Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Q7 chyba najbardziej praktyczne jest , bo X5 to tez jakies troch nieporozumienie

a ktos mi kiedys pisal, ze Q7 fajne, ale X5 lepsze :naughty:

co do praktycznosci, to najbardziej praktyczne jest Q7 na 18tkach - co prawda wyglada wtedy jak kupa, ale wszedzie mozna bezstresowo wjezdzac. Kiedyś jadac A4 probowalem ominac korek i droga skonczyla sie polna sciezka z wysoka koleina.

Powiedzialem sobie wtedy ze next car bedzie a6 allroad lub Q7 bo stoja duzo wyzej.

No i mam Q7, ale co z tego jak na 21' :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos mi kiedys pisal, ze Q7 fajne, ale X5 lepsze

mysle ze w tych samochodach nie ma lepszych i gorszych juz sa po prostu brzydsze i ladniejsze , aczkolwiek abstrac**jac od wszystkiego to i tak Q7 ze wszystkimi wygrywa iloscia miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Escalade bije wszystkie europejskie SUVy na ilość miejsca i zużycia paliwa, ale Q7 potwierdzam milutkie jest, śmigałem 3.0 TDI i 3,6 PB, Audi to Audi :good:

BMW jakoś mi nie leży co do wyglądu w środku, z zewnątrz jak z laskami, jedni lubią czarne a drudzy blondi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW jakoś mi nie leży co do wyglądu w środku, z zewnątrz jak z laskami, jedni lubią czarne a drudzy blondi

oooo to to , BMW robi za***iste auta , ale mi tez jakos nie leza i co jade to zwsze mi cos nie pasi , zwlaszcza w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod tym, bmw 5 e60 m-pakiet bardzo podoba mi sie z zew ale srodek przu a6 sie chowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czulem, ze to Ty jak stanalem za Toba przed swiatlami na Postepu... :wink4:

szkoda, ze nie pojechales Domaniewska prosto w kierunku Pulawskiej, bylaby okazja sprawdzic, co szybsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka swiezych fotek z bardzo fajnej sesji z kolega Piotrkiem, ktory pstryka fotki autom :cool1::hi:http://piotrpiechocki.viewbook.com/

Nie widac na nich wszystkich nowych modow - galka RS6, poliftowy wlacznik swiatel czy.... poflokowana kratka :polew:

Ale za to jest kiera z chromowanymi lopatkami i troche widac ramke zagarow w piano.

Zdjecia srodka ze zmianami dorzuce pozniej.

09948196498eda51.jpg

cc2b21f25a2b23a0.jpg

5144a49b5ec64dde.jpg

623a6419c613e90e.jpg

d04c2c64cf865460.jpg

9af537163a9f9357.jpg

b37dab191b7d672b.jpg

78fb1546163b9f29.jpg

bdcb9ffa06d26de3.jpg

9c8a7b063749b2d2.jpg

5c2bdf6855dd4061.jpg

4a88e9b1335417dd.jpg

25348c6644b4cb6f.jpg

b6f1df8886cb400d.jpg

dcf9b1efeac05055.jpg

201e8bc381655ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera piękna pikowana i z biała nicią :slina:

no troche fajniejsza od podgrzewanej :)

na szczescie nowe kiery 3ramienne sa w wariancie podgrzewania i nie bedzie ani dylematow przy zakupie ani sezonowego wymieniania jak u mnie :)

szkoda tylko ze jej design jakos taki malo porywajacy jest :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki bardzo fajne :notworthy:

tylko te opony w piachu jakoś urok troszkę psują :tongue4:

jakie jeszcze mody planujesz w najbliższym czasie :naughty:

Rose , ile km średnio rocznie robisz jeśli to nie tajemnica ? :wink4:

Bo tak się zastanawiam jak długo bym takim autem pojeździł do momentu bankructwa robiąc 40 tys rocznie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jeszcze mody planujesz w najbliższym czasie :naughty:

czeka na montaz Side Assist z lusterkami poliftowymi - musze tylko lusterka poskladac po malowaniu, bo ori kolor byl inny...

Może w przyszlym tygodniu juz będize done

Czeka w kolejce pamięć fotela pasazera - nie wiem po co, ale kupilem za grosze sterownik to why not :polew:

No i chyba jednak sie zdecyduje na poliftowe LEDY P+T, a juz na pewno na MMI z MY2012, ale to bedzie wieksze wyzwania z uwagi na dostepnosc czesci - mysle ze najwczesniej cos kolo zimy zacznie sie pojawiac....

Rose , ile km średnio rocznie robisz jeśli to nie tajemnica ? :wink4:

nieduzo - jakos tak ok. 20tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjecia.Piekne to twoje Q7 :cool1:

W takim aucie problem wyjazdu na wakace z dziecmi raczej nie istnieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim aucie problem wyjazdu na wakace z dziecmi raczej nie istnieje :wink4:

gdy wyjezdzalismy pierwszy raz i zona spakowala pol domu.

oczywiscie zakonczylo sie awantura bo taka ilosc betow oznaczala w A4 bagaznik wypchany prawie po sufit :wallbash:

gdy po spakowaniu ok. 1/2-3/4 bagaznika wrocilem do domu po reszte rzeczy a tu pusto.

w pierwszej chwili myslalem, ze je zona je rozpakowala i schowala ale okazalo ze wszystko jest juz w bagazniku :polew:

tam mozna mega duzo rzeczy upchac, momentami to mam wrazenie ze ten bagaznik jest nie praktyczny bo jest z a duzy i nie mam go czym wypchac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim aucie problem wyjazdu na wakace z dziecmi raczej nie istnieje

to samo miałem napisać :wink4:

choć mam wrażenie, że moja żona jest elastyczna w tym zakresie :decayed:

zdjęcia i ujęcia świetne :good:

koła jak już wspomniano można by nieco wyczyscić, no do czegoś sie doczepić trzeba :decayed::wink4:

q7 pali podobnie do mojego, przyspiesza lepiej, więc w przyszłości będę się musiał zastanowić :gwizdanie:

chociaż wczoraj byłem w salonie i na chwilę obecną A7 dla mnie wymiata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q7 pali podobnie do mojego, przyspiesza lepiej, więc w przyszłości będę się musiał zastanowić :gwizdanie:

chociaż wczoraj byłem w salonie i na chwilę obecną A7 dla mnie wymiata :kox:

proponuje jednak Q - jest wyzsze i mozna je wyzej podniesc, co przy obecnej pogodzie jest bezcenne.

znajomy ostatnio zalal MB Ske mimo ze byla na max w gorze.

ubezpieczyciel wystawil mu srodkowy palec, a ASO wycenilo wymiane silnika na 100tys

drugi kolega jechal za nim Q5 i zero problemu - jednak co SUV to SUV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

na szczescie nowe kiery 3ramienne sa w wariancie podgrzewania i nie bedzie ani dylematow przy zakupie ani sezonowego wymieniania jak u mnie :)

(...)

Możesz zapodać jej zdjęcie? Wieloklin będzie pasował do A4 B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapodać jej zdjęcie? Wieloklin będzie pasował do A4 B6?

to ta sama kiera co A8/A7/nowej A6.

A czy bedizej pasowal? hgw :) ale na pewno modul jej nie ogarnie bo wiecej przyciskow jest.

U mnie bedzie to do ogarniecia bo w Q7 MY2012 to bedzie ale w B6/B7 raczej watpie.

Tu masz 4ramienna:

76f2c5fed34a5fc4.jpg

Jak przy kierach jestesmy to znajomy chcial zalozyc swoim Q5 (MY 2011) kiere z lopatkami bo ma bez.

Znalazl praktycznie "nufke" i co sie okazalo przy montazu? Q5 MY 2011 ma nieco inna konstrukcje poduszki i poducha nie pasuje.

No i w druga strone na kiere od Q5 MY2011 nie zalozycie poduszki od modeli poprzednich, czyli jak znajdizecie swieza kiere od Q5 to mozecie jej nie kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba wizualnie taką samą /tylko w innym kolorze/ kierownicę tylko bez tej białej nici :mysli:

Generalne Q wydaje się być idealny na polskie warunki /dziury, zaspy w zimie itd/ ale jakoś boje się tdi,niedawno przerabiałem wymianę u znajomego wtrysków w A6 v6 tdi, + pompa paliwa + niedługo później nie związana z wcześniejszą naprawą skrzynia, boje się myśleć nawet o dodatkowych 2 cyl :shocked:

narazie A7 3.0T było by idealne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie A7 3.0T było by idealne :>

dla mnie idealny bedzie nowy Allroad w 3.0T ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...