jest dokładnie to samo....tzn pojawia się niebieskie tło i się wyłącza bez powodu :wallbash: .... coraz częściej :wallbash:

Tak samo mam HP dv6000 i nigdy więcej HP.. od samego początku były problemy, dzień po kupnie już trafił na miesiąc do serwisu. Potem jakiś czas było dość OK aż zaczął szfankować i trafił do serwisu w którym chciano mi mówić że laptop został zalany kawą i musze sam zapłacić ponad 2k za naprawę. Jednak parę pism itp. i w końcu zrobili laptopa. Nigdy więcej nie wezmę laptopa Hp :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja j.w. pisałem,już więcej laptopa wogóle nie biore do domowego użytku :thumbdown:

a co do HP to faktycznie myślałem że tylko ja mam takie problemy bo jednak pare zonków miał ,a widze że więcej takich przypadków jest :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę powtarzał w nieskończoność - DELL i tylko DELL

Reszta to badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi dobrego DELLa w tej cenie?

VAIO też są dobre ale cena...

Jakbyście czytali posty a nie jepier......li jak popadnie to problem dawno byłby rozwiązany :zemdlal::spam: :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, złożyłem dziś zamówienie w RTV EURO AGD na takie oto cacko:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15r-5010-i5-460m-4gb-500gb-w7hp-aluminium.bhtml

powinno być u mnie za jakieś 2-3 dni więc napiszę jak pierwsze wrażenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, złożyłem dziś zamówienie w RTV EURO AGD na takie oto cacko:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15r-5010-i5-460m-4gb-500gb-w7hp-aluminium.bhtml

powinno być u mnie za jakieś 2-3 dni więc napiszę jak pierwsze wrażenia :hi:

Jak nie zalejesz i nie rzucisz o podłogę to będzie działał :good:

Ja mam jeszcze inspirion E1405 kupiony w usa jak jeszcze u nas ich nie było i działa. Tylko 3 razy system wymieniałem a tak to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...