Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na tych fotkach to świeci sie jak psu jajca ... w rzeczywistości dużo słabiej świeci ;) przynajmniej w mojej c6 :decayed:

zalezy jak ustawisz - tam przeciez regulacja jasnosci jest

Mam na max ;)

Opublikowano

masz białą nicia obszytą kierowniće?

Opublikowano

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

Opublikowano

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

też jestem tego zdania :gwizdanie:
Opublikowano

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

Opublikowano

ludzie juz Cayenny gazują

zwykłe V8 bez lepszego wydechu jest cichutkie

Opublikowano

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

taa profanacja od razu, nie rozumiem takich ludzi jak ty
Opublikowano

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

taa profanacja od razu, nie rozumiem takich ludzi jak ty

images?q=tbn:ANd9GcQPo9j-vIGIQcikAoAJS1N2a6VRLikveiOYFBDBCN1ofvQQF8OqRQ

nie po to kupuje się praktycznie nowe, drogie auto żeby wkładać w nie gaz... poza tym jakbyś człowieku nie wiedział bagażnik Q7 nie jest wcale taki duży, a butla by "trochę" miejsca zajęła. dla mnie to po prostu nieporozumienie.. dlatego ja wolę diesla niż praktycznie NOWĄ benzynę z gazem

Opublikowano

Autko fajne tylko dlaczego TDI? Dźwięk V8 jest bezcenny:)

utrzymaj Q7 w benzynie.. a gazować takie auto to dla mnie nieporozumienie

taa profanacja od razu, nie rozumiem takich ludzi jak ty

images?q=tbn:ANd9GcQPo9j-vIGIQcikAoAJS1N2a6VRLikveiOYFBDBCN1ofvQQF8OqRQ

nie po to kupuje się praktycznie nowe, drogie auto żeby wkładać w nie gaz... poza tym jakbyś człowieku nie wiedział bagażnik Q7 nie jest wcale taki duży, a butla by "trochę" miejsca zajęła. poza tym już widzę spalanie tego gazu... 30 litrów w mieście? dla mnie to po prostu nieporozumienie.. dlatego ja wolę diesla niż praktycznie NOWĄ benzynę z gazem

2006 rok to nie taka nówka, nie każdy lubi jeździć TDIkiem
Opublikowano

ja tam widzę 2008 :gwizdanie: dokładnie, nie każdy lubi jeździć dieslem. i nie każdy też lubi jeździć benzyną (m.in. ja). Rosemeyer podjął taką decyzję, a nie inną i trzeba to uszanować. ja postąpiłbym tak samo, choć ja pewnie kupiłbym poliftowe 3.0 TDI (bo o dziwo też nawet daje radę)

Opublikowano

Kto tu mówi o gazie - stać Cię na tak wypasione Q7 to stać się też na różnicę w spalaniu. O przyjemności z jazdy nie wspomnę.

Opublikowano

Myślę że przyjemność w tym mastodoncie w dieslu większa bo moment w porównaniu z benzyną zgoła różny..

Opublikowano

myślę, że kolega po prostu nie słyszał ani 3.0 v6 tdi ani 4.2 v8 tdi w Q7... te silniki brzmią "trochę" inaczej niż inne diesle

sorki Rose za OT :hi:

Opublikowano

myślę, że kolega po prostu nie słyszał ani 3.0 v6 tdi ani 4.2 v8 tdi w Q7... te silniki brzmią "trochę" inaczej niż inne diesle

sorki Rose za OT :hi:

akurat 3.0 TDI miałem okazję jeździć jako pasażer, jak dla mnie jeśli chodzi o dźwięk beż rewelki, koniec OT
Opublikowano

no ja jeżdżę Q7 na co dzień, dla mnie to nie brzmi jak diesel :cool1: EOT

Opublikowano

Skoro tak twierdzisz - pewnie tak jest ;( Ale odkąd mam pb - w serwisie zabrali mi rabat dla stałych klientów.

Opublikowano

akurat 3.0 TDI miałem okazję jeździć jako pasażer, jak dla mnie jeśli chodzi o dźwięk beż rewelki, koniec OT

zaczal bym od tego ze zeby to Q7 jezdzilo na benzynie tak jak ten TDI V8 to musial by miec z dwa turbo i pod pincet koni to jedno , a dwa to gaz jest do zapalniczek a nie do samochodow a zwlaszcza takich :rolleyes:

Opublikowano

akurat 3.0 TDI miałem okazję jeździć jako pasażer, jak dla mnie jeśli chodzi o dźwięk beż rewelki, koniec OT

zaczal bym od tego ze zeby to Q7 jezdzilo na benzynie tak jak ten TDI V8 to musial by miec z dwa turbo i pod pincet koni to jedno , a dwa to gaz jest do zapalniczek a nie do samochodow a zwlaszcza takich :rolleyes:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

zaczal bym od tego ze zeby to Q7 jezdzilo na benzynie tak jak ten TDI V8 to musial by miec z dwa turbo i pod pincet koni

amen :good:

polecam zerknięcie na tabelę osiągów obu 4.2 - tdi i fsi

a co do dzwięki to może V8 TDI nie brzmi jak typowa benzynowa V8ka, ale na pewno nie klekocze jak TDI i nie ważne czy porównamy do PD czy CR.

dodatkowo wewnatrz przy normalnej niewiele slychac, a przy przyspieszaniu sila ciagu i dzwiek sprawiaja wiele przyjemnosci :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.