Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

V6 i V8 na CR chodzi tak ze szklane wody mozesz na mim polozyc i sie nie rozleje , oczywisice jak sprawne i nie ma natrzaskane pol milona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak - dlaczego jeździsz TFSI i WRX-em? :naughty:

przeczytaj watek o czarnej wdowie to Ci się rozjaśni :tongue4::wink4:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI ma fajny moment z tym się zgodzę, ale TFSI kręci się wyżej i tutaj ma przewagę.

spojrz prosze na tabele z osiagami i pokaz mi gdzie jest ta przewaga, bo ja jakos tego nie widze :wink4:

Ale jak dla mnie nie chodzi o to aby zrobić z Q7 bolid F1 - ma być po prostu cicho i bez wibracji - czego nawet o najlepszym TDI powiedzieć nie można.

tak mowisz? to zapraszam i zmienisz zdanie. nie zebym byl jakims mesjaszem i mega zwolennikiem 4.2tdi, ale ten silnik to zupelnie inne tdi.

4ki i 6tki z CR są zupełnie w innej bajce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vahu coś ogólnie nieźle pier....li farmazony :D

więc po co się męczyć z kopcącym na czarno ''prestiżowym'' traktorem?

Gdzieś ty człowieku widział kopcące na czarno Q7 ? :wallbash:

Mam w rodzinie Q7 4.2 TDi , bardzo fajny silniczek , jak na taką krowe spalanie stosunkowo niskie , dzwięk silnika super , zero wibracji , idealny silnik do Q7 .

Mówicie że różnica Q7 w Pb a ON to 5 litrów ? Chyba sobie jaja robicie :gwizdanie:

Pare tyś km zrobiłem Q7 i X6 Pb ( podobna masa itd ) X6 pali mi 30 , Q7 połowę tego . Pomijam już kwestie finansowe , ale strasznie wq jak trzeba tankować co godzine :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer Ty masz felgi 21'' prawda?

Mam mozliwosc kupienia 4 felg 10x21'', ET44, 5x130

4L0 601 025P

To chyba cos takiego jak Ty masz prawda?

Hmm, ale teraz widze ze Twoje nie sa polerowane?

Cos takiego:

03_1584912551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wlasnie takie jak na foto-polerowane.

Te felgi występują w dwóch wariantach polerki- 'zweifarbig' z tytanowym wnętrzem i polerowaymi ramionami i 'einfarbig' jak na foto i u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama ma Q7 z silnikem 6.0tdi... póki co więcej z nim problemu niż radości.... ale jak już jedzie to na całego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wlasnie takie jak na foto-polerowane.

Te felgi występują w dwóch wariantach polerki- 'zweifarbig' z tytanowym wnętrzem i polerowaymi ramionami i 'einfarbig' jak na foto i u mnie

ok, te co mam na oku to 4L0 601 025P i wygladaja wlasnie jak u Ciebie.

Pochodza z auta demo 2 felgi przejechane po krawezniku ale spokojnie do renowacji. Cena jak narazie za 4 szt to ok 1850zl :)[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________

moja mama ma Q7 z silnikem 6.0tdi... póki co więcej z nim problemu niż radości.... ale jak już jedzie to na całego :kox:

Fajna masz mame :-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju-kolega ma V12 i poza wiecznie niedogrzana ceramika na nic nie narzeka.

Makki, ta cena zaj... sta jest :-D

Mi ostatnio kolega mocno zarysowal jedną felge jak mu auto na godz pozyczylem - nie dosc że zarysowal rant to jeszcze lakier trochę z ramienia zdarl :-/

Oczywiście spalił glupa i się nie przyznał :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak - dlaczego jeździsz TFSI i WRX-em? :naughty:

bo nie stac mnie na S4 :tongue4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 21:25_________________________________________________

aju-kolega ma V12 i poza wiecznie niedogrzana ceramika na nic nie narzeka.

Makki, ta cena zaj... sta jest :-D

Mi ostatnio kolega mocno zarysowal jedną felge jak mu auto na godz pozyczylem - nie dosc że zarysowal rant to jeszcze lakier trochę z ramienia zdarl :-/

Oczywiście spalił glupa i się nie przyznał :-/

bo samochodow i zon sie nie pozycza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa teoria

Łukasz który mapuje w 4turbo mniej więcej podobnie zareagował gdy uraczyłem Go podobnym rozumowaniem :wink4:

Nastepnie pierd... mi wywód, w skrócie, można porównać D do D i Pb do Pb, można i D do Pb ale wtedy porównujesz jedynie suche liczby, a jak wiemy liczbami sie nie przyspiesza :cool1:

Przeciętna ciężarówka ma ok. 450KM i 2200Nm wiec jedzie przedewszystkim niutonem.

Niuton ma niewielkie znaczenie jeśli chodzi o prędkość,ale olbrzymie jeśli rozważamy siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa teoria

Łukasz który mapuje w 4turbo mniej więcej podobnie zareagował gdy uraczyłem Go podobnym rozumowaniem :wink4:

Nastepnie pierd... mi wywód, w skrócie, można porównać D do D i Pb do Pb, można i D do Pb ale wtedy porównujesz jedynie suche liczby, a jak wiemy liczbami sie nie przyspiesza :cool1:

Przeciętna ciężarówka ma ok. 450KM i 2200Nm wiec jedzie przedewszystkim niutonem.

Niuton ma niewielkie znaczenie jeśli chodzi o prędkość,ale olbrzymie jeśli rozważamy siłę.

no tak tylko jak sie skonczy to nie ma czym jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa teoria

Łukasz który mapuje w 4turbo mniej więcej podobnie zareagował gdy uraczyłem Go podobnym rozumowaniem :wink4:

Nastepnie pierd... mi wywód, w skrócie, można porównać D do D i Pb do Pb, można i D do Pb ale wtedy porównujesz jedynie suche liczby, a jak wiemy liczbami sie nie przyspiesza :cool1:

Przeciętna ciężarówka ma ok. 450KM i 2200Nm wiec jedzie przedewszystkim niutonem.

Niuton ma niewielkie znaczenie jeśli chodzi o prędkość,ale olbrzymie jeśli rozważamy siłę.

no tak tylko jak sie skonczy to nie ma czym jechac.

I tym chyba najsenowniejszym zdaniem tego wątku - zakończmy OT u kolegi Rosemeyer.

Co do S4 - też mnie nie stać niestety :gwizdanie: - druga kwestia to nasze drogi. U mnie jako następne będzie coś wyższego i bardziej komfortowego niż S-line. Na feldze 18 jest po prostu masakra u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam niektorzy jezdza na 20 cali i mowia ze spoko :decayed:

a jeszcze inni na 21 i też jest ok.

18 mialem w B7 i Leonie i też nie było dramatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vahu, nie mówię już o OT jakie robisz w tym wątku ale wygląda, że królewna na ziarnku grochu jesteś :polew:

miałem w b7 18" i git, ludzie śmigają na 19 i 20" i nie sapią jak ty, w Q7 na 20 ew. 21" jest jeszcze trochę gumy więc nie porównuj swojej osobówki do tego smoka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...