Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe mody super się prezentują, jeszcze fotele przydałyby się z białą nicią :naughty::decayed:

przy skorze Verano jest tylko czarna. Jasna nitka w alkantarze jest/moze byc.

Powiedz mi, nie buja na zakrętach przy takim wysokim zawieszeniu :mysli:

Przydałaby się pneumatyka to byłby ideał :)

nastepny co czytac ze zrozumieniem nie potrafi - jakas plaga normalnie... :wink4:

przeciez mam pneumatykę - napisalem to w opisie, widac na zdjeciach a poza tym wszystkie 4.2TDI maja ją w serii :)

Sorry, przed tym postem sprawdzałem dokładnie opis i nie zauważyłem pozycji - pneumatycznego zawieszenia, nie wyspałem się chyba :embarrassed:

To trzeba było ją obniżyć do sesji :naughty::tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było ją obniżyć do sesji :naughty::tongue4::decayed:

na niektorych jest/byla obnizona ale nie pamietam juz na ktorych.

w kazdym razie na 1str masz foty z max w dol i max w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe mody super się prezentują, jeszcze fotele przydałyby się z białą nicią :naughty::decayed:

przy skorze Verano jest tylko czarna. Jasna nitka w alkantarze jest/moze byc.

Powiedz mi, nie buja na zakrętach przy takim wysokim zawieszeniu :mysli:

Przydałaby się pneumatyka to byłby ideał :)

nastepny co czytac ze zrozumieniem nie potrafi - jakas plaga normalnie... :wink4:

przeciez mam pneumatykę - napisalem to w opisie, widac na zdjeciach a poza tym wszystkie 4.2TDI maja ją w serii :)

Sorry, przed tym postem sprawdzałem dokładnie opis i nie zauważyłem pozycji - pneumatycznego zawieszenia, nie wyspałem się chyba :embarrassed:

To trzeba było ją obniżyć do sesji :naughty::tongue4::decayed:

Na jednej z fotek widać nawet na FIS kontrolkę pneumatyki.

201e8bc381655ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie na 1str masz foty z max w dol i max w gore.

Tak te foty na początku widziałem.

Myślałem że niżej jeszcze można zejść :)

Sąsiad taką sobie sprowadził ale z USA, 3.6l i 280KM, mało mocy jak na taką pojemność a spalanie dużo większe niż u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie na 1str masz foty z max w dol i max w gore.

Tak te foty na początku widziałem.

Myślałem że niżej jeszcze można zejść :)

Sąsiad taką sobie sprowadził ale z USA, 3.6l i 280KM, mało mocy jak na taką pojemność a spalanie dużo większe niż u Ciebie.

Pablo ale z tymi sąsiadami to dajesz akcje :decayed::polew:

Ilu masz tych sąsiadów? :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie na 1str masz foty z max w dol i max w gore.

Tak te foty na początku widziałem.

Myślałem że niżej jeszcze można zejść :)

Sąsiad taką sobie sprowadził ale z USA, 3.6l i 280KM, mało mocy jak na taką pojemność a spalanie dużo większe niż u Ciebie.

Pablo ale z tymi sąsiadami to dajesz akcje :decayed::polew:

Ilu masz tych sąsiadów? :lol1:

Chcesz go poznać :?::lol1::decayed:

Ok nie róbmy spamu koledze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Piękne masz auto. A modyfikacja to już cud-miód i orzeszki :cool1: :cool1:

Zaciekawiło mnie podświetlanie listw dekoracyjnych w kabinie. Może znalazłbyś trochę czasu i zrobił fotki jak to wygląda w nocy ?

Myślę o dorezaniu tego w cabrio. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie podświetlanie listw dekoracyjnych w kabinie. Może znalazłbyś trochę czasu i zrobił fotki jak to wygląda w nocy ?

Diego co prawda foty nie moje, ale efekt taki sam:

14145f88fd99f05c.jpg

f3e5ee8d579c3f56.jpg

13ab60269f468628.jpg

Takie listwy są w A8, A6 i Allroadzie w Q7 początkowo ich nie było - zostały wprowadzone w ramach liftingu.

W nowym A8, A7 i A6 są kolejne wariacje na temat tego podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podswietlenie konkret :naughty:

a najlepsze jest to że ja widziałem je w A8 i A6 i nawet przez myśl mi nie przeszło że nie ma w Q7. Kilka razy jeździłem Q7ką, ale nigdy w nocy i nie zwróciłem w ogóle uwagi na to że akurat w Q7 tego nie ma. Aż tu za któryms razem jadę sobie swoim juz samochodem w nocy i że nudno w trasie było to zwróciłem nagle uwagę, że listwy się nie świecą. Ze wiedizałem że mam pakiet oświetlenie to wlazłem w MMI żeby je rozjaśnić bo mysłełem, że są ściemnione a tu d.u.p.a - nie dziala :)

No tak się wkurw.... że jak wróciłem do domu to od razu odpaliłem etkę i odrobiłem zaległa lekcję. Next day zamówiłem listwy od polifta i pooooszło.

Zonk zrobił się dopiero przy montazu, bo okazało się że skurw... synki w oooo zmieni poliftowe boczki i w przedliftowych nie da sie tych listw zamontowac, bo najnormalniej na świecie nie ma na nie miejsca :wallbash::confused4:

Co więć zrobiłem? Kupiłem komplet poliftowych boczków identycznych jak moje dotychcasowe, ale z miejscem na podświetlane listwy :polew:

Kolega do dziś się ze mnie śmieje i raz na jakiś czas przysyła sms - "Zaje...iste masz te listwy" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cie chyba troche szarpnęło :P:decayed:

no wiesz, nie mogly mi glupie boczki zepsuc calej zabawy :kox:

udalo mi sie super dogadac z jednym sprzedajacym z allegro i zrobilismy wymiane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to bene no chyba, że kolega miał na myśli rurki makaronu czyli penne, BTW dobrze, że nie pene bo to znaczy penis :polew:

podświetlenie fajny modzik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fotki :naughty::kox: Zobaczymy czy coś z mojego modzenia wyjdzie :)

W sieci można wyszukać naprawdę ciekawe rzeczy:

http://www.germancarforum.com/car-picture-threads/33925-car-interiors-ambiente-light-picture-thread.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to że ja widziałem je w A8 i A6 i nawet przez myśl mi nie przeszło że nie ma w Q7. Kilka razy jeździłem Q7ką, ale nigdy w nocy i nie zwróciłem w ogóle uwagi na to że akurat w Q7 tego nie ma. Aż tu za któryms razem jadę sobie swoim juz samochodem w nocy i że nudno w trasie było to zwróciłem nagle uwagę, że listwy się nie świecą. Ze wiedizałem że mam pakiet oświetlenie to wlazłem w MMI żeby je rozjaśnić bo mysłełem, że są ściemnione a tu d.u.p.a - nie dziala :)

No tak się wkurw.... że jak wróciłem do domu to od razu odpaliłem etkę i odrobiłem zaległa lekcję. Next day zamówiłem listwy od polifta i pooooszło.

Zonk zrobił się dopiero przy montazu, bo okazało się że skurw... synki w oooo zmieni poliftowe boczki i w przedliftowych nie da sie tych listw zamontowac, bo najnormalniej na świecie nie ma na nie miejsca :wallbash::confused4:

Co więć zrobiłem? Kupiłem komplet poliftowych boczków identycznych jak moje dotychcasowe, ale z miejscem na podświetlane listwy :polew:

Kolega do dziś się ze mnie śmieje i raz na jakiś czas przysyła sms - "Zaje...iste masz te listwy"

niezla akcja :wink4: strach pomyslec czego bys sie doszukal jak bys tak dluzej pojechal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla akcja :wink4: strach pomyslec czego bys sie doszukal jak bys tak dluzej pojechal :decayed:

jechalem - na szczescie nic juz nie wygrzebalem niepokojacego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych fotkach to świeci sie jak psu jajca ... w rzeczywistości dużo słabiej świeci ;) przynajmniej w mojej c6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych fotkach to świeci sie jak psu jajca ... w rzeczywistości dużo słabiej świeci ;) przynajmniej w mojej c6 :decayed:

zalezy jak ustawisz - tam przeciez regulacja jasnosci jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...